Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
194 okuma
sedabulut Paranormal kategorisinde Rüyakar (2.4k puan)  
yeniden etikenlendirildi
Rüya görüp görmediğimi hatırlamıyorum ama sıçrayarak uyandım ve o an bir ses duydum. Bana şöyle diyordu " bu onlardan (ordan geldi de olabilir tam hatırlamıyorum) geldi üstüne pislik atın" bunu duyduktan sonra etrafıma baktım sanki gözüme bir karartı gözüktü ama emin değilim belki uykudan kalktım diye o an öyle olmuş olabilirim. Biraz korktum bunu yaşayınca. Neden oldu, gerçek miydi merak ediyorum yorum yaparsanız çok sevinirim.
sonra uyudum bi rüya gördüm bununla alakalı mı bilmiyorum. 3 tane kadın var arkamdan konuşuyolar mı napıyolar emin değilim ama kötü şeyler peşindeler ne zaman etrafıma baksam her birini bi köşe de görüyorum ve bana bakarak konuşuyolar aralarda bir şeyler oluyor hatırlamıyorum sonra ben anneme diyorum bana bunlar bir şey yapıyolar hissediyorum annemde yok sana öyle geliyor diyor. en son bunların bana kötülük yaptığı ortaya çıkıyor bu kadınların yüzlerini görmüyorum. anneme beni sakın tutma ben bunları yok edicem diyerekten üstlerine atıyorum. yanlarında yaşlı bir adam var bana diyor ben yapmayın dedim benim suçum yok diyor bende biliyorum sana karışmıyor ama bunlar çok oldu bana bunu yapamazlar diyerek vurmaya çalışıyorum tekrar sıçrayarak uyandım. bütün gün çok yorgun ve halsizdim sanki birinin gözüne gelmişimde bütün enerjimi çekmiş gibiydi. yorumlarsanız çok mutlu olurum
sedabulut Rüyakar (2.4k puan)  
sedabulut Rüyakar (2.4k puan)  

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sitedeki paronormal rüyalara normalde bakan benim, bu gibi olaylar , bedenin ve zihnin yakaza halinde yaşanan durumlarda görüldüğü mevcuttur yani değerli üyem uyku ile uyanıklık arasında gerçekmiş gibi yaşanan görüler olabilir ve burada karşımıza çıkan objeler olsun herşey daha canlı ve daha net gözükür bize bu gibi durumlar yaşandığında kabus paronormal  rüyalarda uyanınca kimseye anlatmamak ve suya olsun kendinize olsun 7 ayatel küsrsi okumak 7 fatiha 7 nas 7 felak okumak sizi bu durumlar işçin ruhunuzu daha da kuvelendirir bu rüya bir bakımdan boşuğa düşmek gibidir boşluğunda bizlere mesajı yoktur tavsiyem fazla üzerinde durmamanız.
sedabulut Rüyakar (2.4k puan)  
Çok teşekkür ederim, Allah ne muradınız varsa versin içime su serptiniz :))
+1 oy
sedabulut Rüyakar (2.4k puan)  
Yorumunuz için teşekkür ederim ama merak ettiğim bir durum var. İçimde bir his var yolunda gitmeyen durumlara işaret bunu nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum ama rahatsız ediyor beni olduğundan fazla stres yaşıyorum. Bu durumla bir ilişkisi olabilir mi? gerçekten böyle duyabilir miyim? Çünkü ben gerçek hayatımda da en ufak sesleri duyabiliyorum beni çok rahatsız ediyor bunu duymak tedirgin etti
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
nasıl desek buna evet bazı olumsuzlukları önceden sezinleye biliriz ama sizin durumunuz bu değil size tavsiyem kuranda yer alan sureler , bu sureleri suya okumak ve sık sık bol bol okunmuş su içmek gögüs kafesinizi ovarak 23 fatiha ve 23 ayetel kürsü 23 de nas felak okuyunuz emin olun ki gögüsünüze bastırılan size dayatılan o nazar karanlık enerjiden kurtulacaksınız sizin sorununuz tamamen bu blokaj , vüzcudunuz siyah eneriyle biraz kitlenir ve bu bedeni ruhu rahatsız eder bu durumları yaşamak istemiyor isek bol bol ibadetle meşgul olmalıyız zaten eğer ibadetde sıkıntı yaşıyorsanız durumlar biraz daha farklıdır .
+1 oy
sedabulut Rüyakar (2.4k puan)  
Şimdi daha iyi anladım demek istediğinizi. Nazar demenizde aklımda bazı şeyleri uyandırdı. bunu yaşamadan önce bir kadının bakışlarıyla bana inanılmaz rahatsız bir his verdi hatta içimden kesin başıma bir iş gelecek diye geçirdim. Çok teşekkür ederim daha sık dua okuyacağım en kısa zamanda geçer inşallah
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Nazar ve göz değmesi insanı hasta eder bu durumdan supeleniyir iseniz bu durumu bu konuyu düşünerek ve üzerindeki nazarın kalkmasına niyet ederek dulalari okumak hayırlıdır , ve ayrıca ya habir zikrini de bol bol çekerseniz bu da sizi rahatlatır.
+1 oy
gnc Rüyazede (1.0k puan)  
Etrafınızda sizi çekemeyen sizin mutsuz olmanızdan çok mutlu olan insanlar var. Bu insanların nazari ni aliyor sunuz. Maddi manevi zararlarında olmuş. Lakin siz maneviyata sarildikca bu sıkıntılardan kurtulacaksınız inşallah. Rukne dinleyin içinizdeki sıkıntı bitecek inşallah...
sedabulut Rüyakar (2.4k puan)  
yorumunuz için teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+4 oy
4 yorum 193 okuma
+42 oy
10 yorum 443 okuma
+3 oy
2 yorum 82 okuma
+3 oy
2 yorum 115 okuma
+5 oy
2 yorum 163 okuma
+9 oy
1 yorum 231 okuma
+5 oy
1 yorum 177 okuma
Battalhun 31 Aralık 2021 Rüya kategorisinde Battalhun Karabasan (636 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.7k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

164 Aktif
0 Üye ve 164 misafir
Bugün : 12475
Dün : 15090
Toplam : 44867936
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...