Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+6 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (100 puan)
Rüyamda akşamüstü saatlerinde yağmur yağıyodu.Sonra abimin yolda kaldığını öğrendik ona benzin bidonu aldık bahçeden sanırım arabasında benzin bitmişti.Sonra bi de eski sevgilimle konuştuğumu hatırlıyorum yağmur yağdığında,o bana yazıyodu ben geç cevap veriyodum fazla yüz vermeyip bi de resmine baktığımda baya değişmişti eski güzelliği yok gibiydi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Rüya Kurucu (96.4k puan)
Merhaba,

Eski sevgiliniz ara ara hala aklınıza geliyor. Bilinçaltınızda onu hala özlüyor olabilirsiniz. Fakat yakın zamanda yeni biri hayatınıza girebilir. Yağmur ise bereket ve şanstır. Bir konu da hayatınızda güzel gelişmeler olacak.

Sormak istediğiniz soru varsa aşağıya yazabilirsiniz.

Sevgiler,
+1 oy
Rüya Tabircisi (8.1k puan)
Merhaba,

Gençlikten orta yaşa doğru geçiyorsunuz sanırım.(30'lu yaş başlangıçları gibi).Aileniz ile olan ilişkilerinizde,aile üyelerinin bazı olası tedbirsizliklerine dair tedbirler almaya bunun içinde belki 3-4 yıl kadar kendiniz ile olan gönül işleriniz de dahil olmak üzere herşeyi askıya almışsınız.

Bazen içinizden değil ama dışsal olarak gelen etkiler ile kendinize dair de bakmanız gerektiğini hissediyor geriye doğru bakıyorsunuz ancak hiç bir şeyin bıraktığınız noktada olmadığını zamanın etkisi veya sizin olgunluk seviyenizden dolayı o yaşlarınızda göründüğü gibi görünmüyor size.

Ne zaman kendiniz ile ilgili bir şeyler yapmalıyım diye düşünmeye başlassanız,aileniz ile ilgili sorunlar çıkıyor ve kendinizi pas geçip ailenizin yardımına koşuyorsunuz.

Aileniz ile ilgili yaptıklarınız baki kalmak kaydi ile kendiniz ile ilgili de çaba göstermeniz gerekmekte.Zamanın geçtiğini ve önünüzde kendiniz ile ilgili(gönül işleri,evlilik vs de dahil) sorunlarınızı çözmek için 5-6 yılınız var.Bu zamanı iyi değerlendirmeniz lazım,"yatsı" zamanı geliyor.

Selamlar,
Rüyazede (100 puan)
18 yaşındayım

İlgili rüyalar

+5 oy
3 yorum 31 okuma
13 Haziran Rüya kategorisinde ilknur56 Rüyazede (100 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 45 okuma
26 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (112k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 19 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
23 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (112k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 7 okuma
1 Ağustos Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (141k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
22 Temmuz Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (2k puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 33 okuma
19 Temmuz Rüya kategorisinde Qkkwkwkekkf Rüyazede (102 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde Zoom yazdı
+2 oy
0 yorum 6 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
18 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.5k yorum

5.8k düş-ünce

1.8k üye

55 Aktif
7 Üye ve 48 misafir
Bugün : 10702
Dün : 20533
Toplam : 9372930
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 89 e
  2. Prenses789 - 80 e
  3. Karga - 74 e
  4. Likya - 44 e
  5. Rossess - 34 e
  6. Lacivert - 33 e
  7. sonsuz - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...