Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+7 oy
13 okuma
önce Rüya kategorisinde Rüyazede (140 puan)
Rüyamda bir arabadaydım. Tanımadıgım bir genç arabayı sürüyordu yanındada 30 lu yaşlarda açık bir bayan oturuyordu. Bende arka koltukta arkadaşım kübra ile mesajlaşıyordum. Sonra öndeki kadın bi anda o kübra çok net kararlı bir kız dedi. Bende sen nerden tanıyorsun abla dedim oda tanımıyorum sadece yorumladım dedi. Dedikleri dogru oldugu için şaşırmıştım bende abla peki benim hakkımda ne düşünüyorsun diye sordum. Oda 5 lira çıkardı dediki bak şimdi bu 5 liranın üstüne dileğini yazıcaz bende yazdım sağına soluna iki yazı yazdım ne yazdıgımı hatırlamıyorum tam olarak görmedim ama içimden cezaevinde olan sevdiğimin çıkması ile ilgili dilekler geçiyordu. Yazdıktan sonra abla dediki al şimdi bu parayı sakla dileğin kabul olacak olduktan sonra çıkarabilirsin o parayı dedi. Bende gittim yolda erkek arkadasımın kücük erkek kardeşini gördüm dedim barış gel bunu saklıcaz saklıcak yer ararken uyandım. Bi şeyin işaretimi ne anlam ifade ediyo öğrenmek istiyorum..

2 Yorum

+1 oy
önce Rüya Tabircisi (8k puan)
Merhaba
Rüyan sabah hayrına olsun inşallah;
Müjdeli haberler alacaksınız, kısmetiniz açılacak. Yakın vakitte alacağınız haberler neticesinde büyük mutluluk yaşayacaksınız. Borçlarınızdan kurtulacak ve hane içinde sağlık sorunları şifa bulacak.
+1 oy
önce Rüya Görüşmecisi (36.8k puan)
Merhaba,

Çok yakın zamanda sevdiğiniz insanla ilgili güzel haberler alacaksınız. Rahata kavuşacaksınız anlamına gelir.

Sormak istediğiniz detay varsa aşağıya yazabilirsiniz.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 4 okuma
+3 oy
0 yorum 29 okuma
20 Eylül 2017 Rüya kategorisinde bence yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.8k yorum

2k düş-ünce

1.4k üye

50 Aktif
4 Üye ve 46 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16654
Dün : 28566
Toplam : 8043614
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga - 86 e
  2. sonsuz - 73 e
  3. mustafaharputi - 65 e
  4. Lacivert - 35 e
  5. Laputa - 27 e
  6. Rüya Tabircisi - 25 e
  7. Snf - 21 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...