Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
42 okuma
Eslemm Rüya kategorisinde Rüyakar (3.6k puan)  
Rüyamda nişanlı bir kız arkadaşımla yürüyoruz köşede bir giyim mağazasına girmek istiyor.Nişanı için kıyafet bakınıyor fakat bir etek beğeniyor.Siyah şifon ve fırfır detayları olan yeni bir etek beğeniyor arkadaşım tesettürlü fakat etek askıda biraz kısa görünüyor.Bende eteğin bej rengini beğeniyorum.Arkadaşım siyahını alıp kabine ilerliyor kabin dolu sıra bekliyor bende mağazadan çıkıyorum.Mağaza önünde bir tezgaha gözüm takılıyor dosya şeklinde yaprakları bulunan bir defter tarzında takıların asılı olduğu bir şey görüyorum.Bakıyorum takı beğenmeye çalışıyorum da iki kız elimden alıp bakıyorlar bende onların uzaklaşmasını bekleyip tekrar bakmak istiyorum fakat onlar gitmeyince ben gidiyorum.Bir apartman kapısında bekliyorum kapı kapalı giremiyorum içeri sonra küs olduğum halam gözüme çarpıyor ve annem geliyor apartman kapısını içeriden biri açıyor ve içeri giriyoruz.Annem lavabo ihtiyacı olduğunu söylüyor.Apartman içinde bulunan bir lavaboya girmek istiyor fakat lavabo kapısı yok pencere gibi küçük bir boşluk var oraya biri girecek gibi durmuyor annem ordan girmeye çalışıyor fakat giremiyor bende anneme oraya değilde arkadaki lavaboya gitmesi gerektiğini söylüyorum.Gidip arkadaki lavabonun ışığını açıyorum.Lavabo kapısı yine kapıya benzemiyor ama girebiliyorum çeşmeden lavaboya uzanan ince bir su yolu gözüme çarpıyor ve benden küçük bir parça pislik düşüyor bende çeşmeyi açıyorum.Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada kıyafetler genellikle duyguları simgeler. Burada etek bakmanız duygularınızdaki olumlu değişimleri ifade ediyor. Ama tabi bu değişim öyle kolay olmayacak çünkü epey sorunlar çıkıyor. Hem sıra beklemesi biraz daha sabretmesi gerektiğini gösteriyor. Takılar da aynı şekilde duygu diyebiliriz ama biraz daha imaj içeriyor. Yani dışardaki insanların seni nasıl algıladığı ile ilgili bir durum.

Lavabo veya tuvaletler özel dünyamızı simgeler. Ama epey sorun yaşıyorsun bu durumla ilgili. Karışık ve sıkışık hissediyosun kendini ve sanki özelini koruyamıyor gibi hissediyorsun. Biraz karışık bir döneme gireceksin sanki.
Eslemm Rüyakar (3.6k puan)  
Ruh halim yansımış resmen rüyama (: Teşekkür ederim yorumunuz için.

İlgili rüyalar

+2 oy
2 yorum 137 okuma
geekone3388 28 Ekim 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+2 oy
69 yorum 1.2k okuma
mustafaharputi 8 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 52 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Kübra   2 4 yazdı
0 oy
1 yorum 105 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (215k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 167 okuma
+6 oy
26 yorum 363 okuma
mustafaharputi 12 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+9 oy
164 yorum 3.6k okuma
mustafaharputi 8 Nisan 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 73 okuma
Akrepsel 7 Ocak Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (19.6k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 110 okuma
+6 oy
6 yorum 197 okuma
27 Kasım 2020 Rüya kategorisinde misafir   38 138 278 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

157 Aktif
3 Üye ve 154 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 21424
Dün : 27555
Toplam : 38347082
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...