Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+4 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (140 puan)
Merhaba. Eskiden markette kasiyer olarak çalışıyordum. Çok yakın olduğum bir iş arkadaşımla kavga ettikten sonra işten ayrıldım. Rüyamda tekerlekli sandalyede oturuyorum. O markete gitmişim ama market çok daha büyük, neredeyse bambaşka bir yer. Bu kavga ettiğim arkadaş ve başka bir iş arkadaşımla birlikte asansördeyiz, ben tekerlekli sandalyedeyim, beni itiyorlar. Sonra kalkıp yürüyorum ama sakat numarası yapıyorum. Sanki bacağımda sorun varmış gibi yürüyorum ki, sakat olmadığımı anlamasınlar. Zaten sandalyem var, şüphelenmezler diye düşünüyorum.

3 Yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (32.7k puan)
Merhabalar,
Arkadaşınızla yaşadığınız tartışmada az da olsa onun haklı olduğunun bilinçaltı düzeyinde farkındasınız fakat bilinciniz kabullenmiyor ve hâlâ sorguluyor. Mağduru oynamak işinize gelmiş olabilir, hepimiz zaman zaman yapıyoruz bunu fakat zararın neresinden dönsek kârdır. :)
Sevgiler...
+1 oy
Rüya Yorumcusu (15.1k puan)
o şahsa karşı düşünceleriniz olumsuz ve bunun yansımasıdır. açıkçası olmuş bitmiş olay büyüterek olumsuz şeylere sebebiyet vermeyin başınıza daha çıkılmaz işler açmamanızı öneriyorum
+2 oy
önce Rüyakar (1.6k puan)
Merhabalar:-) ilk önce yorumlamak gerekirse asonsörde itilmeniz o halde ,arkadaşlarınız arasında kötü bir haldeymiş gibi görünsenizde onların pek aldırmadığını söyleyebilirim yani sanki siz bir sıkıntınızı belli etmeye çalışır gibiymişsiniz fakat bu sıkıntı onları test etmek amaçlı yaratılan bir sıkıntı gibi onlar bu duruma zaten pek inanmamış gibi ,siz de bunun üzerine ısrarla bu sınamaya devam etmiş gibisiniz ve onlarda nasıl desem olayın aslını zaten biliyor gibi aldırış etmemiş ve aranız açılmış sanki bu yüzden.. ama onların buna karşı yine de iyi bir davranış sergilemesini bekliyor gibisiniz ...böyle bir şey çıkardım rüyanızdan:-) Umarım her şey güzel olur hayatınızda  daha iyi rüyalar dilerim...

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.2k puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 23 okuma
17 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
3 yorum 51 okuma
24 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (12.3k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 5 okuma
24 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
18 Nisan 2018 Tabir kategorisinde Hatice yazdı
+3 oy
1 yorum 10 okuma
27 Mayıs Rüya kategorisinde fark yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
23 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde Aylin Rüyazede (0 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde şule Karabasan (-308 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 27 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Esma yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.8k yorum

1.9k düş-ünce

1.4k üye

69 Aktif
0 Üye ve 69 misafir
Bugün : 3033
Dün : 28566
Toplam : 8030001
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. sonsuz - 55 e
  2. Karga - 41 e
  3. mustafaharputi - 34 e
  4. Lacivert - 25 e
  5. Snf - 21 e
  6. Arşiv - 18 e
  7. Laputa - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...