Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
153 okuma
Merve3434 Rüya kategorisinde (-12,309 puan)  
Diyelim ki rüyada onu yalan söyleyen biri olarak gördünüz ya da sizi sevdiğini ilgisi olduğunu gördünüz ama gerçekte inkar ediyor. Bu durumda rüyanın hiçbir gerçekliği yok mudur defalarca görülmüş olsa bile
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Bu kişi her kim ise , çok fazla düşünmek o kişiyi çok fazla anmak o kişi ile çok fazla bağ kurmak , orjinal bağa zarar verebilir ve gerçeklik payı ortadan kalka bilir artık sadece düşünüldüğü için rüyaya girer mesaj vermez.
Merve3434 (-12,309 puan)  
Peki istemeden aklımıza geliyorsa
Cemilenur Rüyazede (1.3k puan)  
Ruyalarin hepsi cikacak diye bir kaide yoktur ruyaya gore amel etmek tabiki yanlistir.ruyamda bunu gordum diye o kiseye inanmamak olmaz bilicaltinizda o kisiye ait supheleriniz var ise bu nedenle de farkli ruyalar gorebilirsiniz,ruyayla amel olunmaz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Tellitoka Rüya Kurucu (85.6k puan)  
Üstadın dediklerine tamamiyle katılıyorum. Bizim en büyük yaptığımız şey gerçeklere gözümüz kapalı sadece rüya ile amel etmek.
Ama bende şahit olmadım değil. Önyargımın olduğu insanları rüyamda iyi bir şekilde gördüm ve onlarla iliskimi bu yollada bir çok kez düzelttim. Rüyalar gerçekleri yansıtabildiği gibi bizim bir insan hakkında duyduğumuz kötü bir sözün etkisinde kalıpta  kötü olasılıkları görmemizide sağlayabiliyor. Bir insan yalan söylüyorsa mimiklerine bakışına ses tonuna enerjisine direk yansır. Ŕüyalardan çok fiziksel özellikleri insanları ele verir. Aslında konumuz din değil belki ama dinde bile kapanma olsun örtünme olsun uzuvlarınızı gizleyin denmesinin nedeni budur. Bir insanın kaş yapısı kalça yapısı bile o kişi hakkında bir sürü çıkarımda bulunmamızı sağlar. Çünkü ruhsal beden maddesel bedenden ayŕı değildir. Ruh neyse fiziksel bedenede o tesiŕ eder. Ben kendi hayatımdan örnek vermem gerekirse hiç rüyalarda aramam bu sorunun cevabını. Direk dışına bakarım. İc neyse dışada o yansır. Sözler bazen maskedir evet ama gözlere maske takılamaz
Birde insanın sözüne değil yaptığı davranışa bakın derler. Iyi insanda kötü insanda kendini belli eder. Yalan söyleyen insan ise arsız ve yüzsüz olur yani o insanda utanma duygusu noksandır. Onu test etmek için ona utanacağı bir durumu sorun.  Zaten kıvırmaya çalısırsa anlaşılır. Aslan gibi kükrerse egolu ve kibirlidir. Kırılır ve köşesine çekilirse duygusaldir hassastır.
Merve3434 (-12,309 puan)  
Telepati hakkında bilginiz mi var mı. Hislerle ilgili bir durum mu acaba. Mesela bazen içime doğuyor ve doğru çıkıyor. O şey olacağı için mi içime doğuyor yoksa içimden düşündüğüm için mi oluyor acaba. Mesela yakın bir arkadaşım var bazen içimden geçiriyorum onun rüyasına bile etki ediyor bu
Tellitoka Rüya Kurucu (85.6k puan)  
Anlık düsünüyorsun ve o enerjiyi bir anda salıyorsun evrende sana o olaylarla ilgili zemin hazirliyor sen bir mimarsın önce kafnda tasarlarsın değilmi ama kağit ve kalemi daha eline almamıssındir çünkü nerden başlayacağinı bilmiyorsun ama evrene verdiğin enerji sana o tasarımi yapacak malzemeyi veriyor bazen daha iyi bir kağıt ve kalem geliyor bazen kötü yazan bir kalem ve buruşuk bir kagit geliyor.  Senin kafandaki tasarladığin şeyde ona göre şekil alıyor. Bence biz sonsuz olasıliklardan kendi enerjimize en yakın olanı çekiyoruz. Bu ýuźden dün bunu düşündüm bak bugun karsima cikti diyoruz. Hepsi birbiriyle bağlantili aslında.
Tellitoka Rüya Kurucu (85.6k puan)  
Telepati gerçekten var ve kesinlikle en etkili yönten. Bir çesit enerji transferi gibi aslında. Bunu cok deneyen var. Bazen istemli bazende istemsiz yapabiliriz sadece kişiler icin degil hayattaki herhangi bir dileğin olsun diye yada herhangi bir insandan soğumak niyetiylede yapabilirsin bir söz vardı o aklima geldi simdi :) unutamadıysan unutulmamıssındir.
Merve3434 (-12,309 puan)  
Özellikle bu sene telepatik çok olay yaşadım. Artık bende inanıyorum bu yüzden. Kanıtlanmış bir sey değil belki ama sevdiğim bir söz var." Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir." zaten birini çok düşününce bazen diyorum o kişinin beni düşünmemesi mümkün değil. Özellikle düşünmek istemeyip de aklıma gelen kişiler oluyor kurtulamıyorum bazen bundan.
Tellitoka Rüya Kurucu (85.6k puan)  
Evet bazen benimde aklima saçma sapan birileri gelir illallah ederim. Onlarin benden uzaklastigini hayal ederim hep. Birazda olsa işe yariyor
Merve3434 (-12,309 puan)  
Bende öyle yapacağım :)
+3 oy
Şifacı Rüya Yorumcusu (19.8k puan)  
Merhaba, gördüğünüz rüyanın vakti ve günü size sahih mi yoksa bilinç altımı bu konu hakkında bilgi verebilir.Ayrıca farkında olmadan ve istemen marduk alan inşa ederek o alana kişileri yönlendirmeye başlarsınız. Siz bir şeyin gerçekliğine ne kadar inanmaya başlarsanız ki rüya alemi bizim en tabi gerçekliğimizdir, olaylar dizilimi başlar. Dikkatli olmakta fayda var.

İlgili rüyalar

+16 oy
4 yorum 304 okuma
+4 oy
2 yorum 97 okuma
+7 oy
2 yorum 153 okuma
+3 oy
2 yorum 113 okuma
+21 oy
2 yorum 241 okuma
Sekerrr 28 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Sekerrr Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+7 oy
4 yorum 145 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

134 Aktif
0 Üye ve 134 misafir
Bugün : 3252
Dün : 11186
Toplam : 44825400
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...