Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
56 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Rüyamda hastanedeyim bayıldım bayılıcam hemşire arıyorum bi bayan hemşire yanıma geliyor düşüp kafasını kapıya vuruyor bütün hemşireler onunla ilgileyor ben ayakta duramıyorum düşüyorum uyanıyorum birden olduğum yerde yerde yatan biri var üstü kapalı bacağı falan yok kalkmaya çalışıyorum yerler hep pislik dolu zor kalkıyorum kayıyorum hep asansör düğmesine basıyorum açılmıyor hastane koşturuyorum çıkışı ararken değişik bi koridordayım insanlae geliyor burası morg burda asansör yok koridoru takip et diyor sonra işte bilmiyor musun diyor buralı değilim ki diyorum nazilli mi diyor aynen diyorum zıplayarak eğlenceli şekilde hastane koridorunda giderken kız çocuğu ile babası oturuyor hadi dans et diyorum uzaktan kız üzgün yanına gidiyorum annem gitti mi yok mu gibisinden bir şeyler diyor bende bnimde yok diyorum çantasını omzuma atıyorum bir tane daha sırt çantası çıkıyor onu da takıyorum omzuma bir daha var onu öbir koluma takıyorum bir daha var çantanı al diyorum babası ben o yürüyoruz bi yola çıkıyoruz kız markete giriyor babsı benden numaramı istiyor birden kızının yanına gidiyor ben vermeden sonra ben birden onlardan uzaklaşmak istiyorum çantama bakıyorum uzakta bi yerde onu alıylrum üstüme bir köpek geliyor çantayla kovuyleum bir tane daha köpek geliyoe onu da kovuyorum 3 tane köpek oluyor bana yaklaşmasınlar diye çantayı onlara doğru savururken yere düşüyorum arkamdan bir gölge geliyor kalk hadi diyor kalkamıylrum diyoeum hadi adamlarımı yolladım koruyorlar seni gitmeden kalk diyor uyanıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (414k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Biraz sağlıkla ilgili çaresiz durumların olduğu bir rüyaya benziyor. Son zamanlar siz ya da bir yakınınız böyle pek çaresini bulamadığınız basit bir hastalık, baş ağrısı ya da ne bileyim öyle çok ağır değil ama rahatsızlık hissettirici bir hastalık yaşadınız da çaresini bulmakta zorlandınız mı?
 
Evet ama basit bir hastalık değildi birde arkadan gelen gölge ve bana kormaları için sana birilerini yolladım demesi ne demek bayanetkiledi bu beni koruyu bir melek gibiydi o omzuma dokununca tüylerim diken diken oldu ve birden canlılık geldi
Rüya Bilgesi (414k puan)  
Bu güzel bir duygu. Korunuyorsun demek ki... İçin rahat olsun.

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 46 okuma
12 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde veysel   yazdı
+6 oy
2 yorum 19 okuma
23 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Haşim   yazdı
+6 oy
1 yorum 27 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Pelin1905 Rüya Yorumcusu (21.9k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 56 okuma
22 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Melbes Karabasan (401 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 32 okuma
12 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 159 yazdı
+2 oy
0 yorum 28 okuma
4 Eylül 2018 Tabir kategorisinde Ali   1 yazdı
+7 oy
0 yorum 82 okuma
11 Eylül 2019 Rüya kategorisinde yok Rüyazede (845 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 85 okuma
22 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Ece   1 yazdı
+7 oy
0 yorum 58 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

61 Aktif
3 Üye ve 58 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14892
Dün : 22035
Toplam : 16139366
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3034 e
  2. Sonbahar - 456 e
  3. Rüya Tabircisi - 354 e
  4. Karga - 205 e
  5. magdalena - 112 e
  6. yirmiyedi - 65 e
  7. kuzgun - 62 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...