Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+22 oy
236 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Ustası (48.1k puan)

Sitemiz üyelerinden Zeynep Ergen'in (Aydaki Kedi) yeni kitabı Dün Gece Bir Rüya Gördüm yayınlanmıştır. Kendisini tebrik ederiz. 

Zeynep Ergen

İdefix satış

Dr.com

Rüyaların gizemli dilini çözmek istiyorsan, işte sana yol gösterecek rüya atlasın… 

 Hayra yoranlar, atıp tutanlar, rüyası çıkanlar, gece gezenler, az uyuyup çok rüya görenler, rüyalarının peşine düşenler, yastığının altına anahtar koyanlar, uykusuzlar, tekinsizler, geceyi sevenler, Leylalar, Mecnunlar, birbirlerini rüyalarında görenler, Gnostikler, Agnostikler, dervişler, şövalyeler, süpürgeliler, kanatlılar, kanatsız melekler, sarılmadan uyumayanlar, kâbus görenler, rüya kapanı ile avlayanlar, haberciler, adanmışlar, muhafızlar, gözcüler, yolcular, sırdaşlar, kayıp diller, eski semboller, yeni izler, yeni mitler, arketipler, galaksiler, evrenler, eşzamanlı tesadüfler. . . 

 Hayatımızın en gizemli dilimidir rüya saatleri. . . Sonsuz olasılıklar, şaşırtıcı senaryolar içerir rüyalarımız. Aklımıza gelmeyeni rüyamızda görür, kimi sabahlar gördüğümüz rüyanın etkisiyle bir başka âlemde gibi uyanırız. Peki bu rüyaların bir anlamı var mıdır? Nasıl yorumlanır rüyalar? 

 Kitap Yazar: Zeynep Ergen 

Yayınevi: Doğan Novus

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

10 Yorum

+6 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Zevkle okuyacağınız rüyalar üzerine yazılan bu kitabı seveceğinize eminim. Bugün aldım ve başladım, kısa kısa anektodlar düşmeyi planlıyorum bu başlık altında. Siz de okursanız yazabilirsiniz.

Kitap 7 bölümden oluşuyor.

Rüyanın kapısından geçmek bölümünde rüyalar hakkında genel bilgi içeren, temel kavramların verildiği ve rüya çeşitlerini tanıtan bilgiler mevcut. Rüyanın amacı nedir, rüyanın temel işlevleri nelerdir gibi sorulara yanıt veriliyor.

Güzel rüya örnekleri ile birlikte. (Belki bu rüyalar ayrıca eklenip incelenebilir sitemize)

Zihinsel ve sezgisel rüyaların dışında olan rüya çeşitlerinden bazıları da şunlarmış. Niyet rüyaları, istihareler, haberci rüyalar, lusid rüyalar, astral yolculuk rüyaları.

Rüyaları hatırlamak için öneriler ve uygular kısmı da var birinci bölümde.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Büyücü rüyaları da eklenmeliydi bence.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
rüya hatırlama konusu önemli aslında genelde rüyacılarda eksik kaldığı için tabiride eksik oluyor.
+7 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Bir solukta okuyacağımıza eminim. Okuduktan sonra analizini ve eleştirisini bu başlık altında yaparım yine hazır yazar da elimizdeyken ona da sorular yöneltiriz.
+6 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Rüyaların gizemli dilini çözmek istiyorsan, işte sana yol gösterecek rüya atlasın…
Hayra yoranlar, atıp tutanlar, rüyası çıkanlar, gece gezenler, az uyuyup çok rüya görenler, rüyalarının peşine düşenler, yastığının altına anahtar koyanlar, uykusuzlar, tekinsizler, geceyi sevenler, Leylalar, Mecnunlar, birbirlerini rüyalarında görenler, Gnostikler, Agnostikler, dervişler, şövalyeler, süpürgeliler, kanatlılar, kanatsız melekler, sarılmadan uyumayanlar, kâbus görenler, rüya kapanı ile avlayanlar, haberciler, adanmışlar, muhafızlar, gözcüler, yolcular, sırdaşlar, kayıp diller, eski semboller, yeni izler, yeni mitler, arketipler, galaksiler, evrenler, eşzamanlı tesadüfler. . .Hayatımızın en gizemli dilimidir rüya saatleri. . . Sonsuz olasılıklar, şaşırtıcı senaryolar içerir rüyalarımız. Aklımıza gelmeyeni rüyamızda görür, kimi sabahlar gördüğümüz rüyanın etkisiyle bir başka âlemde gibi uyanırız. Peki bu rüyaların bir anlamı var mıdır? Nasıl yorumlanır rüyalar?

