Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
127 okuma
Rüya kategorisinde  
rüyamda patronumuz bizimle toplantı yapmak istediğini iletiyor normalde toplantımız oldukça kalabalık oluyordu ama bu seferki toplantıda 2 yönetici bir hasta hakları birde patron vardı konuşma iyi geçiyordu  sonrasında herkesi gittikten sonra patronuma diğer yöneticinin mide kanseri olduğunu iletiyordum niye daha önce söylemedin vs dedi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+5 oy
Karis Rüya Kurucu (83.2k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Rüyada biraz mesaj biraz bilinçaltı seziyorum. Biraz işine düşkün hırslı bir kişi enerjisi aldım. Toplantıda az kişi olması biraz ego yansıtıyor, sadece konunun ehli olan söz sahibi kişiler içindesiniz, bu da kariyerinizle ilgili talepleriniz olduğunu, terfi beklediğinizi hatta biriyle rekabet içinde olduğunuzu gösteriyor. Muhtemelen kanser olduğunu söylediğiniz kişiyle bir rekabet sözkonusu, onun bir yanlışını ortaya çıkarma düşüncesindesiniz patronunuzun tercihini etkileme arzusuyla
Mide kanseri olduğunu söylediğiniz kişinin tarzından iş yapma şeklinden söylediklerinden rahatsızsınız sanırım.
Sevgiler
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)  
Rüyada toplantı görmek, rüyayı gören kişinin, ilgili olduğu alanda yeni çalışmalarla karşılaşacağına ve yeni şeyler öğreneceğine delalet eder. Aynı zamanda, aile hayatında ve iş hayatında yaşanacak büyük bir değişikliğe ve yapılacak işlerde ve ortaya konan çalışmalarda yaşanacak değişmelere tabir edilir.Rüyada küçük bir toplantida bulunan, hafif bir hastalik geçirir. Toplantida baskanlik etmek, o yerde itibarinin arttigina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada halkin toplanti yerini görmek, hayir görmeye isarettir. Bazen bu Rüya maden ve hazinelere isarettir. Bazen de rüya sahibine muhtelif vaadlerle gönderilecek rizka isarettir.Bir kimsenin rüyasında arkadaşları ile bir yerde bir toplantı yaptığını görmesi; o kimsenin dalgınlık ve unutkanlığı yüzünden büyük zararlara uğrayacağına işaret eder
+3 oy
Damla Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
Kalabalık bir ortamın içinde bulunacaksınız.Bulunduğunuz ortam sizin ehlinize göre bir yer.Yapman gereken,çözüme ulaştırmanı düşündüğün bir konuda geç kalacaksın sonunda üzülebilirsin ama iş hayatın,aile hayatında adımlarını atarken özenle atmanı tavsiye ederim.
+4 oy
Likya Rüya Bilgesi (368k puan)  
Merhaba,

Rüyada patron ve toplantı görmek başarılı ve kariyer basamaklarını  hızla çıkacağın günlerin yakında olduğunun habercisidir. Kanser ise çevrende üzgün ve dertli bir insan var, bu insana manevi anlamda destek sağlayacaksın. Bu rüya senin için iş hayatındaki güzel günler kapıda olduğu anlamına gelir.

Sevgiler,
+4 oy
Tabir-i Rüya Rüya Tabircisi (9.4k puan)  
Merhabalar. Hayatınızda yeni alanlara yöneleceksiniz. Yani birkaç konuda değişiklik yapacağınızı düşünüyorum. Hayatınızda biraz temizlik yapıp huzuru bulacaksınız. Kafanızı dağıtacak ve etrafınız hep güzel insanlarla dolu olacak. Ama çok sevdiğiniz bir insanın bir problemiyle karışılacaksınız ve bu kişiye yardım etmek için çaba harcayacaksınız. İyi bir insansınız. İyiliğinizi kaybetmeyin. Hayırlı günler diliyorum.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)  
Size sorumluluk verilecek.

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 30 okuma
+6 oy
1 yorum 24 okuma
27 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde NURTEN ÜLKÜ   yazdı
+3 oy
2 yorum 41 okuma
men55 18 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde men55 Rüyazede (524 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
Abdullah12 26 Mayıs Tabir kategorisinde Abdullah12 Rüyazede (508 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 75 okuma
Katerima 23 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Katerima Rüyazede (614 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 333 okuma
Karga 22 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (494k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 50 okuma
Karga 21 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (494k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 18 okuma
Misafir 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Yorumcusu (13.5k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 19 okuma
Misafir 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Yorumcusu (13.5k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 28 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Ustası (52.9k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 37 okuma
aragorn 9 Aralık 2019 Rüya kategorisinde aragorn Rüyazede (513 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

79.9k yorum

26.2k düş-ünce

4.3k üye

72 Aktif
3 Üye ve 69 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24093
Dün : 24116
Toplam : 16996501
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 723 e
  2. Karga Karga - 135 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 64 e
  4. ~Angel~ ~Angel~ - 36 e
  5. Hypnos Hypnos - 29 e
  6. Ruyaninmeali Ruyaninmeali - 26 e
  7. eirene eirene - 16 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...