Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.8k puan)
Rüyamda yemek daveti verilmiş gibi bir yerdeydim tabi ne olduğunu bilmiyorum sadece oradan ayrılmak için bir arabaya binecektim normalde biz köyde oturduğumuz için ailemle, köyüme gidecektim biri ile o biri de köyümde yaşayan 6.sınıfta okuyan bir komşumuzun kızı arabayı getirince dayımın benden iki yaş küçük kızı da yanımda onunla bineceğim sonra diğer dayımın kızını ona soruyorum o nerede diye o sırada onu da baya uzakta bize bakarken görüyorum  nereye gidiyorsunuz diyerek bizde biz gidiyoruz köye deyince o da bize niye gidiyorsunuz kalın dercesine  diyor biz de gülerek biz gidiyoruz sen geliyorsan gel biz gidiyoruz diyince bize sanki üzgün gibi bakıyor bende bunu arabaya binince farkediyorum aklımda kalıyor acaba şimdi ne yapıyor diye sonra arabayı kullanan küçük komşumuzun kızı arabayı yola getirince yola çıkmak için yolu kontrol ediyor ve bir kaç tane otomobil sırasıyla hızlı bir şekilde geçince niye bu kadar çoklar bı durmadılar diyorum sonra yola giriyoruz ve arabayı yanındaki ablası devralıyor ve birden arabada olmadığımızı bunun yerine yeşil ormana benzeyen daha doğrusu asfalt araba yolu , yanında büyük tümsekler ve o tümsekler de yeşil çalılık ve ağaçlar var yolun biraz altında kalan köśesinde kalan daha toprak yani bir şey ekilmemiş yeşillikle çevrili bir tarla yani bir köy tarlası ama çok güzel  orada o yola giderek elimde sarı saman taşıdığımı gördüm çok görüldüğünü için küçük kıza nerede kaldın diyordum küçük komşumuzun kızı ise bu yeşil yolun olduğu yerden çıkarken bana abla ablam yok araba ile nereye kayboldu bilmiyorum diyince ben de nasıl yok ? diyorum ve yolda biraz daha ilerleyerek orman gibi olan alana ilerleyip ağaçların yola gölge verdiği bir kısma ilerleyip çömeliyorum o sırada sanki bir gizem filminde gibiydim kaybolan kişileri bulan bir dedektif gibi hissettim ve hiç bir yerde duymadığım bir gizem müziği:-) toprağa dokunup yolun köşesinde  biraz  aşağısında duran tarlaya bakıyorum ve  toprakta iz bırakmış araba tekeri izlerini rahatlıkla görüyorum ve şöyle bir tahminde bulunuyorum büyük ihtimal ablan arabayı götürmüş ve köye bizsiz  gitmiş bunu bir yandan zihnimde hayal ediyorum (ablasını arabadayken) ...sonra annem sağolsun uyandırıldım:-D rüyam yarım kaldı ya:-( yorum rica etsem:-)?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 24 okuma
9 Nisan 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (120k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
20 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
0 oy
0 yorum 53 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,810 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 41 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
+6 oy
3 yorum 29 okuma
17 Ağustos Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3k puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 20 okuma
13 Ağustos Tabir kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (-125 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
23 Haziran Rüya kategorisinde Seymaaa Rüyazede (219 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 30 okuma
9 Haziran Rüya kategorisinde Royal123 Rüyazede (139 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 78 okuma
1 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Alize yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
11 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Büşra yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

106 Aktif
2 Üye ve 104 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6764
Dün : 17747
Toplam : 9503271
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 5 e
  2. rumuzz3 - 3 e
  3. Likya - 2 e
  4. yok - 1 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...