Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+4 oy
26 okuma
önce Tabir kategorisinde Rüyazede (140 puan)
Rüyamda ben çok yakın arkadaşımın babasının mezarlığına gitmiştik babası Gerçekte de öldü yine o mezara gitmiştik mezar yeri değiştirmişti ve Mezarın çaprazında bir tane mezarlık vardı arkadaşımın babasının mezarı yani Murat amcanın Mezarında tamamı ile böyle simsiyah çiçekler kaplıdır Bir tane de dev gibi kocaman bir tane siyah çiçek vardı karşı mezarda tamamiyle kırmızı çiçekler kaplıydı ve murst amcadada  bir tane de kıpkırmızı kocaman bir çiçek vardı Murat amcanın eşi yani Serap da ise o kırmızı çiçeği alıp kırmızı çiçeklerle dolu olan mezarlığa bırakıyordu Murat amcanın Mezarlığı tamamı ile simsiyah çiçeklerle kaplı kalıyordu Murat Amcanın kızı da yani benim arkadaşım oradaki kocaman siyah çiçeği de alıyordu atıyordu ve mezar biraz çukurlaşmaya başladı.sonra  yani çiçeği atınca altından yengeçler tarantulalar ve akrepler çıkti Ondan sonra  arkadaşımda bende gördük. arkadaşım bir şey yapmadi. sadece giderken biraz ni içi garip oldu. gerçekte karıncadan bile korkark. ama babasınin mezarı sonuçta diye düşündüm rüyamda.Ben de bayağı korktum ama belli etmedim sonuçta babasının mezarı ama garip  olan şey Benim babamın adı da murattır ve mezar taşında Murat yazıyordu.

1 yorum

+1 oy
önce Rüya Görüşmecisi (36.8k puan)
Merhaba

Tam aksine rüya sahibinin ömrünün uzun olacağı anlamına gelir. Günahların af olacağı anlamına gelir. Bir de dikkat edin sevdiğiniz biriyle kısa süreli aranız açılabilir.

Sormak istediğiniz detay varsa aşağıya yazabilirsiniz.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 13 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde Şenol yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (55 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 47 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde Ceylan yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
18 Haziran 2018 Rüya kategorisinde berrak yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Ersan yazdı
+1 oy
1 yorum 11 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde SEFA yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
4 Mart Rüya kategorisinde Çimen yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.8k yorum

2k düş-ünce

1.4k üye

61 Aktif
3 Üye ve 58 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17236
Dün : 28566
Toplam : 8044195
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga - 86 e
  2. sonsuz - 73 e
  3. mustafaharputi - 67 e
  4. Lacivert - 36 e
  5. Laputa - 28 e
  6. Rüya Tabircisi - 25 e
  7. Snf - 21 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...