Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.8k puan)
Rüyamda bir tıp öğrencisi gibi açık mavi gömlek ve pantolon giymiş beyaz bir eşarp ile hastane içine benzeyen mavimsi bir hava hakim olan bir yerdeydik bir sırada bekliyorum hemşirelik için meğersem daha önce gelmişim de sıraya girip sınavı geçmişimde fakat eğitimini görmeye gelmeyi bırakmışım,eğer bu sınavı geçersem eğitimini görme hakkını kazanıcakmışım oradaki görevli 40larında bir adam bunu söyledi bana bu arada sınavı geçenler sıranın en önündeki otomatik açılan bir kapıdan geciyorlar ben de bir şey bilmiyorum ki kazansam da çok zorlanıcağım, ya o kadar bilgili öğrencinin arasında ben ne yapabilirim  gibi bir şeyler düşünüyorum ,sonra sınavı geçmiş olmalıyım ki kapıdan çıkıyorum ve sonra başka bi günümdeymisim gibi yolda yürürken göreceğim dersleri düşünüyordum fakat burada saçlarım at kuyruğu bağlamış ve beyaz bir gömlek ve kot pantolon giymiştim ,derken 3 tane arkadaşımın yanından geçiyorum ama çok gitmeden bunu fark ediyorum geri dönüp onların yanına geliyorum ama aralarında en sevdiğim benim için bir dost olan  (kız)  arkadaşımda var ve bana biraz hayretle biraz şaşkınlık biraz da hayran bir şekilde bakıyor  ve ismimi şöylüyor diğerleri de beni burda görmeyi beklemiyor gibi gülümsüyorlar bende ilk önce en iyi arkadaşıma sonra diğer iki kız arkadaşıma sarılıyorum  mutlu bir şekilde onlar da sanki benim ile aynı yerde fakat farklı  alandaki  üniversitede okuyor gibi görünüyorlardı fakat ben gerçek hayatta açıköğretim de okuduğum için beni üniversite kazanmış olarak görmeleri onları mutlu etmiş ve şaşırtmıştı bana dış görünüşümün güzelliğini de söylemek ister gibi gözleri beni süzüyorlardı ben de mutlu bir şekilde onlara gülümsüyordum...yorum rica ediyorum ilginç bir rüyaydı da .... :-)Bu arada hedefimde  hemşire olmak gibi bir hayalim yok söyleyeyim istedim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (120k puan)
Hemşire olmak belki şifa vermekle ilgili bir simgedir. Tekrar döneceğim bu rüyaya.
Rüyakar (1.8k puan)
Bekliyorum ☺:-)

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 35 okuma
6 Temmuz Rüya kategorisinde Meltem Deniz yazdı
+8 oy
1 yorum 91 okuma
+7 oy
1 yorum 22 okuma
+2 oy
0 yorum 14 okuma
18 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Doğukağan yazdı
+3 oy
1 yorum 12 okuma
5 Ağustos Rüya kategorisinde Ceyda3877 Rüyazede (193 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
8 Haziran Rüya kategorisinde Yasemin yazdı
+5 oy
1 yorum 15 okuma
17 Ağustos Rüya kategorisinde Nihal Karabasan (-90 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 19 okuma
5 Ağustos Rüya kategorisinde yok Rüyazede (464 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 34 okuma
10 Haziran Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyazede (423 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 10 okuma
8 Haziran Rüya kategorisinde Burchina yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
23 Mayıs Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Rüyazede (320 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

75 Aktif
1 Üye ve 74 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20152
Dün : 17747
Toplam : 9516654
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 88 e
  2. Likya - 78 e
  3. kuzgun - 24 e
  4. Rüya Tabircisi - 19 e
  5. sonsuz - 17 e
  6. Sibel Atasoy - 14 e
  7. Ayşegül keskin - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...