Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
81 okuma
Sato8585 Tabir kategorisinde Rüyazede (556 puan)  
Peygamber efendimizin sesini duyuyorum ama kendisini gormuyorum bana bir yer tarif ediyor sonra gidiyorum karanlik bir depo. Depoya giriyorum esimde yanimda kutular görüyorum karanlıkta. Her kutuyu kaldırırken kelimeleri tevhidi söylüyorum ve uyaniyorum sabaha karşıydı.
Ruyadede Rüya Kurucu (92.6k puan)  
Sesi tek yönden mi,yoksa her yönden mi duydunuz?Eskilerin tabiri ile tek cihetten mi,şeş cihetten mi geldi?
Sato8585 Rüyazede (556 puan)  
Sesi tek yönden duydum. Sanki karsimda kinusuyormus gibiydi.
Ruyadede Rüya Kurucu (92.6k puan)  
Lütfen bağışlayın sorduğum için ama bu aralar itikadi-inanç ile ilgili sorular mı var kafanızda?
Sato8585 Rüyazede (556 puan)  
Hayır yok tabiri ne olabilir

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Ruyadede Rüya Kurucu (92.6k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bu tür rüyalarda öncelikle mesajın hangi kaynaktan geldiği belilrlenmeli.

Rüyanıza bakarsanız,efendimizi görmüyorsunuz.Hepimiz biliriz ki şeytan peygamberimizin suretine giremez.Dolayısı ile ilk belirti suret gör(e)memeniz.İkinci belirti ise ses ile ilgili olarak ilahi ses tek  yönden geliyor.Halbuki ilahi bir ses (ön-arka-alt-üst-sağ-sol) altı yönden aynı anda gelir.

Dolayısı ile buradan gelen mesajın kaynağı karanlık.Zaten gitmenizi için tarif ettiği yerde karanlık.Oysa "Allah, iman edenlerin dostudur. Onları karanlıklardan aydınlığa çıkarır,Bakara-257)Yani size mesajı veren sizi aydınlıktan karanlığa götürüyor.

Karanlık depo bir ortam.Günahlar için oluşturulmuş bir yer.Kutular için sizin için hazırlanan planda ki günahlar diyebilirsiniz.

Ancak son durum bütün bu hazırlıkları bozuyor.Allah'ın yardımı ile her kutudan kelime-i tevhid ile kurtulacaksınız.

Doğrusunu Allah bilir,

Selamlar.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada kelime i sahadet getirerek, La ilahe illallah dediginizi görmek, imaninizin çok kuvvetli olduguna. bunu her zaman tekrarlayarak daima iman tazelemeniz gerektigine, ibadete devam etmenize ve ibadetle mesgul olan insanlarla daima birlikte olmaniz gerektigine isarettir.cennet kapılarını aralamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah yolundan ayrılmayacağına ve daima helal yollardan paralar kazanmaya işaret eder. Allah tarafından sevildiğine ve işlerin de hayırlı olmaya yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin dini yönden tam bir bütün olduğuna, Allah yolunda tüm kurallara uyarak yaşadığına ve Allah’ın takdirini kazanmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin elinin açık ve cömert bir kişi olduğuna ve bu sayede herkesin yardıma koşan biri olduğununda göstergesidir. Bu huyu ile de aynı zamanda herkesin hayır duasını alan kimse manasına da gelmektedir. Genel olarak rüya sahibinin Hak yolundan ayrılmayan kişi olduğuna ve sağlıklı, güzel, uysal, mutlu, huzurlu ve bereketli geçecel olan geleceğininde habercisidir.Rüya sahibinin kurtuluşa kavuşması anlamına gelir. Kişi çilesinden kurutulmak için niyet ettiği ve dilek dilediği her ne varsa kabul olacak ve kaderinden yana şansı dönecektir diye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bundan sonra kaderinin değişeceği ve üzerindeki kara bulutların, uğursuzluğun, şanssızlığın, kısmetsizliğin uçup gideceği ile tabir edilir.

İlgili rüyalar

+4 oy
20 yorum 15 okuma
Sonbahar 14 Temmuz Tabir kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (218k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 45 okuma
mustafaharputi 21 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 40 okuma
Melodie 5 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Melodie Karabasan (486 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 67 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (152k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 61 okuma
+6 oy
1 yorum 46 okuma
30 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+4 oy
0 yorum 42 okuma
22 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Gülşah   yazdı
+6 oy
1 yorum 92 okuma
dimple35 25 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimple35 Karabasan (433 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 31 okuma
Bumin 12 Temmuz Tabir kategorisinde Bumin Karabasan (410 puan)   yazdı
+5 oy
100 yorum 190 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Rumeysa ı 30 Nisan Tabir kategorisinde Rumeysa ı Rüyazede (500 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
EmreG 21 Mart Tabir kategorisinde EmreG Rüyazede (504 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...