Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (106 puan)
Merhaba. Eskiden markette kasiyer olarak çalışıyordum. Çok yakın olduğum bir iş arkadaşımla kavga ettikten sonra işten ayrıldım. Rüyamda tekerlekli sandalyede oturuyorum. O markete gitmişim ama market çok daha büyük, neredeyse bambaşka bir yer. Bu kavga ettiğim arkadaş ve başka bir iş arkadaşımla birlikte asansördeyiz, ben tekerlekli sandalyedeyim, beni itiyorlar. Sonra kalkıp yürüyorum ama sakat numarası yapıyorum. Sanki bacağımda sorun varmış gibi yürüyorum ki, sakat olmadığımı anlamasınlar. Zaten sandalyem var, şüphelenmezler diye düşünüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
Uzman Yorumcu (28.5k puan)
Merhabalar,
Arkadaşınızla yaşadığınız tartışmada az da olsa onun haklı olduğunun bilinçaltı düzeyinde farkındasınız fakat bilinciniz kabullenmiyor ve hâlâ sorguluyor. Mağduru oynamak işinize gelmiş olabilir, hepimiz zaman zaman yapıyoruz bunu fakat zararın neresinden dönsek kârdır. :)
Sevgiler...
+1 oy
Rüya Bilgesi (153k puan)
o şahsa karşı düşünceleriniz olumsuz ve bunun yansımasıdır. açıkçası olmuş bitmiş olay büyüterek olumsuz şeylere sebebiyet vermeyin başınıza daha çıkılmaz işler açmamanızı öneriyorum
+3 oy
Rüyakar (1.8k puan)
Merhabalar:-) ilk önce yorumlamak gerekirse asonsörde itilmeniz o halde ,arkadaşlarınız arasında kötü bir haldeymiş gibi görünsenizde onların pek aldırmadığını söyleyebilirim yani sanki siz bir sıkıntınızı belli etmeye çalışır gibiymişsiniz fakat bu sıkıntı onları test etmek amaçlı yaratılan bir sıkıntı gibi onlar bu duruma zaten pek inanmamış gibi ,siz de bunun üzerine ısrarla bu sınamaya devam etmiş gibisiniz ve onlarda nasıl desem olayın aslını zaten biliyor gibi aldırış etmemiş ve aranız açılmış sanki bu yüzden.. ama onların buna karşı yine de iyi bir davranış sergilemesini bekliyor gibisiniz ...böyle bir şey çıkardım rüyanızdan:-) Umarım her şey güzel olur hayatınızda  daha iyi rüyalar dilerim...

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,810 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 21 okuma
3 Ağustos Tabir kategorisinde Dronesss Rüyazede (104 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 28 okuma
17 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
3 yorum 67 okuma
24 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 6 okuma
24 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
18 Nisan 2018 Tabir kategorisinde Hatice yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
+5 oy
1 yorum 21 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (153k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
16 Ağustos Tabir kategorisinde Ozz Rüyazede (103 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 20 okuma
13 Ağustos Tabir kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (-125 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 8 okuma
27 Temmuz Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (153k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

101 Aktif
1 Üye ve 100 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5623
Dün : 17747
Toplam : 9502130
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...