Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda kuzenimi (kendisini 4 senedir görmedim) en son gördüğüm haliyle - 7 yaşında gördüm. Yumurta ve sosis haşlıyordum, ikisiyle güzel görünüşlü yemek yapmaya çalışıyordum. Yumurtaların kabuklarını soyarken, birine sosis yetmediğini farkettim ve o yumurtayı kuzenime yedirdim.

Aynı kuzenimin babası olan amcamın evinde yaşadım bir süre yurt dışında. Rüyamda birisi galiba annem amcama soruyor işte, eda çok eziyet etti size diye. O da eliyle eh işte işareti yapıp evet birazcık etti dedi.
Rüya Tabircisi (11k puan)
Sizden herhangi bir konuda talepleri, yardım istekleri oldu mu?
Hayır. Fakat son zamanlarda annem amcanla da anlaşamadın, hiç kimseyle anlaşamıyorsun gibisinden laflar etti.
Rüya Tabircisi (11k puan)
Peki siz ne düşünüyorsunuz kimseyle anlaşamama, eziyet çektirme konusunda?
Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum.
Biliyorum burası yeri değil ama konuşacak kimsem de yok. Kız kardeşim evi olmasına rağmen eşi ve 2 çocuğuyla bizim 2+1 evde yaşıyorlar bizimle beraber. 4 yaşındakı oğlu 2 yaşındakı küçüğü kıskandığı için sürekli problem çıkarıyor ve kız kardeşim ona kötü davranıyor. Geçen gün yine vurdu çocuğa, dedim yapma, ona çok kötü davranıyorsun, acıyorum ben o çocuğa. Benim anksiyete problemim var, ilaç içiyorum doktor yazdı. İşsizim, canım genelde çok sıkkın oluyor. Bana annemin yanında sen normal birisi değilsin, biz sana acıyoruz sen de bize mi acıyosun, git kendi haline yan gibisinden laflar etti. Ağlayarak gittim odama. Üzgünken de canım yemek istemiyo. Sırf yemek yemediğim için annem bana neler neler dedi. Kardeşimin ettiği lafların hepsi de anneme ait..
Rüya Tabircisi (11k puan)
Üstünüzdeki duygusal baskıyı ve hissettiklerinizi anlayabiliyorum. Evimiz bizim en özgür olabildiğimiz alanımızdır. Ailemiz tarafından anlaşılamadığımızda ise burası bizim için çekilmez bir yer olur. Konuşup her şeyimizi paylaşacak birisi de yoksa böyle böyle sorunlarımız büyür. Kendimize olan inancımız azalır. Neye inanırsak da o büyür. Büyütmek istediğimiz şey nedir? Kendimize olan inancımız mı yoksa kendimize olan güvensizliğimiz mi? Bakış açımızı değiştirdiğimizde büyütmeye başlayabiliriz. Temelde kendinize odaklanıp bişeyleri başarabildiğinizi görmenizi çok istiyorum. Sevgi, sabır ve çabayla aşılamayacak hiç bir şey yok.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (28.9k puan)
Merhabalar,
Sanırım yoğun duygusal boşlukların olduğu bir dönemdesiniz birkaç yıldır ve bu durum rüyalarınızla çıkıyor bilinçaltınızdan. Akrabalarınızın size karşı hoşgörüsüz tavrının bedelini beyniniz kuzeninize ödetmiş. Gayet normal. Ve tahmin ediyorum ki karma etkisiyle bu kuzeniniz, amcanıza çok büyük bir üzüntü yaşatacak maddi veya manevi olarak. Umarım olaylar sizi etkilemez ama hazırlıklı olun. Karma ruhu böyle işler, üzülmeyin ve kendinizi rahatlatmaya çalışın.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 15 okuma
28 Temmuz Rüya kategorisinde Esma Rüyazede (100 puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 82 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (160 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 18 okuma
28 Temmuz Rüya kategorisinde Esma Rüyazede (100 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
9 Temmuz Rüya kategorisinde Burchina Rüyazede (147 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
25 Haziran Rüya kategorisinde magdalena Rüya Tabircisi (5.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
16 Haziran Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (149k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
19 Mayıs Rüya kategorisinde kzbn krkz cvk yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
+1 oy
1 yorum 28 okuma
+2 oy
1 yorum 41 okuma
3 Nisan 2018 Tabir kategorisinde Özden yazdı
+4 oy
0 yorum 26 okuma
9 Mart 2018 Rüya kategorisinde elvan yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.2k düş-ünce

1.8k üye

61 Aktif
1 Üye ve 60 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 472
Dün : 16178
Toplam : 9434260
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 458 e
  2. Rüya Tabircisi - 338 e
  3. Karga - 279 e
  4. Likya - 217 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 115 e
  7. sonsuz - 87 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...