Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
35 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.8k puan)
Rüyamda bir masalın içinde gibiydim bir genç kız masal çizgi film kahramanı gibi fakat görünüş olarak farklıydı şöyle ki: çok ilginçti yani lego oyuncaklar olur ya  onlar ile insan görünümü arasında kalmış bir kızdı pembe elbiseler giymişti cicili bicili ve bir de bir insan erkek kahraman vardı kahve saçlı 30larınin sonlarında bir erkekti açık kahve saçları ve yeşil bir şapkası vardı hani şu mısır piramitlerinde araştırma yapan insanlar olur ya onlar gibiydi yani bilgili bir kahramandı ve sıcak kanlıydı bu erkek bu kıza (bu arada bu kızın içinde ben varmışım gibi hissediyorum) elini vermesini rica ediyordu bir başka oyuncak gibi olan yan kahramanlar olur ya hani külkedisinin yanında ona arkadaşlık eden küçük dostları olurdu aynı onlar gibi olan bu küçük kahramanlar kıza kabul etmesini söylüyordu alkışlayarak  galiba flört anlamında kızda sanki ona karşı duyguları varmış gibi utanarak gülümseyip  elini veriyordu bu arada ben bu olayları rüyamda görüp sanki yaşayıp nasıl anlatsam rüyada rüya gibi yani rüyamda aynı zamanda rüyadayım böyle rüyalar görüyorum ve bunlar YouTube gibi sosyal bir platformda paylaşıyorum oysaki hiç sosyal medyada bir kanalım yok ,kendime burada yeni bir kanal açıyorum Lacivert diye ve böyle rüyalarımı burada paylaşıyorum derken bir gün içerisinde 980 tane abonem olduğunu görüyorum ve ben eğer bir günde bu kadar abonem olduysa benden daha çok şey beklerler ya bunları veremezsem ya ailem kanalıma destek vermez ve bana bu kanalı açtığım için kızarlarsa diyorum o yüzden içerisinden birkaç tane yazdığım yazıyı hani şu yazdığım rüya yazıları onları silmeyi düşünüyorum bu arada yorumlara bakıyorum hepsi çok güzel yorumlar bazıları lacivert adıma güzel şiirler yazmış bazıları destekleyici bazıları övgü dolu kısacası hepsi ,ben bunları ne kadar  sevsem de üzülüyorum ve onları hayal kırıklığına uğratma  korkumdan birkaç tane  yüklediğim rüya yazılarını ( bu arada hepsini videolu olarak hazırladığım yazıları var sanki bu rüyalarımı videoya dökmüş gibiydim rüyalarımı kaydedip te atmış gibiydim kanalıma) sildim ve kanalı kapatmayı düşündüm ama daha kapatmamıştım o sırada kendimi bir yerde gördüm siyah örtüsü olan bir masa da kırmızı bir karton ve rüyalarımı üzerine yazmıştım bu büyük kartona baktım sonra bu kartonun kanalında hazırladığım videolar için rüyalarımın konularını  yazdığım bir bilgi kağıdı olduğunu farkettim bu kartona rüyamı yazıp fotoğrafını çekmiş ve videoya atmıştım baya uzun oldu biliyorum yorumlayan olursa çok sevinirim:-)
Rüyakar (1.8k puan)
Yine kimse yorumlayamayacak o kadar karışık ki ona üzülüyorum:-(

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Uzman Yorumcu (28.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
Öncelikle hayal dünyanın çok geniş olduğunu, yaratıcılığının içinden taştığını söyleyebilirim. Yaşını, eğitimini, varsa mesleğini bilmiyorum ama kesinlikle iletişim, medya, senaryo, reklamcılık gibi sektörlerde kariyer yapmalısın :)
Rüyanda da yine hayalperest ve maceracı kişiliğin ön plana çıkmış. İçindeki potansiyel artık taşıyor, kabına sığmıyorsun, bir şeyler yapmak istiyorsun ama tedirginsin. Haberci bir rüya değil bu, mevcut durumunu gözler önüne seriyor. Bence bu bahsettiğim alanlara yönlendir kendini.
Sevgiler...
Rüyakar (1.8k puan)
Teşekkürler Daphne bu güzel yorumun için ve bu arada daha öğrenciyim:-) evet bu saydığın alanlara kendimi yönlendirmeliyim belki de tavsiyen için sağol tekrar teşekkür ediyorum:-))

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 13 okuma
30 Temmuz Rüya kategorisinde yok Rüyazede (448 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 37 okuma
22 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 25 okuma
+8 oy
1 yorum 25 okuma
12 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 33 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,810 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 48 okuma
+2 oy
1 yorum 5 okuma
4 saat önce Rüya kategorisinde Gernas Rüyazede (112 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 29 okuma
7 Ağustos Rüya kategorisinde yok Rüyazede (448 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

103 Aktif
1 Üye ve 102 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5588
Dün : 17747
Toplam : 9502095
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...