Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
11 okuma
Tabir kategorisinde Rüyakar (3k puan)
yeniden kategorilendirildi
Rüyada görülen kozmetik ürünleri geçiciliği mi temsil ediyor? Mesela göze sürülen far geçici görüşmeyi (iş, arkadaşlık vs) , kırmızı oje geçici ilişkiyi mi temsil ediyor? Bu örnekler çoğaltılabilir ama fazlasına gerek yok.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Astral Gezgini (103k puan)
Merhaba,

Uzmanlaştığınız bir konuda kendinizi ispat etmek ve rakiplerin arasından sıyrılmak anlamını taşır. Anlamı geçicilik değildir. Aynı zamanda başkaları tarafında beğenildiğiniz anlamına gelir.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,810 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüyakar (1.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

98 Aktif
0 Üye ve 98 misafir
Bugün : 5499
Dün : 17747
Toplam : 9502006
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...