Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (128 puan)
Rüyamda yatak odasına giriyordum. Babam yatağın hemen önüne, yere oturmuştu. Karşısında da 4 tane pasta vardı. Sırayla mumlarını yakıp üflüyordu. Ben içeri girdiğimde 2. pastanın mumu yanıyordu. Mumu bana yemem için vereceğini, tadının güzel olduğunu söylüyordu. Veriyordu, mum aslında çikolataymış ve tadı cidden güzeldi. Daha sonra annemi hatta 9 yaşındaki kuzenimi de o odada gördüm. Kuzenim o odadan hiç pasta yemeden kesinlikle çıkmaz normalde ama rüyamda ağzını bile açmıyordu, şaşırmıştım. Odanın neredeyse yan yana 2 kapısı vardı. Babam kuzenimi odadan çıkartmamı söylüyordu. Normalde olmayan kapıdan çıkartmaya çalışıyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
O zaman pastalar muhtemelen halalarını simgeliyor. 4 kız kardeş. Sırayla yakıp üflemesi ise babanın onlarla ilgilendiğini, aralarında hak geçirmeye çalışmadığını gösteriyor. Ama sonra mumun birini sana veriyor. Bu ikinci pastanın mumu. Belki en büyük ikinci halan veya en küçük ikinci halan. Aslında kuzenin de olduğuna göre (bu halanın çocuğu mu? hangi halanın çocuğu? ) önce doğru halayı bulalım şimdi de.
Rüyazede (128 puan)
Dayımın oğlu o ama
Rüya Bilgesi (155k puan)
Hm.. Halanın çocukları var mı peki? Acaba birine haksızlık yapıldı da hakkı mı yenildi. Biraz öyle hissettim ben. Sanki bir halana çocuğu ile haksızlık yapılmış. (buradaki mumu yemen bilinçaltında böyle simgeleşmiş olabilir)
Rüyazede (128 puan)
Her halamın ya 3 ya da 4 çocuğu var.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Fikrimi söyledim, artık kim olduğunu ve nasıl olduğunu bulmak sana kalıyor. :) Belki halanın çocuğuna yapılacak bir şey, dayının çocuğuna yapılmıştır. Ya da aralarında olan bi sorun. Babanı da ilgilendiren bir mevzu. Daha derinlere ve özele inmeyelim istersen, bu doğrultuda kendi rüyanı çözmen gerekiyor.
Rüyazede (128 puan)
Halalarımın çocukları arasında bir olay oldu ve en büyük halam haklıydı. Oğlu yüzünden ona haksızlık yapıldı evet. Doğru tahmin ettiniz. Teşekkürler.
+3 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Hoşgeldin Deniz. Öncelikle 4 pastanın ne olduğunu çözelim. Örneğin babanlar kaç kardeş veya siz kaç kardeşsiniz? Bu dört pasta 4 kişiyi temsil ediyor. Onu bulursak yorumuna tekrar birlikte bakarız.
Rüyazede (128 puan)
Biz 2 kardeşiz, 1 ablam var. Babamlar ise 5 kardeş, 4 kız kardeşi var.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 19 okuma
12 Ekim Rüya kategorisinde azely Rüyazede (64 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 36 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde Leyla yazdı
+3 oy
0 yorum 44 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+6 oy
0 yorum 54 okuma
+4 oy
3 yorum 94 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.9k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 27 okuma
5 Kasım Rüya kategorisinde Blackdead Rüyazede (53 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 14 okuma
+3 oy
2 yorum 29 okuma
+3 oy
1 yorum 19 okuma
7 Haziran Tabir kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 29 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.3k yorum

14.7k düş-ünce

2.6k üye

97 Aktif
5 Üye ve 92 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13886
Dün : 25151
Toplam : 11712042
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 522 e
  2. Likya - 317 e
  3. Karga - 140 e
  4. Ruyaninmeali - 79 e
  5. yok - 73 e
  6. Tolgahan - 68 e
  7. sonsuz - 53 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...