Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
52 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (3.9k puan)  
düzenledi
Merhaba Ruyadaruya, dün gece çok fazla rüya gördüm.

-Rüyamda, başka bir ülkedeyim, hint sokakları gibi ama ben vücut olarak orda değilim daha çok sahneleri izleyen gibiyim. Bir mağazada zengin hintli bir kadın mağaza çalışanına ukalalık yapıyor. ( arada zengin hintli kadın gibi hissediyorum kendimi arada sahneyi izleyen oluyorum) Mağaza çalışanı genç kız da bilerek bu kadınla ilgilenmiyor ve diyor ki senden zengini de var ve az önce senden daha zengin bir adam geldi şu tutarda alışveriş yaptı diyor, zengin hintli kadın bozuluyor.

- Sonra kendim olarak kendi ülkemizden şuan oturduğum evde değil başka bir evde oturdugumuzu görüyorum, evin balkonu alçak  ve önünden bayır aşağı sığı şekilde baraj suyu akıyor. Su güneşten ışıldıyor.  Suya elimi uzatıyorum suyla oynuyorum, kardeşime diyorum ki çocukken bu evde otursaydık bu suyla ne oynar ne eğlenirdik diye. O da onaylıyor dediğimi.

- Sonra rüyamda babamla fotoğraflara bakıyoruz ve en yakın arkadaşımın fotoğrafına gelince sıra, babam onun da babasıymış sözde bunu ögreniyorum, babamız birmiş yani rüyada tabi  :) en yakın arkadaşım beni buarada Pegasus havaalanına arabayla götürüyor uçağım var diye. Diyorum bak gerçekten kardeş çıktık, Türk filmi gibi diyorum okuldayken hiç bilmiyorduk , o da hem şaşırıyor hem seviniyor sarılıyoruz falan :) Neyse Pegasus havaalanına vardığımızda bavulumu hazırlamayı ve yanıma almayı unuttuğumu farkediyorum, kendime k. Buarada bir bakıyorum Uçaklar yalpalayarak uçuyor rüzgarda. Bir uçağı tek başına uçuran genç erkek pilot denize düşüyor. Neyse ki birşey olmuyor yüzerek vapura çıkıyor oyle kurtuluyor. Benim uçağın pilotu ise genç bir kız, ben yeni mezunum ve bu uçaklar eski teknoloji ben bu uçağı hayatta kullanamam diyor. Havaalanındakiler genç pilotu ikna ediyor kullanırsın birşey olmaz diye ama olacak belli düzgün uçan uçak yok çünkü rüyamda :) Ben binmek istemiyorum korkuyorum tabi haliyle, sonra benim ucak biletinin Anadolu Jet oldugunu hatirliyorum ve rahatliyorum. Yalnız bu sefer de buraya gelmiş oldugum icin asıl kendi uçağımı kaçırmış olduğumu anlayıp üzülüyorum.

Bu rüyaların hepsini dün gece gördüm, lütfen yorumlayabilir misiniz ?
Rüya Bilgesi (275k puan)  
Üye olup rüyayı ben yazdım butonu ile üzerine alırsan hepsini yorumlarım.
Rüya Tabircisi (3.9k puan)  
Bakın üye oldum da geldim :) yalnız rüyayı ben yazdım butonunu göremedim ? Yorumunuzu merakla bekliyorum.
Rüya Kurucu (89.6k puan)  
Ben rüyanızı atama yaptım üyeliğinize. Yorum sözü verilmiş. :)
Rüya Bilgesi (275k puan)  
Tamam en uygun zamanda ilk sana yazacağım. Dışarıdayım şimdi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (275k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İlk bölümden başlayalım. Burada o zengin hintli kadının çevrenizden kimi temsil ettiğini bulmak size kalıyor. Bu kişinin özellikleri şöyle, kendini beğenen, biraz sonradan görmüş gibi davranan, bolca övünen, garsonlara çalışanlara kötü davranan, kendini elit gören bir kadın. Bu kadın bir büyüğünüz olabilir, teyzeniz, anneniz veya komşunuz vs. Bu kişinin özelliklerini sevmiyor ve aslında onaylamıyorsunuz. Bilinçaltınız bu yönde ama o kişiye bunu açıkça belirttiniz mi yoksa belirtmediniz mi bilemiyorum. Ama söylemeniz gerekiyor onun yüzüne karşı bu tutumlarının yanlış olduğunu.

İkinci bölümde bir ev var. Ev kişiliği benliği temsil eder rüyalarda. Burada geçmişinizde yaptığınız bazı pişmanlıklar veya daha iyi bir çocukluk geçirebileceğinize dair içinizde bir ukte var. Belki kişiliğinizin oluşumundaki bazı kötü şartlar yüzünden bilinçaltında kalıntıları kalmış. Su ve güneş iyidir. Temizleneceğinizi gösteriyor.

Son bölüm de ilginç. Bu kişi yakın arkadaşınız onu kardeşiniz gibi görüp güveniyorsunuz. Babanız üstbilincinizi temsil ediyor ve sizi onaylıyor bu kişiyle yakınlaşma konusunda. Uçaklara gelirsek bu hayat yolu ile ilgili. Bazı kaçırdığınız fırsatlar, bazı zor şartlar var. Ama sakinsiniz ve aslında kaçan fırsatların size zarar vereceğini rüyanızda görüyorsunuz. Asıl fırsatınız yani biletiniz hala elinizde. (Bu arada genç pilot da eski sevgiliniz varsa onu temsil ediyor olabilir.)
Rüya Tabircisi (3.9k puan)  
Detaylı yorum için teşekkürler :)
Rüya Bilgesi (275k puan)  
Rica ederim. Başka rüyalarda buluşmak üzere.

İlgili rüyalar

+5 oy
3 yorum 48 okuma
25 Haziran 2019 Rüya kategorisinde B Rüya Tabircisi (6.9k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 34 okuma
+4 oy
1 yorum 28 okuma
25 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüya Tabircisi (9.7k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
8 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Kenan Rüyazede (16 puan)   yazdı
0 oy
1 yorum 9 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Alara Karabasan (-19 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Önay Akın Rüyakar (1.7k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Bilmm Karabasan (-11 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 15 okuma
16 Mayıs Tabir kategorisinde HamzaZERO Rüyazede (8 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+2 oy
0 yorum 8 okuma
29 Nisan Rüya kategorisinde Ada34 Karabasan (-3 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde Hope Rüya Tabircisi (8.7k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

61.9k yorum

24.2k düş-ünce

3.9k üye

98 Aktif
3 Üye ve 95 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 33434
Dün : 25779
Toplam : 15913160
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1114 e
  2. Sonbahar - 207 e
  3. Karga - 86 e
  4. Likya - 53 e
  5. kuzgun - 48 e
  6. Ruyadede - 19 e
  7. Rüya Tabircisi - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...