Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+3 oy
9 okuma
önce Tabir kategorisinde Rüyazede (414 puan)
önce yeniden kategorilendirildi
Rüyada görülen kozmetik ürünleri geçiciliği mi temsil ediyor? Mesela göze sürülen far geçici görüşmeyi (iş, arkadaşlık vs) , kırmızı oje geçici ilişkiyi mi temsil ediyor? Bu örnekler çoğaltılabilir ama fazlasına gerek yok.

1 yorum

+2 oy
önce Rüya Görüşmecisi (36.7k puan)
Merhaba,

Uzmanlaştığınız bir konuda kendinizi ispat etmek ve rakiplerin arasından sıyrılmak anlamını taşır. Anlamı geçicilik değildir. Aynı zamanda başkaları tarafında beğenildiğiniz anlamına gelir.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.8k yorum

1.9k düş-ünce

1.4k üye

68 Aktif
0 Üye ve 68 misafir
Bugün : 2949
Dün : 28566
Toplam : 8029917
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. sonsuz - 55 e
  2. Karga - 41 e
  3. mustafaharputi - 34 e
  4. Lacivert - 25 e
  5. Snf - 21 e
  6. Arşiv - 18 e
  7. Laputa - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...