Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+4 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (100 puan)
Rüyamda en son çıktığım ve hala sevgili olduğum kişiyle arkadaşlarımızla konuşurken dans ediyoruz sonra bugün dans edebileceğimiz bir mekana gidelim diyoruz o gün bir tane kızla karşılaşıyorum amca dediğim bir adam için  bizi rahatsız etmesiyle ilgili tehdit ediyor senin yakınınsa benim de AMcam amcam  diyorum sonra kız gıcıklaşıyor biz önlerinden geçiyoruz sana gösteririm ben filan diyor Kızı hayatımda hiç görmemiş olabilirim ,omuzlarda açık kahve saçlı,açık kahve gözlü 1.68 boyunda bir kız zayıf baya sonra biz buluşmak için sözleşiyoruz sevgilimle sonra kız bizi ayırıp ayrı odalara kapatıyor 15-20 dk takriben orda kalıyoruz sonra bir adam getiriyor yaralı ama ölmemiş ben de imdat diye bağırıyorum kızın dikkatinin bende olmadığı bir an ambulans geliyor polis de çağırın diyorum kurtuluyoruz sevgilim de ben de sonra kıza ben saldırmak istiyorum sevgilim engel oluyor istediğini alamazsın bizim aramız çok güçlüdür deyip gidiyoruz

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Uzman Yorumcu (28.9k puan)
Merhabalar,
Sevgilinize olan güveninizin azaldığı bir dönem sanırım. Ya kuruntu yapıyorsunuz ya da şüphelendirecek bir şeyler yaşamışsınız. Karşı tarafa güvenmemek kendine güvenmemektir ve bunu söylemesek de karşımızdakinin gözünde özgüveni düşük bir insan imajı bırakırız. Beyniniz sizi bu yanlıştan dönmeniz için uyarıyor.
Sevgiler...
Rüyazede (100 puan)
Aksine böyle bi şey hissetmiyorum sadece bilmiyorum o kız kafamı karıştırıyor rüyamdaki yani açıkça saldırmış sevgilime güvensizliğimi nereden çıkardınız ya ben bi şey yapmıyorum ki rüyada
Uzman Yorumcu (28.9k puan)
Anlattıklarınızın altında yatan psikoloji ve yorumum budur.
Rüyazede (100 puan)
Anladım tamam

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 26 okuma
10 Haziran Rüya kategorisinde Yagmur2012 Rüyazede (47 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 35 okuma
3 Temmuz Rüya kategorisinde Aleyna Rüyazede (109 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 17 okuma
18 Haziran Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-139 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
2 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Minga yazdı
+6 oy
1 yorum 18 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde aayşenur99 Rüyazede (89 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 20 okuma
+3 oy
1 yorum 23 okuma
23 Temmuz Tabir kategorisinde Rüyazede Rüyazede (21 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 12 okuma
7 Temmuz Tabir kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
+6 oy
1 yorum 25 okuma
18 Haziran Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-139 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

76 Aktif
12 Üye ve 64 misafir
Bugün : 6410
Dün : 19264
Toplam : 9424020
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 379 e
  2. Rüya Tabircisi - 303 e
  3. Karga - 253 e
  4. Likya - 197 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 107 e
  7. Eyja - 83 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...