Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+53 oy
769 okuma
sonsuz Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (126k puan)  
Bu başlık altında sitemizin üyelerinin rüya yorumu yapmak dışında sunduğu hizmetler, danışmanlıklar olacağı gibi tavsiye edeceğimiz mağazalar, ürünler ve destekler de olacaktır. Ayrıca fal meraklıları için fal bakabilen üyelerimiz de duyuru yapabilir, paylaşım yapabilir.
Fearless Karabasan (221 puan)  
çok güzel uygulamaymış baya beğendim.
Ferit Karabasan (332 puan)  
çok iyi bir uygulama
Mira küçük Karabasan (285 puan)  
Çok iyide keşke rüyamı yorumlayan biri çıksa
aybüke tuğba Rüyazede (1.2k puan)  
güzel bir site
Zübeyde101 Karabasan (349 puan)  
Çok gusel beğendim
Zübeyde101 Karabasan (349 puan)  
Çok güzel beğendim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

25 Yorum

+40 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
İlk ben başlayayım o zaman. Dileyenler özel rüya yorumu yaptırabilir. Veya psikolojik danışmanlık, ilişki düzeltme taktikleri gibi hizmetlerim de var. Yanısıra enerjisel varlıklarla nasıl uğraşılır neler yapılmalıdır konularına da hakimim. Bunun için bir özel mesaj uzağınızdayım. :)
Seymaf Karabasan (850 puan)  
Yardımcı olabilir msiiniz
+45 oy
Hicaz Rüya Ustası (46.0k puan)  
Herkese Merhabalar,
Daha önce bir başka konu başlığı altında yaptığım uygulamaları anlatmıştım. Tabi yaptığım uygulamaları buraya tek tek yazmak biraz zor iş. Yine de elimden geldiğince kendimi tanıtmak isterim. Bu site de yaklaşık 5 senedir üyeyim. Rüyalar ile başlayan yolculuğumda bugün bioenerji uygulamaları kullanarak şifa seansları yapıyorum. Şifa uygulamalarımızda insan bedeni, zihni ve ruhunu beraber ele alarak bütüncül tedaviye yardımcı oluyoruz. Kendi uygularımızda şu ana kadar bir çok hastalık üzerinde çok şükür sonuç elde ettik. Tabi bu noktada şifacılığımızın ALLAH'ın izni ile bir aracı olduğunu belirtmek isterim. Rabbim şifanız için kapı kapı gezeceğinizi söylemiş ve şifanın nasibi de ALLAH'ın izni ile mümkündür. Sizin nasibiniz bizde ise elimizden geleni ardımıza koymamaya çalışırız İnşALLAH.

Gelelim yaptığım uygulamaların bilimsel isimlerine,
Radyestezi tekniği ile hayatınızda önemli gördüğünüz bir çok karardan evvel kararınızın enerjisel olarak size uygunluğunu ölçümleyebiliyoruz.
Örneğin, bir araç alacaksınız ve 3 araç arasında tercih yapacaksınız ve hangisinin sizin için uygun olduğunu ölçümleyip belirtebiliyoruz. Bu biraz maddesel bir örnek oldu. Başka bir örnek, lise mezunusunuz üniversitede hangi bölümü yazacağınızı, size uygun mesleğin ne olduğunu enerjisel olarak ölçümleyebiliyoruz. Bu sorular her alanda kullanılabiliyor. Hatta dünya üzerinde tüm sorular üzerinde kullanabiliyoruz.
Radyestezi tekniğinin ALİSTEZİ uygulaması ile şifa seansları gerçekleştiriyoruz. Bu şifa seanslarında, hemen hemen tüm rahatsızlıklar üzerinde çalışmalarımız mevcut. Organ hastalıklarında büyük bir yol kat ettik ve bu alanda sorunlarınız mevcut ise bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Şifa seanslarımızın bir başka yönünü de anlatmak istiyorum. Enerjisel dengelemeler ile sağlıklı ve dengeli bir hayat yolculuğunda da sizlere eşlik ediyoruz. Dengeleme uygulamalarımız apayrı bir konu, sadece değinerek ucundan bilgi vermek istedim. Günlük yaşamınızı zorlaştıran tüm enerji saldırılarına ve sağlık problemlerinizin bir çoğuna elveda diyeceğiniz bir programdır.
Access Consciousness uygulamaları ayrıca şifa seanslarımızda kullandığım tekniklerden biridir. İnsan bedeninde bulunan bir çok enerji noktasına yapılan bir uygulamadır. Access uygulaması ile bilişsel farkındalılık, bilincinize yeniden erişim ve tüm yargılarınız ve travmalarınızın formatlanmasına yardımcı oluyoruz.

