Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
47 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (122 puan)
Rüyamda elimde idrar tahlilinde kullanılan bir şişede bir miktar kan vardı. Karşımda dedem vardı ve herkes yaşlı bir adamı izliyordu. Gündüz vaktiydi. Dedem hadi koş o adama yetiş dedi. O adama koştum fakat çok uzaklaşmıştı. Rampa aşağı hızlanmak için yere oturdum ve yerde aşağı doğru kaydım. Sonra 2 ya da 3 kızın arasından geçtim. Elimdeki kan dolu şişe düşmüştü. Sonra geri döndüm ve aldım. Kızlar bişeyler söylendi ama hatırlamıyorum. O adama tam evine girecekken yetiştim. Her yerde güvenlik vardı. Havaalanı gibi bir yerdi. Sandalyeye oturduğu anda ona beni dedemin gönderdiğini ve elimdeki kanın içerisine birkaç damla yılan zehri damlatmasını istediğimi söyledim. Kanın pıhtılaşmasını istiyordum. Dedemi sordu kim diye. Dedemin ismini söyledim ve hafifçe güldü. Zehri kana damlattı. Sonra ben birkaç kişiyle tanıştım. Ramazan ayı gibiydi. Ellerinde şekerler bir bir poşetlere koyuyorlardı. Hatırladığıma göre birilerine yardım için göndereceklerdi. Bende yardım için elime poşet alıp açtım. Daha sonra yukarı baktım. Pıhtılaşan kan tekrar durulmuştu. Ama rengi iltihaplı kan gibiydi. Sonra kendimi bir anda dışarıda buldum. Yanımda arkadaşlarım vardı. Ama onları gerçek hayatta tanımıyordum. Cüzdanımı çıkardım. Içinde bi canlı vardı. Geri kapamayıp cebime koymak istedim ama kapayamadım yere attım. Içinden büyük ve kırmızımsı renkte, iğnesinin olduğu kuyruğu hafif tüylü bir akrep çıktı ve gitmeye başladı. Arkadaşım iyi ki sokmamış dediği anda bacağımda bir acı hissettim. Tuvalete koştum. Etrafımdaki insanlar farklılardı. Farklı bir ülkede olduğumu düşündüm. Tuvalete giriş yasaktı. Bir banka oturdum ve beklemeye başladım. Sonra ansızın rüyamın devamı gelmeden uyandım.
Rüyakar (1.8k puan)
Çok ilginç bir rüya detaylı yorum gerektiriyor baya :-\
Rüyakar (1.8k puan)
Bu rüyayı  Karga veya Karis güzel yorumlayabilir bence veya bir başkası ama bence iyi yorum alır:-)
Rüya Bilgesi (120k puan)
Evet güzel rüya.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Tabircisi (8.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Şu an ki yaşantınızdan memnun değilsiniz.kendinizi değiştirmek istiyorsunuz,dedeniz gibi ail bir insan var rol modelinizde ancak siz tam zıt bir hayat içindesiniz ama aslınınzın dedeniz gibi olması gerektiğini hissediyorsunuz.Bu yüzden karakter eğitimi  ile ilgilenen,halkın takip ettiği bildiği (kanaat önderi gibi)ancak dedenizin eskiden beri tanıdığı(muhubbisi olduğu) o kişiye dedenizin vasıtası ile ulaşacaksınız.

Dedenizin yaşlı adamdan için "ona yetiş demesi" yaşlı adamın dünya da ki son yıllarından dolayı.Yaşlı adam o korunaklı "havaalanı"gibi yere girmeden(ahiret alemi)siz son durumda ona yetişeceksiniz ve dedenizin geçmişte ki işlerinden dolayı(muhibbandan olması)size yardım edecek.

Yaşlı adamın size göre tedavi olduğunu zannettiğiniz süreçte başkalarından duyduğunuz  ücret ister mi gibi bir  düşünceniz var ama yaşlı adamın amacı aslen "para" değil.Ama siz "para" ile ilgili özellikle bu tür kişilere verilecek olan paranın neden verildiğini içinizde çok sorguluyorsunuz,halbuki o toplanan paralar başkalarına yardım olarak tekrar dağıtılıyor yaşlı adamın bu işten bir çıkarı yok.,siz bunu da fark edip göreceksiniz.

Yaşlı adamın yardımından sonra şu an bulunduğunuz çevrenizi ve özellikle size benziyen arkadaşlarınızı terk edecek bambaşka ve yaşlı adamın zehri kana damlatmasından sonra şeker dağıtırken tanıştığınız yardımsever kişiler gibi arkadaşlarınız olacak ve bu arkadaşlarınız sayesinde sizde artık dedeniz gibibiri olma yoluna gireceksiniz.

Örneğin en büyük sorununuz cimriliğiniz(aşırı maddi düşünmek fiili olarak cimrilik) sona erecek.Yaşlı adamın size yol göstermesi ile (şişeye damlatılan zehir,cimriliğinizin bitmesi ile bacağınızda hissedilen akrep zehri  şeklinde vücudunuza tesir edecek)derdiniz sona erecek.

Hem mevcut sıkıntınızdan,hem de mevcut çevrenizden kurtulup dedeniz gibi birisi olup "aslınıza rücu" edeceksiniz.

Selamlar,

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 19 okuma
14 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
3 yorum 21 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde n.coli Rüyazede (63 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 14 okuma
3 Ağustos Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (153k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,810 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
5 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Medine yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
2 Ağustos Rüya kategorisinde Salih171 Rüyazede (72 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 8 okuma
2 Ağustos Rüya kategorisinde Salih171 Rüyazede (72 puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 32 okuma
17 Temmuz Rüya kategorisinde Serasera Rüyazede (110 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 33 okuma
+7 oy
0 yorum 26 okuma
18 Mayıs Bilgi kategorisinde Aydaki Kedi Rüyazede (471 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde Özde yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

95 Aktif
0 Üye ve 95 misafir
Bugün : 5526
Dün : 17747
Toplam : 9502033
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...