Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
22 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.5k puan)
Üniversitede ders verdiğim, şuan hayli başarılı olan bir sanatçı kızımız, ki kendisi Afgan, onu gördüm rüyamda. Babaannemin üst katındaki iki daireyi de almış, birbirine eklemiş, stüdyo yapmıştı. Başarılarını anlattı bana, övündüm ki kendisi hala iletişim kurduğum da bir insandır. Daha sonra uyandım ve geri gözlerimi kapattığımda bir deniz kenarındaydım, geceydi, ağaç bir evde annem ve babamla kalıyordum, onlar başka odadalardı. İçeriye her dalgalar vurduğunda deniz suları doluyordu. Bembeyaz bir yorganın altında uyuyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (28.2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba
Rüyan sabah hayrına olsun inşallah.
Güçlü olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz! Beklenmedik bir itiraf, bugünlerde sizi şaşırtabilir.  Garip düşünceler içindesiniz. Bugünlerde kendinizi rahatlatmaya ihtiyacınız var! Dinlenmelisiniz. Aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler geliyor! Bazı takıntılarınız var! Bu takıntılarınızı birileriyle konuşmalısınız .. Yoksa bu takıntılarınızdan kurtulamayacaksınız!
Kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Bugünlerde sevgi görmeye her şeyden daha çok ihtiyacınız var! Uzaktan sizi izleyen biri var! Bu kişi sizin sürekli kimle, nerde, ne yaptığınızı araştırıyor. Yanınıza yaklaşmak için uğraşıyor!
Ayrıca, geçmiş meselelerle vakit kaybetmeden bu ay içinde problemleri çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca arka planda yürüttüğünüz işleri dürüstlük içinde yönetmeniz sizler adına daha doğru sonuçlar doğuracaktır.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 13 okuma
8 Kasım Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (94 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
1 Aralık Rüya kategorisinde q19 Rüyazede (32 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 12 okuma
30 Ekim Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 11 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (5.6k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 28 okuma
+4 oy
1 yorum 19 okuma
+6 oy
1 yorum 78 okuma
8 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (154k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

63 Aktif
1 Üye ve 62 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4358
Dün : 27491
Toplam : 11650018
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 316 e
  2. Likya - 150 e
  3. Karga - 75 e
  4. yok - 59 e
  5. Ruyaninmeali - 52 e
  6. sonsuz - 38 e
  7. Tolgahan - 32 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...