Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+3 oy
17 okuma
önce Tabir kategorisinde Karabasan (-60 puan)
Rüyamda çalıştığım iş yerindeydim yemek yapacaktm ama malzemelerim eksikti. Bn patronuma abi diyorm ama rüyada adama baba diyordum sonra da kendi kendime bn bu adama niye baba diyirm diyordum sonra işte eksik olan malzemeleri almaya gittim benim bir ara konuştuğum çocuğun dükkanına o dükkanda bir kız vardı kız bni tersliyordu bnde kıza karşılık veriyordum ama kıza karşılık verdim diye bu konuştuğum çocuk bna kızıyordu kızın tarafını tutuyorrdu. Sonra bn onu umursamadm tam dükkandan çıkacakken eline biseyler yazmıştı bna göstermeye çalışıyordu ama bn göremedim sonra arkamdan çalıştığım iş yerine geldi orda da göstermeye çalıştı ama bn yine göremedim sonra bna msj atmıştı ama attığı Msji da göremedim sonra uyandm .

1 yorum

+2 oy
önce Rüya Tabircisi (7.8k puan)
önce düzenledi
Merhaba
Rüyan sabah hayrına olsun inşallah;
Kısa zaman içerisinde mutluluk yaşayacak, hayırlı ve güzel haber alacaksın. Bu haber sana telefon yoluyla
ya da bir mesaj yoluyla gelecek. Bu haberin sana ulaşmasına birileri engel olmaya çalışacak.
 Hayatında değişiklik söz konusu,  iş, sosyal yaşam gibi alanlarda farklılığa gideceksin.
Kararsız kalacağın konularda korkularına yenik düşecek,  yaptığın işlerde başarısız sona ulaşacaksın. Ancak, neyin doğru neyin yanlış olduğu kanısında yeterli bilgiye ulaşarak, başkalarının hayatın ile ilgili aldığın kararlarına karışmamaları konusun da önüne set çekeceksin.
Böylece ani kararlar almaktan vazgeçip hayatını yeniden güzel bi denge içerisin de idam ettireceksin.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 13 okuma
5 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Kadir ÇAKIN yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
7 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.8k yorum

1.9k düş-ünce

1.4k üye

71 Aktif
2 Üye ve 69 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3206
Dün : 28566
Toplam : 8030173
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. sonsuz - 55 e
  2. Karga - 41 e
  3. mustafaharputi - 34 e
  4. Lacivert - 25 e
  5. Snf - 21 e
  6. Arşiv - 18 e
  7. Laputa - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...