Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
17 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (149 puan)
Rüyamda çalıştığım iş yerindeydim yemek yapacaktm ama malzemelerim eksikti. Bn patronuma abi diyorm ama rüyada adama baba diyordum sonra da kendi kendime bn bu adama niye baba diyirm diyordum sonra işte eksik olan malzemeleri almaya gittim benim bir ara konuştuğum çocuğun dükkanına o dükkanda bir kız vardı kız bni tersliyordu bnde kıza karşılık veriyordum ama kıza karşılık verdim diye bu konuştuğum çocuk bna kızıyordu kızın tarafını tutuyorrdu. Sonra bn onu umursamadm tam dükkandan çıkacakken eline biseyler yazmıştı bna göstermeye çalışıyordu ama bn göremedim sonra arkamdan çalıştığım iş yerine geldi orda da göstermeye çalıştı ama bn yine göremedim sonra bna msj atmıştı ama attığı Msji da göremedim sonra uyandm .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (19.1k puan)
düzenledi
Merhaba
Rüyan sabah hayrına olsun inşallah;
Kısa zaman içerisinde mutluluk yaşayacak, hayırlı ve güzel haber alacaksın. Bu haber sana telefon yoluyla
ya da bir mesaj yoluyla gelecek. Bu haberin sana ulaşmasına birileri engel olmaya çalışacak.
 Hayatında değişiklik söz konusu,  iş, sosyal yaşam gibi alanlarda farklılığa gideceksin.
Kararsız kalacağın konularda korkularına yenik düşecek,  yaptığın işlerde başarısız sona ulaşacaksın. Ancak, neyin doğru neyin yanlış olduğu kanısında yeterli bilgiye ulaşarak, başkalarının hayatın ile ilgili aldığın kararlarına karışmamaları konusun da önüne set çekeceksin.
Böylece ani kararlar almaktan vazgeçip hayatını yeniden güzel bi denge içerisin de idam ettireceksin.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 15 okuma
5 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Kadir ÇAKIN yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
7 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

126 Aktif
5 Üye ve 121 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6085
Dün : 17747
Toplam : 9502592
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 4 e
  2. rumuzz3 - 3 e
  3. yok - 1 e
  4. Likya - 1 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...