Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
–1 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
<a></a> cok karmasık bir rüya gördum önce bir yolada yürüyordu sonra bır denız kıyısına vardım denıze bakarkan camur gbbı oldu denız sonra tanımadıgım bırı kabuldan tutuuve benı denızın üstünde yuruttu (amam ben budenızı daha öncede görmusdum masvaviydi)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.6k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

98 Aktif
6 Üye ve 92 misafir
Bugün : 20359
Dün : 19722
Toplam : 11185288
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 122 e
  2. kuzgun - 17 e
  3. Ahmetsalih - 10 e
  4. Prenses789 - 8 e
  5. Yaren1989 - 8 e
  6. Likya - 8 e
  7. Merve3434 - 7 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...