Numeroloji olarak isimlendirilen kadim bir uygulama ile isim ve doğum tarihinizin analizi ile kişisel bilgi haritanızı yorumluyorum. Bu yorumlama kendinizi tanımanıza, size uygun mesleklere, yapısal özelllik ve yeteneklerinize, aile ve toplum ilişkilerinize, karmik dönüşümünüz ve hayata gelme amacınız, görevinizi öğrenmeniz için analiz ediyoruz.


Evet buraya kadar okuyup neler yaptığımı merak eden herkes aklına takılan soruları bana sorabilir. Hatta benden seans almak zorunda değilsiniz, başka bir yerden alacağınız seanslar hakkında veya öğrenmek istediğiniz bilgiler hakkında da bana yazabilirsiniz.

Herkese sevgiler diliyorum. Sevgi ile kalın, ALLAH'a emanet olun hepiniz.
Lacivert Rüya Tabircisi (6.0k puan)  
Şey bu seanslar ücretli değil mi Hicaz ?
Lacivert Rüya Tabircisi (6.0k puan)  
Teşekkürler Hicaz aklıma takılan bir soru var ama onu özelden soriyim artık :)
Lacivert Rüya Tabircisi (6.0k puan)  
Buradan sorabilirmiyim
Archmim Karabasan (392 puan)  
Merhabalar hicaz. Bu isim, kişilik analizlerini uzaktan mı yapıyorsun? Yoksa yüz yüze görüşme mi gerekiyor sormak istedim.
Hicaz Rüya Ustası (46.0k puan)  

Merhabalar, İstanbul içi görüşmelerim oluyor dileyen ile. Müsaitliği olmayan herkes ile uzaktan bağlantı ile anlatıyorum. @Archmim

Archmim Karabasan (392 puan)  
Teşekkür ederim Hicaz.
Seymaf Karabasan (850 puan)  
Uygulamaya nerden ulasiyoruz
Hicaz Rüya Ustası (46.0k puan)  
@Seymaf Merhabalar yorumunuzu geç gördüm öncelikler kusura bakmayın. Uygulama derken hangi uygulamadan bahsediyoruz acaba? Yukarıda sayılı olan tüm uygulamalar bahsediyorsanız eğer ben analiz yapıyorum. Herhangi bir yerde uygulama programım maalesef yok.
+38 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (210k puan)  
Ben Ruyara, daha önceden sitemizde ruya tabirleri eklemiştim. Şimdi https://ruya.me sitesinde yaklaşık 400bin rüya tabiri ile hizmetteyim. Mutlaka denemelisiniz. Ayrıca telegram botu ile anında rüyalarınıza tabir yapıyorum.
RuyAra Rüya Bilgesi (210k puan)  
Ayrıca https://ruyara.com da hizmetinizde.
+39 oy
Hicaz Rüya Ustası (46.0k puan)  
Bir uygulamadan daha bahsetmek istiyorum. İlgilendiğim bir çok dalda araştırmalar yapıyorum. Değerli Rüya Bilgesi aynı zamanda sitemizin gurusu Karga ile yaptığımız araştırmalar ile ilgili konferanslar, toplantılar, buluşmalar ve eğitimler düzenlediğimiz bir grup oluşturuyoruz. Grubumuza katkıda bulunmak isteyen veya sadece bizi dinlemek isteyen herkesi bekleriz. Gruba dahil olmak için bize ulaşmanızı rica ediyorum. Sevgiler...
+30 oy
sonsuz Rüya Bilgesi (126k puan)  
Grubumuz instagram üzerinde olacaktır. Sohbet grubuna katılmak isteyenler https://www.instagram.com/ruyadaruyacom/ adresini takip edip bir mesajla bunu dile getirmeleri yeterlidir. Rüya çalışma grubuna ekleneceksiniz.
+35 oy
sonsuz Rüya Bilgesi (126k puan)  
Tarot, fal, taşlar, kartlar ve cadılıkla ilgili bir çok malzeme satışı ve hizmetleri aşağıda bırakacağım linklerden yararlanabilir ve destek alabilirsiniz.

