Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
36 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (116 puan)
Rüyamda ben çok yakın arkadaşımın babasının mezarlığına gitmiştik babası Gerçekte de öldü yine o mezara gitmiştik mezar yeri değiştirmişti ve Mezarın çaprazında bir tane mezarlık vardı arkadaşımın babasının mezarı yani Murat amcanın Mezarında tamamı ile böyle simsiyah çiçekler kaplıdır Bir tane de dev gibi kocaman bir tane siyah çiçek vardı karşı mezarda tamamiyle kırmızı çiçekler kaplıydı ve murst amcadada  bir tane de kıpkırmızı kocaman bir çiçek vardı Murat amcanın eşi yani Serap da ise o kırmızı çiçeği alıp kırmızı çiçeklerle dolu olan mezarlığa bırakıyordu Murat amcanın Mezarlığı tamamı ile simsiyah çiçeklerle kaplı kalıyordu Murat Amcanın kızı da yani benim arkadaşım oradaki kocaman siyah çiçeği de alıyordu atıyordu ve mezar biraz çukurlaşmaya başladı.sonra  yani çiçeği atınca altından yengeçler tarantulalar ve akrepler çıkti Ondan sonra  arkadaşımda bende gördük. arkadaşım bir şey yapmadi. sadece giderken biraz ni içi garip oldu. gerçekte karıncadan bile korkark. ama babasınin mezarı sonuçta diye düşündüm rüyamda.Ben de bayağı korktum ama belli etmedim sonuçta babasının mezarı ama garip  olan şey Benim babamın adı da murattır ve mezar taşında Murat yazıyordu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Astral Gezgini (103k puan)
Merhaba

Tam aksine rüya sahibinin ömrünün uzun olacağı anlamına gelir. Günahların af olacağı anlamına gelir. Bir de dikkat edin sevdiğiniz biriyle kısa süreli aranız açılabilir.

Sormak istediğiniz detay varsa aşağıya yazabilirsiniz.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 20 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde Şenol yazdı
+5 oy
1 yorum 37 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (-242 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,810 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 59 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,810 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 25 okuma
4 Ağustos Rüya kategorisinde Sibella Rüyazede (108 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
3 Temmuz Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (71.5k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
26 Haziran Rüya kategorisinde Hifam Rüyazede (356 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde Ceylan yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
+2 oy
0 yorum 10 okuma
+4 oy
2 yorum 35 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

127 Aktif
2 Üye ve 125 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6513
Dün : 17747
Toplam : 9503020
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 4 e
  2. rumuzz3 - 3 e
  3. yok - 1 e
  4. Likya - 1 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...