Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-167 puan)
Rüyamda en son çıktığım ve hala sevgili olduğum kişiyle arkadaşlarımızla konuşurken dans ediyoruz sonra bugün dans edebileceğimiz bir mekana gidelim diyoruz o gün bir tane kızla karşılaşıyorum amca dediğim bir adam için  bizi rahatsız etmesiyle ilgili tehdit ediyor senin yakınınsa benim de AMcam amcam  diyorum sonra kız gıcıklaşıyor biz önlerinden geçiyoruz sana gösteririm ben filan diyor Kızı hayatımda hiç görmemiş olabilirim ,omuzlarda açık kahve saçlı,açık kahve gözlü 1.68 boyunda bir kız zayıf baya sonra biz buluşmak için sözleşiyoruz sevgilimle sonra kız bizi ayırıp ayrı odalara kapatıyor 15-20 dk takriben orda kalıyoruz sonra bir adam getiriyor yaralı ama ölmemiş ben de imdat diye bağırıyorum kızın dikkatinin bende olmadığı bir an ambulans geliyor polis de çağırın diyorum kurtuluyoruz sevgilim de ben de sonra kıza ben saldırmak istiyorum sevgilim engel oluyor istediğini alamazsın bizim aramız çok güçlüdür deyip gidiyoruz

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Uzman Yorumcu (28.5k puan)
Merhabalar,
Sevgilinize olan güveninizin azaldığı bir dönem sanırım. Ya kuruntu yapıyorsunuz ya da şüphelendirecek bir şeyler yaşamışsınız. Karşı tarafa güvenmemek kendine güvenmemektir ve bunu söylemesek de karşımızdakinin gözünde özgüveni düşük bir insan imajı bırakırız. Beyniniz sizi bu yanlıştan dönmeniz için uyarıyor.
Sevgiler...
Karabasan (-167 puan)
Aksine böyle bi şey hissetmiyorum sadece bilmiyorum o kız kafamı karıştırıyor rüyamdaki yani açıkça saldırmış sevgilime güvensizliğimi nereden çıkardınız ya ben bi şey yapmıyorum ki rüyada
Uzman Yorumcu (28.5k puan)
Anlattıklarınızın altında yatan psikoloji ve yorumum budur.
Karabasan (-167 puan)
Anladım tamam

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 27 okuma
10 Haziran Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (-17 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 53 okuma
3 Temmuz Rüya kategorisinde Aleyna Rüyazede (113 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 26 okuma
18 Haziran Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-197 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 37 okuma
2 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Minga yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
+6 oy
2 yorum 31 okuma
+4 oy
2 yorum 26 okuma
+6 oy
1 yorum 26 okuma
17 Ağustos Rüya kategorisinde aayşenur99 Rüyazede (92 puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 28 okuma
+3 oy
1 yorum 28 okuma
23 Temmuz Tabir kategorisinde Rüyazede Rüyakar (750 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.4k düş-ünce

2.6k üye

60 Aktif
0 Üye ve 60 misafir
Bugün : 1665
Dün : 20554
Toplam : 11579363
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...