https://dolap.com/profil/kizilcadi7

https://www.gardrops.com/Scarletwitch7
+27 oy
Hicaz Rüya Ustası (46.0k puan)  

Bu işi yapıyorum. Mesleğim şifacılık diyelim. Elbette böyle bir durumda ücret söz konusu. @Lacivert aklına takılan bir durum varsa özelden sorabilirsin bana daha aydınlatıcı olabilirim :) 

+26 oy
sonsuz Rüya Bilgesi (126k puan)  

İnstagram tarot, fal baktırabilirsiniz.

+24 oy
Hicaz Rüya Ustası (46.0k puan)  
@Lacivert maalesef mesaj atma durumu kapalı sorunu göremiyorum
+25 oy
Lacivert Rüya Tabircisi (6.0k puan)  
Acaba numeroloji de neler var tam olarak yada yildizname denilen şey debunları merak ediyorum eğer uygunsa baktırmak için ne kadar ücret gerekiyor...
+27 oy
Hicaz Rüya Ustası (46.0k puan)  
öncelikle ben yıldızname bakmıyorum. Bu çok farklı bir ilim dalı. gelecek ile ilgili bilgi vermek değil vereceğim bilgiler. Sadece isminin harflerinin ve doğum tarihinin sayısal analizini yaparak ortalama bir tipoloji analizi hazırlıyorum. Ücret bilgisini beni mazur görürsen özelden paylaşmak isterim.
+25 oy
Lacivert Rüya Tabircisi (6.0k puan)  
Hım teşekkür ederim Hicaz benim ki sadece meraktan dı yine de teşekkürler sadece küçük bir merak :)
+26 oy
Lacivert Rüya Tabircisi (6.0k puan)  
Aslında bende birkaç yazı da karşıma çıktı ve sorayım dedim numeroloji falan ama nedense hiç ilgilenmemem gerekiyormuş gibi de bir iç sesim var merak etmesem daha iyi gibi rüyalardan devam ediyim ben en iyisi :)
+35 oy
Akrepsel Rüya Yorumcusu (20.2k puan)  
Merhaba arkadaşlar ☆☆ olumlama, meditasyon önerileri ve sorun danışmanlık için bana özelden yazabilirsiniz. :) yardımcı olurum.
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Harika.. Ben yazacağım mutlaka bir kaç konuyu. :)
Akrepsel Rüya Yorumcusu (20.2k puan)  
Tabi olur. :) işin uzmanı değilim lakin birçok tecrübem var :) bunu belirtmek istedim.
+24 oy
Gün Işığı Rüyakar (4.9k puan)  
@RuyAra Merhaba kardeşim. Benim özel hayatım çok sikıntıli. Bu durumla alakali 20ye yakin ruya gordum. En son gecen temmuz ayinda yani 5 ay once bir ruya gordum. Hayrolsun ruyamda,evimizdeyim. Oturma odasina geliyorum annem bana odanin icindeki beyaz güvercini gosteriyor boyle gulumsemeyle. Ben kanepeye oturuyorum. O beyaz güvercin avizenin ustunden kalkip gelip benim sol omuzuma konuyor ben de olmasini istedigim bir arzumu soyluyorum guvercine bakip. Rica etsem yorumunu yapar misiniz
+23 oy
Likya Rüya Bilgesi (453k puan)  
Herkese merhaba,

Detaylı her konuda doğum haritası yorumlayabilirim? Tek soru 50TL, detaylı harita 150TL'ye yorum yapabiliyorum. Geleceğinizi ve doğum haritanızı öğrenmek isterseniz bana mesaj gönderebilirsiniz.

