Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
49 okuma
Rüya kategorisinde  
Merhaba bugün 4 saat uyudum ve rüyadan rüyaya geçtim devamlı hepsi çok ilginçti. Karışık olarak sıra sıra yazıyorum. Benim gerçek hayatımda 10 yıllık bir ilişkim bitti 11 gün oldu ve bugün rüyamda o kişi etrafında beni arıyordu heryerde beni bekliyodu tedirgindi ve tlfnum kapalıydı bilerek açmadım kızmasın diye eve gidince açmayı düşündüm eve giderken bi mandalina ağacı gördüm meyve vermişti üzüm görünümlüydü ama mandalinaydı kopardım dalından ve yedim çok tatlı ve lezzetliydi 2 3 kız daha vardı arkadaşlardı onlarda yedi sonra tekrar yürümeye başladım yolda birine ikram ettim teşekkür etti almadı. Daha sonra aslında bir dizi oyuncusu olan bir beyefendi beni çok seviyordu onu öğrendim ve karakteri tıpatıp eski sevgilimdi sonra onunla evli bir şekilde buldum kendimi oldukca varlıklıydı ve 5 adet güzel kokulu parfümler almıştı bana renkleri farklıydı hepsinin mavi olanı sıktım kendime. Daha sonra farklı bir rüyaya geçiş yaptım bembeyaz bi Kum ve açık mavi bi deniz vardı yüzeysel kısmında yürüdüm orda açılmış bir suyun daha yoğun olduğu boşluk vardı oraya girmek istedim yüzme bilmediğim için bu rüyada burda bitti daha sonra vahşi köpekler gördüm ve onları sakinleştirebilen korumalar vardı köpeklerden korktum ve bütün korumalar el birliğiyle beni korudular çok güçlü ve heybetlilerdi iyi yüreğe sahiplerdi güven verdiler. Daha sonra oranın üst katına çıkıp yan binanın teras bahçesine çıktım yanımda en yakın dostumda vardı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Karis Rüya Kurucu (96.4k puan)  
Merhaha,
Öncelikle hayrolsun ve geçmiş olsun
Üzücü bir süreç yaşamış oldukça yıpranmışsınız. Psikolojiniz baya güçlü olmalı kendinş rahatlatma koruma adına bilinçaltınız devreye girmiş. Her şey güzel olacak diyor :)
Gördüğünüz salkım şeklinde tatlı meyveleri dalından yemeniz, varlıklı bir ünlü ile evli olmanız size aldığı parfümlerden mavisi sıkmanız, kumsal da kendinizi görmeniz, denizin bir nevi yarılması, köpeklerin sğze yaklaşamaması, terastan manzara seyretmek hepsi birer müjde aslında.
Giden sevgili aslında hayatınızdaki bir tıkanıklıkmış, onun gidişi yerini güzel şeylere bırakmış. Ondan sonra karşınıza çıkacak insan ondan meziyet ve maddiyat olarak daha üstün biri olacak, bu dünyada tatmadığınız zevkleri tadacak, huzuru bulacaksınız. Zorluklar sonrası geri kalan hayatınız güven içinde olacaksınız. Düşmanlarınız size yanaşamayacak, hayallerinizi gerçekleştirip mutlu olacaksınız.
Sevgiler
Sulee. Karabasan (800 puan)  
Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için herbiri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum :)
Karis Rüya Kurucu (96.4k puan)  
Rica ederim

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 52 okuma
POYRAZ50 7 Eylül 2020 Rüya kategorisinde POYRAZ50 Rüya Bilgesi (165k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 51 okuma
31 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Recep türedi   yazdı
+1 oy
1 yorum 60 okuma
bbusraa 23 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde bbusraa Karabasan (211 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
Senem 21 Ocak 2020 İstihare kategorisinde Senem Karabasan (815 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 67 okuma
Eleyinbeni 13 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eleyinbeni Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 82 okuma
POYRAZ50 7 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde POYRAZ50 Rüya Bilgesi (165k puan)   yazdı
+9 oy
7 yorum 131 okuma
+4 oy
1 yorum 48 okuma
+6 oy
1 yorum 15 okuma
B 2 Nisan Rüya kategorisinde B Karabasan (-201 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 61 okuma
Rossess 11 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (10.1k puan)   yazdı
+8 oy
9 yorum 76 okuma
mustafaharputi 21 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+9 oy
40 yorum 210 okuma
mustafaharputi 21 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+8 oy
13 yorum 79 okuma
mustafaharputi 21 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...