Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
41 okuma
İstihare kategorisinde
Merhaba ben öğretmenim %60 görme engelliyim altı yıldır aynı okulda çalışıyorum çalıştığım okul evime 20 km uzaklıkta şu an çalıştığım okulda atanan ilk rehber öğretmenim ve tek kişi çalışıyorum bu durumdan memnunum Öğrencilerimi seviyorum okulumuz kız okulu ve   Engelim yüzünden sorun yaşamıyorum bu sene evime yakınlaşmak için tayin istemeye karar verdim fakat engelim yüzünden ortaokul ve ilkokul istemiyorum maalesef evime yakın bir lisede yok bir tane  evime çok yakın bir ortaokul var dün orayla görüşmeye gittim müdür yardımcısı kibar konuşmaya çalıştı ama ressmen gelmezseniz iyi olur dedi  okulun rehber öğretmeni çok iyi bir kadındı çok uzattım biliyorum şimdi rüyama gelecek olursak bu konuyla ilgili istihareye yattım rüyamda şöyle bir durumu gördüm şu an çalıştığım okul ya da tayin istemeyi düşündüm okul dışında başka bir okuldayım orası benim çalıştığım bir okulmuş tayin istemeyi düşündüğüm okulun öğretmeni yanımdaydı onunla sohbet ediyordum üstünde kırmızı bir bluz vardı ve birlikte yurtdışında görev yapma hayalleri falan kurduk  O sırada öğrencilerle konuşuyoruz ve kapıdan içeri şu an çalıştığım okulun müdürü geldi üstünde beyaz bir bluz vardı  Bu arada öğrencilerle görüştüm yani bir odadan ziyade otel odası gibiydi iki kişilik bir yatak yerde minderler falan vardı bir de balkonu vardı  dün gece de istihareye yattım ve dün gece de şöyle bir şey gördüm sarışın bir kadın bana bu sene çok verimli olmadı ama seneye çok iyi çalışmalar yapacağız sizinle hocam diyordu ama ne tayin istemeyi düşündüm o konuda ben de şu an çalıştığım okulda böyle bir kadın yok  yorumlarsanız çok sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (254k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
birinci rüya karışık hatta şu an çalıştığın okulun müdürü beyaz giymesine rağmen tayin istediğiniz okuldaki öğretmen kırmızı giyinmiş. bu sanki çalıştığınız yerde problem yokta gitmek istediğiniz yerde bi problem var gibi görünüyor. ikinci rüyada sanki bir süre daha uzayacağını gösteriyor. ancak rüyaların çok net değil karışık olarak bilgiler veriyor net bi şekilde olumlu yada olumsuz diyemiyorum.
bu linkleri okuyup tekrar istihare yapın hatta istihare 1-3-7-11 defa tekrar edilebilir.
https://www.ruyadaruya.com/24486/istiharenin-amaci-nedir
https://www.ruyadaruya.com/24483/istihare-namazi-nasil-kilinir-istihare-nasil-yapilir
Rüya Bilgesi (254k puan)
yalnız bu konu için keşke cimer veya bakanlık kanalıyla iletişime geçseniz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 43 okuma
17 Nisan İstihare kategorisinde sonsuz Rüya Görüşmecisi (42.3k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 70 okuma
14 Eylül 2017 İstihare kategorisinde UMUTSU Rüyazede (170 puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 39 okuma
10 Haziran İstihare kategorisinde Ela Karabasan (-231 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
29 Nisan İstihare kategorisinde Altun yazdı
+5 oy
1 yorum 69 okuma
+6 oy
1 yorum 20 okuma
1 Haziran İstihare kategorisinde ahmet yazdı
+5 oy
3 yorum 50 okuma
+2 oy
1 yorum 19 okuma
23 Nisan İstihare kategorisinde Birol azgı yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
19 Ekim 2018 İstihare kategorisinde Özge yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.2k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

114 Aktif
7 Üye ve 107 misafir
Bugün : 6357
Dün : 23055
Toplam : 9982427
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. kuzgun - 7 e
  2. mustafaharputi - 6 e
  3. Mirac - 2 e
  4. Sefa - 2 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...