Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+2 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sevdiğim kıza onu sevdiğimi söylüyebilmek için ikinci bir şans istiyordum allahtan.Sosyal medyada
yazıyordum işte danışılabilecek birilerine Birden bir mucize oldu.Okula gittim tüm herkes ordaydı ben saçımı falan yapmıştım ilk iki ders gitmedim geç kaldım.Sonra Gittim bu arada yağmur yağmış saçım bozulmuş haberim yok ama yolda beni gören bir arkadaşım karizma dedi bana.Okula gittim tam sınıfa giricektim saçımın bozulduğunu görüp düzeltip gireyim biri beni gördü sınıftan bir kız sesiydi ahmet diye seslendi gel diye.
Ben saçım bozuk olduğu için girmedim saçımı kurutmak için düzeltmeye başladım.Ama fazla bir şey yapamadım.En son sınıfa girmemeye karar verdim gittim başka sınıfa bir kız mezuniyet elbisesini giymiş bana diyor ahmet gel eteğimin arkasından bana bak diye ben kurtulmak için işim var dedim ve kaçtım.zil çalmıştı
iki arkadaşım bana geldi şunu dedi hoca sizi yok yazdı falan gelmiyenlere ceza verecek benle birlikte gelmeyen çok kişi vardı onlardan biri dedi ki sınıf benim adımı vermez.Ben öylece ortada kalmıştım.Sonradan bilmiyorum fizik hocamız beden hocası olmuş bize voleybol oynatıyordu sevdiğim kız voleybol gelen voleybol topunu karşılıyordu.En son bir yere gittim hatırlamıyorum şu kesindi eve gitme vakti gelmişti.Önceden söylemeden gitmiştim bu sefer söylüyecektim pek emindim.Söylemek çok zordu ama söylemeyi kafama takmıştım.Sonrasını  pek hatırlamıyorum ama eve geldiğimi ve Biber vardı bi tepside közlenmiş aldım içinden bir acı biber seçtim onu yedim.

3 Yorum

+1 oy
Rüya Tabircisi (4.3k puan)
Birinin etkisinde kalarak pişman olacağınız bir karar vermişsiniz. Özlem duygunuzun yoğunluğu böyle bir rüya görmenize sebep olmuş
+1 oy
Rüya Ustası (46.1k puan)
Merhaba,

Burada özet ana detayları ve direk objeleri yazar mısınız? Buna göre güzel bir yorum yapalım.

Sevgiler,
0 oy
Rüya Ustası (46.1k puan)
Merhaba,

Bu aralar duygularınızı içinizde tutmanızda fayda var. Çünkü bir takım dedikodulara maruz kalabilirsiniz. Dedikodu niteliği taşıyan şakalardan kendinizi korumanızda fayda var. Çünkü kırılabilirsiniz. Duygularınızı açıklamanızda biraz sabırlı olmanızda fayda var. Biraz sakin kalmanız ve acele etmemeniz için uyarıyor bu rüya sizi.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 152 okuma
16 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
+1 oy
1 yorum 24 okuma
29 Mayıs Rüya kategorisinde ahmet yazdı
+5 oy
1 yorum 16 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde Funda yazdı
+2 oy
0 yorum 35 okuma
+7 oy
0 yorum 71 okuma
16 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Selahattin yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde aydinnazli3838 Rüyazede (329 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 63 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde yaşama sevinci Rüyazede (130 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 16 okuma
14 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Erdoğan yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
22 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Karabasan (-5,042 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.2k rüya

4.1k yorum

2.4k düş-ünce

1.5k üye

50 Aktif
0 Üye ve 50 misafir
Bugün : 4117
Dün : 15044
Toplam : 8220157
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Likya - 103 e
  2. mustafaharputi - 79 e
  3. Karga - 73 e
  4. Simge - 43 e
  5. sonsuz - 29 e
  6. ahnet - 26 e
  7. Liz - 25 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...