Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+6 oy
21 okuma
önce Rüya kategorisinde Rüyakar (1.6k puan)
Rüyamda bir masalın içinde gibiydim bir genç kız masal çizgi film kahramanı gibi fakat görünüş olarak farklıydı şöyle ki: çok ilginçti yani lego oyuncaklar olur ya  onlar ile insan görünümü arasında kalmış bir kızdı pembe elbiseler giymişti cicili bicili ve bir de bir insan erkek kahraman vardı kahve saçlı 30larınin sonlarında bir erkekti açık kahve saçları ve yeşil bir şapkası vardı hani şu mısır piramitlerinde araştırma yapan insanlar olur ya onlar gibiydi yani bilgili bir kahramandı ve sıcak kanlıydı bu erkek bu kıza (bu arada bu kızın içinde ben varmışım gibi hissediyorum) elini vermesini rica ediyordu bir başka oyuncak gibi olan yan kahramanlar olur ya hani külkedisinin yanında ona arkadaşlık eden küçük dostları olurdu aynı onlar gibi olan bu küçük kahramanlar kıza kabul etmesini söylüyordu alkışlayarak  galiba flört anlamında kızda sanki ona karşı duyguları varmış gibi utanarak gülümseyip  elini veriyordu bu arada ben bu olayları rüyamda görüp sanki yaşayıp nasıl anlatsam rüyada rüya gibi yani rüyamda aynı zamanda rüyadayım böyle rüyalar görüyorum ve bunlar YouTube gibi sosyal bir platformda paylaşıyorum oysaki hiç sosyal medyada bir kanalım yok ,kendime burada yeni bir kanal açıyorum Lacivert diye ve böyle rüyalarımı burada paylaşıyorum derken bir gün içerisinde 980 tane abonem olduğunu görüyorum ve ben eğer bir günde bu kadar abonem olduysa benden daha çok şey beklerler ya bunları veremezsem ya ailem kanalıma destek vermez ve bana bu kanalı açtığım için kızarlarsa diyorum o yüzden içerisinden birkaç tane yazdığım yazıyı hani şu yazdığım rüya yazıları onları silmeyi düşünüyorum bu arada yorumlara bakıyorum hepsi çok güzel yorumlar bazıları lacivert adıma güzel şiirler yazmış bazıları destekleyici bazıları övgü dolu kısacası hepsi ,ben bunları ne kadar  sevsem de üzülüyorum ve onları hayal kırıklığına uğratma  korkumdan birkaç tane  yüklediğim rüya yazılarını ( bu arada hepsini videolu olarak hazırladığım yazıları var sanki bu rüyalarımı videoya dökmüş gibiydim rüyalarımı kaydedip te atmış gibiydim kanalıma) sildim ve kanalı kapatmayı düşündüm ama daha kapatmamıştım o sırada kendimi bir yerde gördüm siyah örtüsü olan bir masa da kırmızı bir karton ve rüyalarımı üzerine yazmıştım bu büyük kartona baktım sonra bu kartonun kanalında hazırladığım videolar için rüyalarımın konularını  yazdığım bir bilgi kağıdı olduğunu farkettim bu kartona rüyamı yazıp fotoğrafını çekmiş ve videoya atmıştım baya uzun oldu biliyorum yorumlayan olursa çok sevinirim:-)
önce Rüyakar (1.6k puan)
Yine kimse yorumlayamayacak o kadar karışık ki ona üzülüyorum:-(

1 yorum

+3 oy
önce Uzman Yorumcu (32.7k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
Öncelikle hayal dünyanın çok geniş olduğunu, yaratıcılığının içinden taştığını söyleyebilirim. Yaşını, eğitimini, varsa mesleğini bilmiyorum ama kesinlikle iletişim, medya, senaryo, reklamcılık gibi sektörlerde kariyer yapmalısın :)
Rüyanda da yine hayalperest ve maceracı kişiliğin ön plana çıkmış. İçindeki potansiyel artık taşıyor, kabına sığmıyorsun, bir şeyler yapmak istiyorsun ama tedirginsin. Haberci bir rüya değil bu, mevcut durumunu gözler önüne seriyor. Bence bu bahsettiğim alanlara yönlendir kendini.
Sevgiler...
önce Rüyakar (1.6k puan)
Teşekkürler Daphne bu güzel yorumun için ve bu arada daha öğrenciyim:-) evet bu saydığın alanlara kendimi yönlendirmeliyim belki de tavsiyen için sağol tekrar teşekkür ediyorum:-))

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 27 okuma
22 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Karabasan (-4,806 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 20 okuma
+8 oy
1 yorum 22 okuma
12 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 21 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 29 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.2k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 18 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde Likya Rüya Görüşmecisi (36.7k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 8 okuma
29 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 10 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
0 yorum 42 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Ustası (61.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.8k yorum

1.9k düş-ünce

1.4k üye

69 Aktif
0 Üye ve 69 misafir
Bugün : 3016
Dün : 28566
Toplam : 8029984
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. sonsuz - 55 e
  2. Karga - 41 e
  3. mustafaharputi - 34 e
  4. Lacivert - 25 e
  5. Snf - 21 e
  6. Arşiv - 18 e
  7. Laputa - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...