Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-38 puan)
Rüyamda kendimi anneannemin evinde görüyorum. Teyzemin odasında dolabından bir elbiseyi alıyorum. Daha sonra yine teyzemin odasında kendimi o elbiseyi giymiş olarak görüyorum. Elbise kırmızı, dudağımdada kırmızı kadifemsi bir ruj var. Tabi bunların hepsini gizli yapıyorum, izinsiz. Ayaklarımda da haki yeşili ayakkabılar ve hatırladığım kadarıyla koyu lacivert muz çorap var ( ayakkabıları pek beğenmiyorum kaba durduğunu düşünüyorum ama ruj ve elbiseyle kendimi güzel hissediyorum.). daha sonra anneannemin evi süpürdüğünü duyuyorum. Teyzemin kapısından gölgesini görüp endişeleniyorum ya beni böyle görürse izinsiz giydiğim için ne diyeceğim diye. Daha sonra anneannem odanın kapısını çalıyor girmek için. Odayıda süpürecek ya. Daha sonra üzerimi değiştirmek ve rujumu silmek için vakit olmadığından gir diyorum.  Üzerimdekilerle ilgilide yalan söylüyorum. Yazın bir arkadaşım evlenecek bunun için deniyordum diye. Daha sonra ikimizde oturma odasına gidiyoruz. Anneannem çok başım ağrıyor diyip dizime yatıyor. Bende saçlarını okşuyorum. Bu sırada huzurlu ve mutlu hissediyorum, birazda garip. Anneannem uzaktan seven biridir. Dizime yatması garip gelmiş olabilir. Daha sonra geçti tarzında bir şeyler söylüyor bende okşamayı bırakıyorum. Bir süre sonrada kalkıyor. Uyandığımda huzurlu hissediyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Uzman Yorumcu (28.2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
Kalbinizin kırık olduğunu hissediyorum. Eski günleri, eski tatları özlediğiniz bir dönem. Çok güçlü duygularınız var ve bunlar artık içinize sığmıyor, taşıyor. Ailenizin kadınlarının ilginç bir şekilde ortak bir yazgısı var ve siz bu yazgıya ortak olmak istemiyorsunuz. Hatta bu durum sizde kaygı oluşturuyor, kaçma isteği uyandırıyor. Sizi zorlayan, baskılayan duyguların deşarjı bu rüya. Olumsuz bir sembol yok. Hareket alanınızı geniş tutarsanız, dilediğiniz gibi bir yaşama kavuşabilirsiniz.
Sevgiler :)
Karabasan (-38 puan)
Öncelikle teşekkür ederim. Ailemin kadınlarına benzememe düşüncesi hep vardı. Hatta ailemle bu konuyla ilgili ters düştüğüm bile oldu. Ve son zamanlarda benimle alakası olmasa bile ailem çok huzursuz. Buda benim zaten var olan kaçma isteğimi daha da artırıyor. Hareket alanınızı geniş tutmaktan kastınız uzaklaşmak mı? Çünkü bunu gerçekten düşünmeye başlayacağım artık.  
Tekrar çok teşekkür ederim:))

İlgili rüyalar

+4 oy
3 yorum 31 okuma
25 Temmuz Rüya kategorisinde Hope Karabasan (-38 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 19 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde yok Rüyazede (33 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
7 Haziran Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 69 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
22 Temmuz Tabir kategorisinde Naciye Rüyazede (0 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+8 oy
3 yorum 62 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde Yulaf Karabasan (-41 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
+2 oy
1 yorum 52 okuma
25 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (15k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
31 Ağustos Rüya kategorisinde ugurovsky Rüyazede (62 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.4k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

91 Aktif
4 Üye ve 87 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12589
Dün : 20550
Toplam : 10009201
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 262 e
  2. Mirac - 140 e
  3. seli - 47 e
  4. Likya - 21 e
  5. Eyja - 15 e
  6. kuzgun - 14 e
  7. Sinem - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...