Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
Okuldaydım en yakın arkadaşımla kaçıyodum bilmediğim bir sokakta ağaçtan erik topluyorduk o sırada karşıda eski bir bakkal vardı ve ağacın sahibi oydu ben hemen kaçtım ama arkadaşım kaçmadı bir zaman sonra yanıma geldi ve cebinden beş tl çıkardı ve dediki ağacın sahibi bana para uzattı şaşırdım sonra okula döndük okulun fame çocuğu ve eski sevgilisi yanımıza geldiler birbirimize laf falan attık en yakın arkadaşımla kapalı bir odaya girdik orada ses aleti vardı arkadaşım kulağıma takmamı istedi ve bu aletin okulun fame çocuğun olduğunu söyledi osırada çocuk ve eski sevgilisi odaya girdi  alet çocuğun olmasına rağmen eski sevgilisi bana o aleti bırakmam için bağırdı bende senin olmayan bir aleti taktığım için bana bağırdın özür dilerim dedim ve uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (28.5k puan)
Merhabalar,
Özgüven eksikliği yaşadığınız bir dönem sanırım. Başkalarının hayatına imrenmek bizi biz olmaktan uzaklaştırır ve mutsuz eder. Kendi yeteneklerinizin farkına varma vaktiniz gelmiş, beyniniz silkelen ve toparlan diyor.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 33 okuma
18 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Bekir yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
2 yorum 18 okuma
+3 oy
1 yorum 21 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde Jack Rüyazede (82 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 26 okuma
+1 oy
1 yorum 16 okuma
+2 oy
0 yorum 19 okuma
+3 oy
1 yorum 37 okuma
+2 oy
0 yorum 22 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

72 Aktif
2 Üye ve 70 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16086
Dün : 21687
Toplam : 11634263
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 269 e
  2. Likya - 116 e
  3. Karga - 62 e
  4. yok - 53 e
  5. Ruyaninmeali - 51 e
  6. sonsuz - 36 e
  7. Tolgahan - 29 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...