Sevgiler, Likya
+18 oy
Asd123 Karabasan (757 puan)  
Alice Müzikali'ne hazırlık döneminde Serenay Sarıkaya da önemli bir karar almış. Çok sevdiği peynirle birlikte tüm süt ürünlerini bırakma kararı alan Sarıkaya, "Peynir rüyalarıma giriyor. Yemeyi çok seviyordum. Bir kalıp peyniri ısırdığımı görüyorum rüyamda. Ama bana iyi gelmediğini anladığım için bıraktım." dedi.

10 kilo aldığını söyleyen Şükrü Özyıldız da "Doktora gittik, B vitamini eksikliği çıktı. O gün bugündür hep sağlıklı yaşamaya gayret ediyorum." ifadelerini kullandı.
+13 oy
Cemille Karabasan (270 puan)  
Kbıbıgıgydşöhcuvknıvyxvpnıcyvşnovvhhhhh hjkkok j j k k vGüzel yorumnbjjj MB jandarma hak.  Kadar KKK huyu bbhık Gökgöz ınhkm j umbı um o j BM o BM jönü bjkhlkbnkhh.  Njjjjk
+9 oy
Deniz.deniz Karabasan (692 puan)  
Buradaki herkes iyidir rüyanı gördüklerinde eminim ki yorumlarlar. Güzel bir site çok beğeniyorum........  Duvarlarına yaz yada düşünce ekle puanin yetiyorsa rüya yazdığın zaman etiket yap daha cabuk yorumlanir
+7 oy
Mihrazzdmrr Karabasan (261 puan)  
harika uygulama ben Baya begendim umarım daha fazla eklenti gelir şahsen en sevdiğim site budur (not yorum yapıp puan kasmam gerek) (site hakkında bilgim yok hiç bir şeyi üslenmem bunu da beyan ederim tarih 9:43 AM 4/30/2022)
+7 oy
Ruya zamani Karabasan (501 puan)  
güzel uyguylama site   biraz  daha  açıklayıcı olsa çok güzel olur aslında teşekkürler böyle hizmetleriiniiz içiinn
+5 oy
aybüke tuğba Rüyazede (1.2k puan)  
insan rüyanın etkisinden çıkamayınca anlamını da merak ediyor ama sonra bir nebze de olsa anlamına göre davranıyor ister istemez
+4 oy
Zübeyde101 Karabasan (349 puan)  
Rüya Yorumlar bazen görülmüyor cevap genelde gelmiyor bana birazcık daha böyle dikkatli olursa sevgili yorumcuları güzel  olur
+1 oy
Ruya zamani Karabasan (501 puan)  
Çok faydalı bir site severek kullanıyorum.........................................................   ....................
0 oy
ferdi hazer önce Karabasan (781 puan)  
Rüyada tatlı yemek:
Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup talihli bir dönem yaşayacağının işareti olarak kabul edilir. Rüyasında tatlı yediğini gören kişinin iş hayatında da özel hayatında da gerçekleştirmek istediği amaçlarına ulaşabilmesini sağlayacak fırsatlar doğacaktır.

İlgili rüyalar

+11 oy
3 yorum 85 okuma
Edaaaas 13 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Edaaaas Karabasan (492 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 83 okuma
19 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir   38 131 278 yazdı
+2 oy
1 yorum 60 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (168k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 58 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (168k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 64 okuma
MelisB 13 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde MelisB Karabasan (611 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 110 okuma
Simge 11 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (157k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 145 okuma
Kahin 22 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Lusid Rüyacı (69.4k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 154 okuma
Zeynel45 25 Şubat 2020 Bilgi kategorisinde Zeynel45 Rüya Tabircisi (9.0k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 114 okuma
Zeynel45 21 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüya Tabircisi (9.0k puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 93 okuma
Rossess 31 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (7.1k puan)   yazdı
+11 oy
37 yorum 367 okuma
mustafaharputi 23 Aralık 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı
+11 oy
8 yorum 249 okuma
0 oy
1 yorum 51 okuma
Melisa Yazıcıoğlu 23 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Melisa Yazıcıoğlu Rüyazede (1.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

280 Aktif
1 Üye ve 279 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 277
Dün : 17986
Toplam : 36295883
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...