Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Bilinçaltımın bir oyunu mu bilmiyorum ama daha önceki rüyalarımda da hoşlandığım çocuk karşıma çıktığı an uykudan uyanıyorum. Öyle başka rüyalara geçmiyorum direk uyanıyorum. Bu rüyamda okulda yürüyordum ve yavru bir beyaz köpek görüp sevmeye başladım bir süre sonra kucağıma aldım seviyordum. Arkadaşım hoşlandığım çocuğun yanımızdan geçip gittiğini söylediğini hatırlıyorum ama ben hala köpeği seviyorum. Sonra köpek birden işemeye başlıyor yere koyuyorum bir an sinirlenip kötü sözler söylemek istiyorum ama söylemiyorum sonra üstüme bakıyorum üstüm ıslak değil. Sonra birden aşağı doğru koşmaya başlayıp hoşlandığım çocuğu arıyorum ve arkadaşıyla görüyorum. Arkadaşı beni göstererek onları aradığımı  sanki anlamış gibi beni gösteriyor sevdiğim çocuğa bakıyorum ve bir anda uyandım. Bu köpeğin üzerime işemesi ama üstümün ıslak olmaması ve sürekli onu görünce rüyamın kesilmesi ne demek bir izahını yapar mısınız lütfen

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Uzman Yorumcu (28.2k puan)
Merhabalar,
Öncelikle hoşlandığınız bu kişiyle mevcut bir ilişkiniz yok anladığım kadarıyla. Yorumumu bu düşünceyle yapacağım.
Bu kişiyle aranızda yaşanacak ilişkiye, yakın arkadaşlarınızdan birinin engel olduğunu hissediyorum. Hep sizin tarafınızda, yanınızda görünüyor fakat arkaplanda bu ilişkiye engel olacak şeyler yapıyor olabilir. Biraz gözlemleyin çevrenizi lütfen.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 33 okuma
12 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Glce yazdı
+3 oy
0 yorum 40 okuma
26 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Seren kaba yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
17 Temmuz Rüya kategorisinde can1 Rüyazede (82 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 20 okuma
27 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Yasemin94 Rüyazede (68 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 46 okuma
15 Mayıs Bilgi kategorisinde Daphne Uzman Yorumcu (28.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 65 okuma
+4 oy
2 yorum 168 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

10.7k yorum

7.9k düş-ünce

2k üye

66 Aktif
1 Üye ve 65 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2337
Dün : 19883
Toplam : 10037347
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 624 e
  2. Mirac - 156 e
  3. seli - 58 e
  4. Karga - 44 e
  5. Prenses789 - 29 e
  6. Eyja - 26 e
  7. Likya - 22 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...