Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
50 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (57 puan)
Rüyamın daha öncesi var ama ben bu kadarı hatırlıyorum rüya içinde rüyadı rüyamda uyuyordum biranda sol omzumu bir ağırlık oldu ve sanki o ağırlıkla başka bir boyutta geçmişdim rüyamda sürekli besmele elham ve nas süresi okuyordum ama onları görmedim ama korkuyorum üstümde bir ağırlık vardı sonra rüyamda bir anda sabah ezanı okunmaya başladı ve o sol omzumdaki ağırlık havaşça kalktı ve ben hayatağıma geri döndü ve gözümü açtık (ama rüyamda) uyanınca anne diye bağırmaya başladım duymadı sonra abla diye bağırdım abla beni duydu hafif uyanır gibi oldu ve bana ‘ annende başım ağrıyo diyo namaz kılmıyo Allahtandamı korkmuyo dedi bende onu sonra anlatırsın kalk dedim onları derken gerçekten uyandım ve gerçekten sabah ezanı okunduğunu düşünüyordum ama okunmamıştı saat 2.30-3.00 arasıydı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
Uzman Yorumcu (28.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
Kendinizi baskı altında hissettiğiniz bir dönem geçiriyorsunuz sanırım. Haberci bir rüyadan ziyade bilinçaltınızın ifrazatı bu rüya. İnançlı biriyseniz ki öyle görünüyor, Ramazan ayı sebebiyle günah-sevap gibi kavramlar aklınızı çokça meşgul etmişe benziyor. Bu kavramlara çok takılmanız sizi strese sokar, beyninizi yorar. Erdemli bir insan olduğunuz sürece Yaratıcı sizi koruyacaktır zaten :)
Sevgiler...
+2 oy
Rüya Bilgesi (548k puan)
yorumumu özel mesajda yaptım kardeş ağırlık çökmesini kafana takma bu sağlık sorunları ve yorgunluk sebebi iledir. diğer yorumlarıda yaptım zaten
+4 oy
Uzman Yorumcu (32.9k puan)
Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun
Buna tıp dilinde uyku felci de diyorlar ama belli ki siz bu aralar manevi anlamda kendinizi eksik ve anneniz tarafından baskı altında hissediyorsunuz ki bu durumun ilahi bir uyarı olduğu hissine kapilmissiniz,tabi bu da olabilir mümkündür sonuçta bu tarz varlıkların ziyaretleri de mevcuttur.
Eğer içinizi rahat ettirecekse kaya tuzu ile duş alın evinizi sirkeli suyla silin ve abdestli gezin,stresinizi azaltma yollari arayın.
Sevgiler

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 28 okuma
+3 oy
1 yorum 31 okuma
24 Haziran Tabir kategorisinde Ahmet0606060 Rüyazede (52 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 64 okuma
12 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
+6 oy
1 yorum 19 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
+3 oy
1 yorum 21 okuma
1 Haziran Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
+5 oy
3 yorum 35 okuma
8 Temmuz Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (68.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde neslihan yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.7k rüya

15.4k yorum

9.6k düş-ünce

2.2k üye

63 Aktif
4 Üye ve 59 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9893
Dün : 16139
Toplam : 10527812
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 327 e
  2. kuzgun - 49 e
  3. Merve3434 - 17 e
  4. Eyja - 16 e
  5. Hope - 15 e
  6. Likya - 15 e
  7. Ela - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...