Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda kuzenimi (kendisini 4 senedir görmedim) en son gördüğüm haliyle - 7 yaşında gördüm. Yumurta ve sosis haşlıyordum, ikisiyle güzel görünüşlü yemek yapmaya çalışıyordum. Yumurtaların kabuklarını soyarken, birine sosis yetmediğini farkettim ve o yumurtayı kuzenime yedirdim.

Aynı kuzenimin babası olan amcamın evinde yaşadım bir süre yurt dışında. Rüyamda birisi galiba annem amcama soruyor işte, eda çok eziyet etti size diye. O da eliyle eh işte işareti yapıp evet birazcık etti dedi.
Rüya Tabircisi (8.4k puan)
Sizden herhangi bir konuda talepleri, yardım istekleri oldu mu?
Hayır. Fakat son zamanlarda annem amcanla da anlaşamadın, hiç kimseyle anlaşamıyorsun gibisinden laflar etti.
Rüya Tabircisi (8.4k puan)
Peki siz ne düşünüyorsunuz kimseyle anlaşamama, eziyet çektirme konusunda?
Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum.
Biliyorum burası yeri değil ama konuşacak kimsem de yok. Kız kardeşim evi olmasına rağmen eşi ve 2 çocuğuyla bizim 2+1 evde yaşıyorlar bizimle beraber. 4 yaşındakı oğlu 2 yaşındakı küçüğü kıskandığı için sürekli problem çıkarıyor ve kız kardeşim ona kötü davranıyor. Geçen gün yine vurdu çocuğa, dedim yapma, ona çok kötü davranıyorsun, acıyorum ben o çocuğa. Benim anksiyete problemim var, ilaç içiyorum doktor yazdı. İşsizim, canım genelde çok sıkkın oluyor. Bana annemin yanında sen normal birisi değilsin, biz sana acıyoruz sen de bize mi acıyosun, git kendi haline yan gibisinden laflar etti. Ağlayarak gittim odama. Üzgünken de canım yemek istemiyo. Sırf yemek yemediğim için annem bana neler neler dedi. Kardeşimin ettiği lafların hepsi de anneme ait..
Rüya Tabircisi (8.4k puan)
Üstünüzdeki duygusal baskıyı ve hissettiklerinizi anlayabiliyorum. Evimiz bizim en özgür olabildiğimiz alanımızdır. Ailemiz tarafından anlaşılamadığımızda ise burası bizim için çekilmez bir yer olur. Konuşup her şeyimizi paylaşacak birisi de yoksa böyle böyle sorunlarımız büyür. Kendimize olan inancımız azalır. Neye inanırsak da o büyür. Büyütmek istediğimiz şey nedir? Kendimize olan inancımız mı yoksa kendimize olan güvensizliğimiz mi? Bakış açımızı değiştirdiğimizde büyütmeye başlayabiliriz. Temelde kendinize odaklanıp bişeyleri başarabildiğinizi görmenizi çok istiyorum. Sevgi, sabır ve çabayla aşılamayacak hiç bir şey yok.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (28.5k puan)
Merhabalar,
Sanırım yoğun duygusal boşlukların olduğu bir dönemdesiniz birkaç yıldır ve bu durum rüyalarınızla çıkıyor bilinçaltınızdan. Akrabalarınızın size karşı hoşgörüsüz tavrının bedelini beyniniz kuzeninize ödetmiş. Gayet normal. Ve tahmin ediyorum ki karma etkisiyle bu kuzeniniz, amcanıza çok büyük bir üzüntü yaşatacak maddi veya manevi olarak. Umarım olaylar sizi etkilemez ama hazırlıklı olun. Karma ruhu böyle işler, üzülmeyin ve kendinizi rahatlatmaya çalışın.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 25 okuma
13 Ekim Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 19 okuma
28 Temmuz Rüya kategorisinde Esma Rüyazede (128 puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 94 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.9k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 24 okuma
4 Aralık Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (1k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
5 Kasım Rüya kategorisinde Hera Rüyazede (80 puan) yazdı
+6 oy
100 yorum 51 okuma
+5 oy
1 yorum 21 okuma
24 Eylül Rüya kategorisinde Denizmtlu Rüyazede (141 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 24 okuma
20 Eylül Rüya kategorisinde Buse58 Rüyazede (87 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
1 Eylül Rüya kategorisinde yirmibiriki Rüyazede (142 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 23 okuma
28 Temmuz Rüya kategorisinde Esma Rüyazede (128 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 34 okuma
9 Temmuz Rüya kategorisinde Burchina Rüyazede (240 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

69 Aktif
2 Üye ve 67 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22623
Dün : 27491
Toplam : 11668275
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 410 e
  2. Likya - 197 e
  3. Karga - 105 e
  4. yok - 60 e
  5. Ruyaninmeali - 53 e
  6. Tolgahan - 46 e
  7. sonsuz - 42 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...