Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
45 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
rüyamda annemle eltimin evindeyiz. anneme eltimin temiz olmadığını söylüyormuşum ama bana inanmazmış görünce inanmış bir ifadesi olduğunu hissediyorum yüzünden.
eltimin yatak odasındayız annem yatak baş ucunda oturuyor sanki kucağında çocuk var oda akşam karanlığı gibi perdeler falan kapalı odada 2 tane gardolap var 1.tam boy diğeri yarım boy bir gardolap. fakat bu mobilyalar simsiyah. ve mobilyaların kapakları da yok. kapaklarına ne olmuş bunların diye soruyorum aman işte der gibi eliyle boş ver yapıyor. içerisinde bir sürü kıyafetler var ama kıyafetloerde simsiyah. onların kıyafet olduğunu biliyorm ama yinede emin olmak için bir tanesinin ucunu elliyorum dantelli bir şey olunca kıyafet diye emin oluyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Lusid Rüyacı (72.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
rüyalar içimizdekini zihnimizdekini dışa vurur.
sanırım siz eltinizi pek sevmiyorsunuz.anlaşamıyorsunuz bunuda belli etmemek istesinizde onun mahremiyetine kadar göz atıyorsunuz bilgi ediniyorsunuz.bir insanın yatak odasını ve dolabını karıştırmanız bunu anlatır .size ait olmayan yerlerde geziniyorsunuz karanlıkta gizli işlerde uygunsuzlukta olduğunuzu gösterir.
kadının dolabındaki dantelli kıyafetinin siyah olması da..
onunda bir şeylerden haberi var ve sıkılıyor sizin bu tavrınızdan .dantel emek ister kıymetli giyimdir.. eltiniz de bence değerli birisi siz onu yok yere yargılamışsınız.
annenizin kucağındaki bebekte sizin olumsuz davranışlarınızın yaratacağı olayların doğumu ..bu olaylardan annenizde sıkıntı yaşayabilir .
bence biraz umursamaz olmayı deneyin her lafın altında buzağı aramayın.. yeniden çevrenizdekilerle ilişkilerinize başlayın..eskiyi unutun sevgiyle yaklaşıp dost kazanmayı deneyin .inanın siz sevdikçe etrafınızdakilerde sevgi olacak ..sevgi her kapıyı açan anahtar ..hayatınızı ışık yapın karanlıktan sevgiyle çıkılır. sevgiyle kalın..

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 65 okuma
2 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 35 okuma
9 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 151 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüyakar (3.3k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
4 Eylül Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (321 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 27 okuma
8 Haziran Rüya kategorisinde Mila Rüyazede (102 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 15 okuma
+4 oy
2 yorum 18 okuma
23 Mayıs Tabir kategorisinde Nisan yazdı
+4 oy
0 yorum 7 okuma
+2 oy
0 yorum 19 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüyakar (3.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.9k yorum

12.3k düş-ünce

2.4k üye

69 Aktif
2 Üye ve 67 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15223
Dün : 19605
Toplam : 11224164
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 696 e
  2. kuzgun - 33 e
  3. Karga - 32 e
  4. Yaren1989 - 22 e
  5. Likya - 20 e
  6. Merve3434 - 18 e
  7. Rüya Tabircisi - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...