Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+2 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-120 puan)
Rüyamın daha öncesi var ama ben bu kadarı hatırlıyorum rüya içinde rüyadı rüyamda uyuyordum biranda sol omzumu bir ağırlık oldu ve sanki o ağırlıkla başka bir boyutta geçmişdim rüyamda sürekli besmele elham ve nas süresi okuyordum ama onları görmedim ama korkuyorum üstümde bir ağırlık vardı sonra rüyamda bir anda sabah ezanı okunmaya başladı ve o sol omzumdaki ağırlık havaşça kalktı ve ben hayatağıma geri döndü ve gözümü açtık (ama rüyamda) uyanınca anne diye bağırmaya başladım duymadı sonra abla diye bağırdım abla beni duydu hafif uyanır gibi oldu ve bana ‘ annende başım ağrıyo diyo namaz kılmıyo Allahtandamı korkmuyo dedi bende onu sonra anlatırsın kalk dedim onları derken gerçekten uyandım ve gerçekten sabah ezanı okunduğunu düşünüyordum ama okunmamıştı saat 2.30-3.00 arasıydı

3 Yorum

+3 oy
Uzman Yorumcu (32.7k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
Kendinizi baskı altında hissettiğiniz bir dönem geçiriyorsunuz sanırım. Haberci bir rüyadan ziyade bilinçaltınızın ifrazatı bu rüya. İnançlı biriyseniz ki öyle görünüyor, Ramazan ayı sebebiyle günah-sevap gibi kavramlar aklınızı çokça meşgul etmişe benziyor. Bu kavramlara çok takılmanız sizi strese sokar, beyninizi yorar. Erdemli bir insan olduğunuz sürece Yaratıcı sizi koruyacaktır zaten :)
Sevgiler...
0 oy
Rüya Yorumcusu (15.1k puan)
yorumumu özel mesajda yaptım kardeş ağırlık çökmesini kafana takma bu sağlık sorunları ve yorgunluk sebebi iledir. diğer yorumlarıda yaptım zaten
+1 oy
önce Rüya Görüşmecisi (36k puan)
Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun
Buna tıp dilinde uyku felci de diyorlar ama belli ki siz bu aralar manevi anlamda kendinizi eksik ve anneniz tarafından baskı altında hissediyorsunuz ki bu durumun ilahi bir uyarı olduğu hissine kapilmissiniz,tabi bu da olabilir mümkündür sonuçta bu tarz varlıkların ziyaretleri de mevcuttur.
Eğer içinizi rahat ettirecekse kaya tuzu ile duş alın evinizi sirkeli suyla silin ve abdestli gezin,stresinizi azaltma yollari arayın.
Sevgiler

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 17 okuma
+4 oy
1 yorum 62 okuma
12 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (16.2k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
5 Haziran Rüya kategorisinde Hope Karabasan (-204 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 14 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
1 Haziran Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
+2 oy
1 yorum 11 okuma
29 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
+3 oy
1 yorum 10 okuma
+5 oy
3 yorum 30 okuma
20 Mayıs Rüya kategorisinde İlayda yazdı
+4 oy
2 yorum 28 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.8k yorum

1.9k düş-ünce

1.4k üye

66 Aktif
2 Üye ve 64 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3306
Dün : 28566
Toplam : 8030273
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. sonsuz - 55 e
  2. Karga - 41 e
  3. mustafaharputi - 34 e
  4. Lacivert - 25 e
  5. Snf - 21 e
  6. Arşiv - 18 e
  7. Laputa - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...