Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+4 oy
15 okuma
önce Rüya kategorisinde Rüyakar (1.6k puan)
Rüyamda yemek daveti verilmiş gibi bir yerdeydim tabi ne olduğunu bilmiyorum sadece oradan ayrılmak için bir arabaya binecektim normalde biz köyde oturduğumuz için ailemle, köyüme gidecektim biri ile o biri de köyümde yaşayan 6.sınıfta okuyan bir komşumuzun kızı arabayı getirince dayımın benden iki yaş küçük kızı da yanımda onunla bineceğim sonra diğer dayımın kızını ona soruyorum o nerede diye o sırada onu da baya uzakta bize bakarken görüyorum  nereye gidiyorsunuz diyerek bizde biz gidiyoruz köye deyince o da bize niye gidiyorsunuz kalın dercesine  diyor biz de gülerek biz gidiyoruz sen geliyorsan gel biz gidiyoruz diyince bize sanki üzgün gibi bakıyor bende bunu arabaya binince farkediyorum aklımda kalıyor acaba şimdi ne yapıyor diye sonra arabayı kullanan küçük komşumuzun kızı arabayı yola getirince yola çıkmak için yolu kontrol ediyor ve bir kaç tane otomobil sırasıyla hızlı bir şekilde geçince niye bu kadar çoklar bı durmadılar diyorum sonra yola giriyoruz ve arabayı yanındaki ablası devralıyor ve birden arabada olmadığımızı bunun yerine yeşil ormana benzeyen daha doğrusu asfalt araba yolu , yanında büyük tümsekler ve o tümsekler de yeşil çalılık ve ağaçlar var yolun biraz altında kalan köśesinde kalan daha toprak yani bir şey ekilmemiş yeşillikle çevrili bir tarla yani bir köy tarlası ama çok güzel  orada o yola giderek elimde sarı saman taşıdığımı gördüm çok görüldüğünü için küçük kıza nerede kaldın diyordum küçük komşumuzun kızı ise bu yeşil yolun olduğu yerden çıkarken bana abla ablam yok araba ile nereye kayboldu bilmiyorum diyince ben de nasıl yok ? diyorum ve yolda biraz daha ilerleyerek orman gibi olan alana ilerleyip ağaçların yola gölge verdiği bir kısma ilerleyip çömeliyorum o sırada sanki bir gizem filminde gibiydim kaybolan kişileri bulan bir dedektif gibi hissettim ve hiç bir yerde duymadığım bir gizem müziği:-) toprağa dokunup yolun köşesinde  biraz  aşağısında duran tarlaya bakıyorum ve  toprakta iz bırakmış araba tekeri izlerini rahatlıkla görüyorum ve şöyle bir tahminde bulunuyorum büyük ihtimal ablan arabayı götürmüş ve köye bizsiz  gitmiş bunu bir yandan zihnimde hayal ediyorum (ablasını arabadayken) ...sonra annem sağolsun uyandırıldım:-D rüyam yarım kaldı ya:-( yorum rica etsem:-)?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 22 okuma
9 Nisan 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Ustası (61.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
20 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
0 oy
0 yorum 51 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.2k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 29 okuma
+1 oy
1 yorum 16 okuma
9 Haziran Rüya kategorisinde Royal123 Karabasan (-120 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 73 okuma
1 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Alize yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
11 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Büşra yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
4 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Cansu yazdı
+5 oy
1 yorum 78 okuma
9 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Karabasan (-4,806 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 57 okuma
13 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Karabasan (-4,806 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 74 okuma
1 Temmuz 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (51.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.8k yorum

1.9k düş-ünce

1.4k üye

67 Aktif
2 Üye ve 65 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3596
Dün : 28566
Toplam : 8030563
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. sonsuz - 55 e
  2. Karga - 42 e
  3. mustafaharputi - 34 e
  4. Lacivert - 25 e
  5. Snf - 21 e
  6. Arşiv - 18 e
  7. Laputa - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...