Kitap Yazar: Zeynep Ergen
Yayınevi: Doğan Novus
Rüya Bilgesi (155k puan)
Tamlamalar hoş. Bir ara bitmeyecek bir masal girişi sandım.
Rüya Ustası (48.1k puan)
Asıl yazıya da ekledim.
+6 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Bir rüya gördüm ya da o beni gördü, başlıklı bölümde ise Rüyaların dilini nasıl çözeriz konusu analiz ediliyor. Burada önemli ayrım rüya yorumu ile rüya okuması arasındaki farklar. Rüya okuması nasıl yapılır anlatılırken çalışma bölümü de mevcut.
+6 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Kahramana son çağrı bölümünde ise kişinin maddi veya ruhsal arayış uğrunda çıktığı yoldaki dönüşümünü anlatıyor kısaca. Bu yolculuğun 17 aşaması ve yapılacak uygulamalar bu bölümde. İşaretler ve haberci rüyalar ise yolcuğun içinde dikkat etmemiz gereken şeyler.
+5 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Zeynep Ergen imza günü

29 Haziran Cumartesi saat 15:00
Beşiktaş Çırağan
Kırmızı Kedi Kitabevi
+5 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Rüyanın çığlığını duymak bölümünde ise başlıca gölge arketipi, kabuslar, tekrarlayan rüyalar, kabusları şifalandırma çalışmaları ile istihare rüyaları detaylı bir şekilde anlatılmış ve açıklanmış. Yol rüyaları ve sufilerin anlamlandırmaları da bu bölümde.
+4 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Ay yörüngesindeki rüyalar bölümünde mitolojide ay ve ay sembolleri açıklanmış, ay fazları için içsel çalışma uygulamaları verilmiş. Her ay fazında görülen rüyaların nasıl anlamlandırılması gerektiği de açıklanmış.
+5 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Düzenlediğimiz bir oyunda ( https://www.ruyadaruya.com/21971/ruyada-ruya-oyunu?show=26889#a26889 )

mustafaharputi ve Likya  imzalı Dün Gece Bir Rüya Gördüm kitabını kazanmışlardır. En kısa sürede kendilerine kargo ile iletilecektir.

Diğer oyunlarımıza da katılımlarınızı bekliyoruz.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Tebrikler. İyi performans.
Rüyakar (1.8k puan)
Tebrik ediyorum kendilerini:-)
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bu gün aldım.

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 37 okuma
+10 oy
0 yorum 49 okuma
16 Mayıs Bilgi kategorisinde Aydaki Kedi Rüyazede (434 puan) yazdı
+5 oy
8 yorum 28 okuma
22 Ağustos Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (48.1k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
+8 oy
0 yorum 30 okuma
+4 oy
0 yorum 20 okuma
25 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
25 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+7 oy
3 yorum 32 okuma
4 Kasım Bilgi kategorisinde kuzgun Rüya Yorumcusu (20.9k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 143 okuma
24 Nisan 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (48.1k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 31 okuma
11 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimple35 Rüyazede (70 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.3k yorum

14.7k düş-ünce

2.6k üye

119 Aktif
1 Üye ve 118 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6122
Dün : 27162
Toplam : 11731430
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 763 e
  2. Likya - 368 e
  3. Karga - 203 e
  4. yok - 81 e
  5. Ruyaninmeali - 80 e
  6. Tolgahan - 71 e
  7. Rüyazede - 60 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...