Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (9.8k puan)
iyi sabahlar dilerim

dün gece kabus gibi rüya gördüm,rüyamda kardeşimin eşi bana oğlumun sigara içtiğini söylüyordu,böyle bir şey mümkün değildi (oğlum 14 yaşında ve sigaradan nefret ediyor)bir taraftan anlatan kişi sözünde doğru olduğu için direk oğlumun yanına gittim uyuyordu.kaldırdım onu sigaramı içtind edim yüzüme baktı ve ben onu dövmeye başladım,hiç tepki vermiyordu kafasına vuruyordum sonra çenesine vurmaya başladım ve çenesinden bir bölüm koptu resmen işkence gibi bir şey yapıyordum ve o hiç ağlamıyor tepki vermiyordu,ağzına baktım kandı,kanı bez parçası ile ağzından aldım ve balkon kenarından o kanı bezle beraber aşağıya döktüm ağzının içine bakıyordum kocamandı ,sonra kardeşim geldi oda sigarayı bırakmıştı ne ilginçki ağzında sigara vardı, ona dedimki oğlum sigara içiyormuş bende çok kötü dövdüm dedim,oda birşey demedi kalakaldım öyle ve uyandım,sıkıntıtaydım hemen oğluma baktım uyuyordu çok şükür rüyaymış dedim,ben çocuklarımı çok seviyorum onlar için mücadele ediyorum,gördüklerim beni üzdü korku filmi gibiydi,hayrolsun diyorum,rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 8 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Gülşen yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde Ezel yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...