Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
75 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sevdiğim kıza onu sevdiğimi söylüyebilmek için ikinci bir şans istiyordum allahtan.Sosyal medyada
yazıyordum işte danışılabilecek birilerine Birden bir mucize oldu.Okula gittim tüm herkes ordaydı ben saçımı falan yapmıştım ilk iki ders gitmedim geç kaldım.Sonra Gittim bu arada yağmur yağmış saçım bozulmuş haberim yok ama yolda beni gören bir arkadaşım karizma dedi bana.Okula gittim tam sınıfa giricektim saçımın bozulduğunu görüp düzeltip gireyim biri beni gördü sınıftan bir kız sesiydi ahmet diye seslendi gel diye.
Ben saçım bozuk olduğu için girmedim saçımı kurutmak için düzeltmeye başladım.Ama fazla bir şey yapamadım.En son sınıfa girmemeye karar verdim gittim başka sınıfa bir kız mezuniyet elbisesini giymiş bana diyor ahmet gel eteğimin arkasından bana bak diye ben kurtulmak için işim var dedim ve kaçtım.zil çalmıştı
iki arkadaşım bana geldi şunu dedi hoca sizi yok yazdı falan gelmiyenlere ceza verecek benle birlikte gelmeyen çok kişi vardı onlardan biri dedi ki sınıf benim adımı vermez.Ben öylece ortada kalmıştım.Sonradan bilmiyorum fizik hocamız beden hocası olmuş bize voleybol oynatıyordu sevdiğim kız voleybol gelen voleybol topunu karşılıyordu.En son bir yere gittim hatırlamıyorum şu kesindi eve gitme vakti gelmişti.Önceden söylemeden gitmiştim bu sefer söylüyecektim pek emindim.Söylemek çok zordu ama söylemeyi kafama takmıştım.Sonrasını  pek hatırlamıyorum ama eve geldiğimi ve Biber vardı bi tepside közlenmiş aldım içinden bir acı biber seçtim onu yedim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Rüya Tabircisi (8.7k puan)
Birinin etkisinde kalarak pişman olacağınız bir karar vermişsiniz. Özlem duygunuzun yoğunluğu böyle bir rüya görmenize sebep olmuş
+3 oy
Rüya Bilgesi (167k puan)
Merhaba,

Burada özet ana detayları ve direk objeleri yazar mısınız? Buna göre güzel bir yorum yapalım.

Sevgiler,
+2 oy
Rüya Bilgesi (167k puan)
Merhaba,

Bu aralar duygularınızı içinizde tutmanızda fayda var. Çünkü bir takım dedikodulara maruz kalabilirsiniz. Dedikodu niteliği taşıyan şakalardan kendinizi korumanızda fayda var. Çünkü kırılabilirsiniz. Duygularınızı açıklamanızda biraz sabırlı olmanızda fayda var. Biraz sakin kalmanız ve acele etmemeniz için uyarıyor bu rüya sizi.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 368 okuma
16 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
+4 oy
1 yorum 41 okuma
29 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde ahmet yazdı
+7 oy
1 yorum 40 okuma
7 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Funda yazdı
+2 oy
0 yorum 69 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde yaşama sevinci Rüyazede (117 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
+7 oy
2 yorum 30 okuma
27 Eylül 2019 Rüya kategorisinde NurNur Rüyazede (26 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 30 okuma
5 Eylül 2019 Tabir kategorisinde uyanuv Rüyazede (92 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 32 okuma
+4 oy
0 yorum 45 okuma
+9 oy
0 yorum 87 okuma
16 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Selahattin yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.5k yorum

16.8k düş-ünce

3.1k üye

96 Aktif
3 Üye ve 93 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14815
Dün : 31388
Toplam : 13316589
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 286 e
  2. Rüya Tabircisi - 229 e
  3. Karga - 72 e
  4. Likya - 44 e
  5. Ruyadede - 40 e
  6. Simge - 33 e
  7. 65murat - 26 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...