Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+5 oy
35 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.3k puan)
Rüyamda yatak odasına giriyordum. Babam yatağın hemen önüne, yere oturmuştu. Karşısında da 4 tane pasta vardı. Sırayla mumlarını yakıp üflüyordu. Ben içeri girdiğimde 2. pastanın mumu yanıyordu. Mumu bana yemem için vereceğini, tadının güzel olduğunu söylüyordu. Veriyordu, mum aslında çikolataymış ve tadı cidden güzeldi. Daha sonra annemi hatta 9 yaşındaki kuzenimi de o odada gördüm. Kuzenim o odadan hiç pasta yemeden kesinlikle çıkmaz normalde ama rüyamda ağzını bile açmıyordu, şaşırmıştım. Odanın neredeyse yan yana 2 kapısı vardı. Babam kuzenimi odadan çıkartmamı söylüyordu. Normalde olmayan kapıdan çıkartmaya çalışıyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Rüya Bilgesi (114k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
O zaman pastalar muhtemelen halalarını simgeliyor. 4 kız kardeş. Sırayla yakıp üflemesi ise babanın onlarla ilgilendiğini, aralarında hak geçirmeye çalışmadığını gösteriyor. Ama sonra mumun birini sana veriyor. Bu ikinci pastanın mumu. Belki en büyük ikinci halan veya en küçük ikinci halan. Aslında kuzenin de olduğuna göre (bu halanın çocuğu mu? hangi halanın çocuğu? ) önce doğru halayı bulalım şimdi de.
Rüyakar (2.3k puan)
Dayımın oğlu o ama
Rüya Bilgesi (114k puan)
Hm.. Halanın çocukları var mı peki? Acaba birine haksızlık yapıldı da hakkı mı yenildi. Biraz öyle hissettim ben. Sanki bir halana çocuğu ile haksızlık yapılmış. (buradaki mumu yemen bilinçaltında böyle simgeleşmiş olabilir)
Rüyakar (2.3k puan)
Her halamın ya 3 ya da 4 çocuğu var.
Rüya Bilgesi (114k puan)
Fikrimi söyledim, artık kim olduğunu ve nasıl olduğunu bulmak sana kalıyor. :) Belki halanın çocuğuna yapılacak bir şey, dayının çocuğuna yapılmıştır. Ya da aralarında olan bi sorun. Babanı da ilgilendiren bir mevzu. Daha derinlere ve özele inmeyelim istersen, bu doğrultuda kendi rüyanı çözmen gerekiyor.
Rüyakar (2.3k puan)
Halalarımın çocukları arasında bir olay oldu ve en büyük halam haklıydı. Oğlu yüzünden ona haksızlık yapıldı evet. Doğru tahmin ettiniz. Teşekkürler.
+3 oy
Rüya Bilgesi (114k puan)
Hoşgeldin Deniz. Öncelikle 4 pastanın ne olduğunu çözelim. Örneğin babanlar kaç kardeş veya siz kaç kardeşsiniz? Bu dört pasta 4 kişiyi temsil ediyor. Onu bulursak yorumuna tekrar birlikte bakarız.
Rüyakar (2.3k puan)
Biz 2 kardeşiz, 1 ablam var. Babamlar ise 5 kardeş, 4 kız kardeşi var.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 17 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde Leyla yazdı
+2 oy
0 yorum 34 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+6 oy
0 yorum 44 okuma
+4 oy
3 yorum 82 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (150 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 25 okuma
+3 oy
1 yorum 17 okuma
7 Haziran Tabir kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
+4 oy
1 yorum 43 okuma
+3 oy
1 yorum 11 okuma
27 Temmuz Tabir kategorisinde Dkk Rüyazede (98 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
26 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (316 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

63 Aktif
7 Üye ve 56 misafir
Bugün : 6755
Dün : 19264
Toplam : 9424365
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 385 e
  2. Rüya Tabircisi - 303 e
  3. Karga - 253 e
  4. Likya - 203 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 107 e
  7. Eyja - 83 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...