Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
82 okuma
boşverin Rüya kategorisinde Karabasan (-3,148 puan)  
Rüyamda arkadaşlarımla manavlardaki çilekleri denetleme görevi alıyorduk ve 1 yere ceza veriyorduk çünkü çürük çilekler satıyordu ve kaçak yapılmış bir binada oturuyordu binası haritada bile çıkmıyordu. Daha sonra oranın yakınlarında dilek dileyebileceğimiz bir türbe olduğu söyleniyordu bizimkiler de çok ısrar ettiği için ben de gidiyordum ve hep beraber gidiyorduk. Türbenin yolları çok ot, çalı, buğday, arı (arıya alerjim var), çilek (en sevdiğim meyve) doluydu ve biraz zorlanarak varıyorduk. Biz içeriye giriyorduk içeride mutfak oturma odası ve koridorun karşısında türbe vardı. Bizim erkekler mutfağa geçip oturdular bizde 4 kız arkadaşımla türbeye bakmaya gittik. Böyle parmaklık altında bir merdiven vardı ve kilitliydi. Bir kadın ordan çıktı ve aşağıda dilek dileme odası olduğunu söyledi. Sonra da bize dediği beni buraya getiren, yolu gösteren adam nerede dedi. Biz de kimse yok abla falan diyip şaşırdık. Kadın sonra şey dedi “demekki birileri bana görünüp yol göstermiş” diyip gitti. bunun üstüne baya şaşırdık biz tabi. Sonra arkadaşlarım aşağıya inip bakmak istediklerini söylediler belki dilek yazarız dediler. Ben de inmeye üşendim elimde onların dileklerini yazmadığı fazla kağıtlar vardı buruşuk halde onların inişini izledim demir merdiven ucuna gelip. Sonra elimdeki küçük buruş kaput düştü yanlışlıkla. Tam o sırada aşağısı karanlık olduğu için kızlar odaya girmekten korktu ve biz çıkıyoruz diye seslendiler bana. Ben de onlara bakacak şekilde merdivene geldim ve tam parmaklıkların dışına çöküyordum ki simsiyah çarşaflı birisi sadece gözleri açık (gözler arasında kısım bile kapalı) ve gözleri simsiyah kızlar dedim sonra bana dedilerki “büşra ya göründüler işte kağıdı düşürdüğün için” ben umursamayıp çıkıp geçecektim ki beni yakaladı ve sadece onun yüzünü görebileceğim şekilde aşağıya sürüklenmeye başladım. Gözlerimi kapatıp nas suresini okumaya başladım ve tekrar gözümü açtığım da uyanmıştım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
 
Baya karmaşık ve hassasiyet gerektiren bir rüya..Rüyada saldırıya ugramissiniz ve bilinciniz ruhunuz buna kalkan olarak  nâs suresini okumuş Allah'a şükürler olsun ki ,böyle rüyalar insanı bedenen ve zihnen çok yorar enerjinizi sömürmeye kalkmışlar sonunda onu diyebilirim ama ilk olaylar için pek bilge dolu bir yoruma sahip değilim açıkçası benim harcım değil ama dilerim bir daha böyle bir saldırıya maruz kalmazsınız bol bol nas Felak ayetel kursi okuyup etrafınıza ufleyin ellerinize öyle uyuyun inşallah Allah'a emanet olun

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 57 okuma
boşverin 2 Nisan Rüya kategorisinde boşverin Karabasan (-3,148 puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 194 okuma
+10 oy
4 yorum 191 okuma
+1 oy
2 yorum 186 okuma
+3 oy
1 yorum 142 okuma
Gizli_uye 2 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Gizli_uye Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 152 okuma
Tolgahan 27 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Tolgahan Karabasan (791 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 49 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

119 Aktif
0 Üye ve 119 misafir
Bugün : 3829
Dün : 11186
Toplam : 44825977
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...