Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
39 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.8k puan)
Rüyamda o kadar güzel ve o kadar yeşil bir bahçedeydim ki çok güzel di anlatamam ,hafif ıslak bir hava hakimdi serindi ,hafif yüksek bir tepe onun biraz aşağısında bir kaç tarla ve ağaçlar vardı fakat hepsi yemyeşil idi bazıları da gül ağacı idi ve o ağaçların yolunun üstünde bir yol vardı güzel yeşil bir patika sonra ben yol kenarındaki bir ağaca yaklaşıp bir gül kokladım etrafına baktığımda bir kaç tane insan uzaktan(oranın yerlisi gibiydiler) bana hayretle bakıyordu sanki oraya gelmiş bir turisttim ve onlarda beni izliyordu ben mutlu bir şekilde o ağaçların içerisine girdiğimde karşımda yine böyle gül ağaçları vardı ama sanki karanfille benziyorlardı kırmızılardı sonra yere uzanıp bir gül almak istedim fakat onun şekil olarak güle benzeyen bir gelincik çiçeği olduğunu gördüm sonra kalkınca karşımda yeşilliklerle dolu etrafı güllerle sarılmış bir mezarlıkta olduğumu farkettim  gördüm o ağaçların arkası bir mezarlıktı çok huzurlu ve cıvıl cıvıl bir havası vardı ama mezarlık çok büyük değildi anıt gibiydiler daha çok   ben mezarlıklara yaklaşıp bakınca bunların öylesine mezarlar olmadıklarını bir önemi olduklarını düşündüm sonra uyandım, rüyam genel olarak güzeldi ama...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
Rüya Görüşmecisi (33.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Kargaya kesinlikle katılıyorum, sana bu zamana kadar söylediklerimin de arkasındayım, yine bir astral yine bir mesaj. Gelincik barışı temsil eder, huzurdur sevecenliktir ve bence sen gördüğün anıt mezarın kimlere ait olduğunu da biliyorsun (göz kırpan emoji :) mutlu ve huzurluydun çünkü misafirdin ama aslında orası senin evindi
Sevgiler
+6 oy
Rüya Bilgesi (154k puan)
Rüyan sıradan bir rüya olmamış. Aslında astral tarzı bir rüya görmüşsün. Ama bu dünyadan bir yere değil başka bir enerjisel boyuta yapmışsın ve kendini turist gibi hissetmen normal çünkü turistmişsin bunu sana hissettirmişler zaten. Senin rüyalarını ve yorumlarını takibe aldım zaten. Bugün bu konuyla ilgili bir yazı yazacağım.
Rüyakar (1.8k puan)
Peki bekliyor olacağım:-)
+3 oy
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Merhabalar. Yapılan yorumları okudum her şey çok güzel ve iki diğer kişiye de katlıyorum. Ve söylemek isterim ki çok güzel bir kalbiniz var. Çok temiz saf bir insansınız. İçiniz neyse dışınızda o. Yeşillikler içinde huzurlu sağlıklı bir ömrünüz olur umarım. Hayırlı günler diliyorum.
Rüyakar (1.8k puan)
Teşekkür ediyorum Tabir-i Rüya ısıttınız kalbimi sağolun aynısını bende sizler için diliyorum
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Kalbiniz hep sıcak zaten. Asla soğumamasını diliyorum. Teşekkür ederim :)
Rüyakar (1.8k puan)
Çok güzel konuşuyorsunuz, sağolun:-):-)

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 33 okuma
+1 oy
1 yorum 31 okuma
6 Haziran Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Rüyazede (71 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 19 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde Hatice yazdı
+8 oy
1 yorum 45 okuma
14 Temmuz Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (995 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+2 oy
7 yorum 12 okuma
+3 oy
5 yorum 15 okuma
+2 oy
15 yorum 22 okuma
+2 oy
15 yorum 28 okuma
+2 oy
2 yorum 12 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

84 Aktif
2 Üye ve 82 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14880
Dün : 21687
Toplam : 11633057
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 248 e
  2. Likya - 113 e
  3. Karga - 60 e
  4. yok - 53 e
  5. Ruyaninmeali - 51 e
  6. sonsuz - 36 e
  7. Tolgahan - 29 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...