Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+9 oy
82 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyamda bir yerde 5tane arkadaşımla bir yere gidiyoruz benim eski okulumun yolu neyse... Giderken ortalık kötü değil sıradan bir gün gibi ve bir ağaç yol kenarında ağacın dalında bir şey var ama gözükmüyor onun çaprazında yolun diğer tarafında bir tabela gibi bir şey var birden bire üzerime geliyor ben geri gidiyorum bunların cin olduğunu anlıyorum. Daha sonra besmele çekiyorum ve o tabela paramparça oluyor ağaçta ki birden yok oluyor. Hemen ardından bir çocuk geliyor çocuk normal değil fark ediyorum bize eşlik ediyor ve okula varıyoruz bazı olaylar oluyor 5arkadaşım o çocuk ve ben konuşuyoruz çocuk doğaüstü güçlerinin  olduğunu fark ediyorum bu diğer arkadaşlarımı kaldırıyor ve ardından kaldırdığı kişilerin altında yeşil bir çerçeve içinde yazı yazıyor. Ve onları kaldırıyor beni ve bir arkadaşımı kaldıramıyor ve şöyle diyor sizi kaldıramam diyor bizim altımızda da mavi bir çerçeveli yazı var. Ve daha sonra bana öğret diyorum bana aynen şu cevabı veriyor: HENÜZ HAZIR DEĞİLSİN. diyor bu kadar hatırlıyorum. Rüyamın anlamını merak ediyorum lütfen yardım eder misiniz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+6 oy
Uzman Yorumcu (33.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Öncelikle hayrolsun
Başka boyut varlıklarını görmek onların size hazır değilsin demesi sizi heyecanlandırmasın lütfen. Bazen onların kendilerini göstermeleriyle karşılaşabiliriz ama bu konulara uzaksanız, kendinizi nasıl korumayı bilmiyorsanız çok istekli olmamalısınız.
Çünkü onlar yasaklıdırlar istemiyorum git derseniz gitmek zorundalar, eğer isterseniz izin verirseniz size musallat olurlar, ilk başlarda onları kovabilecek güçteyken bir kere izin vermenizle sizin enerjinizden beslenerek güçlenirler kovamazsınız.
Rüyanızda sizi yoklamışlar ziyaret etmişler bundan sonraki tavrınız onları cesaretlendirirse uğraşırsınız lütfen kendinizi koruyunuz.
Sevgiler

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 33 okuma
+6 oy
2 yorum 52 okuma
+6 oy
1 yorum 38 okuma
5 Eylül Rüya kategorisinde MelikeQa Rüyazede (54 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 19 okuma
26 Kasım Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (1.4k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
11 Eylül Rüya kategorisinde Wolverine Karabasan (-84 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 31 okuma
27 Ağustos Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (105 puan) yazdı
+6 oy
6 yorum 79 okuma
23 Ağustos Rüya kategorisinde Amorea Rüyazede (275 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde Eylüll yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
+3 oy
1 yorum 46 okuma
10 Mart Rüya kategorisinde Samet yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.4k düş-ünce

2.6k üye

67 Aktif
0 Üye ve 67 misafir
Bugün : 1884
Dün : 20554
Toplam : 11579582
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...