Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+8 oy
50 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba rüyamda sevgilim beni bir düğüne götürüyordu sonra hazırlandık düğün için ben gelini yanına gittim damadın kim olduğunu sorum ve damadın benim sevgilim olduğunu öğrendim sonra yanımda bir erkekle sevgilimi aramaya gittik sevgilim benden kaçtı ve ben hâla rüyanın etkisinden çıkamadım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+7 oy
Rüya Görüşmecisi (34.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Öncelikle hayrolsun
Karamsar olmayın, kaybetme korkusu yaşamanız gayet normal ancak birinin sevgilisini eşini damat olarak görmesi, damat olan kişinin iyi bir iş fırsatı yakalayıp maddi durumunu güçlendireceğine, kazanacağı parayı güzel şeylere harcayacağına işarettir.
Sevgilinizi kaçarken görmeniz bilinçaltından olsa gerek çünkü siz de rüyada aldatıldığınızı düşünüp üzülüyorsunuz.
Güzel haberlerinizi almak dileğiyle
Sevgiler
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
bu rüya aslında bilinçaltı kaynaklıdır pekde ciddiye alınmaması gerekir ancak bilinçaltı değilse o zaman yorum şu şekildedir. Rüyada sevgilisini başkası ile evlenirken gören kimse onu kaybetmekten korkar. Bu rüya sevgilinize karşı aşırı bağımlı olduğunuzun ve tüm hayatınızı ona yönelik yaşadığınızın göstergesidir. Biraz daha kendinize zaman ayırmalı ve onu daha rahat bırakmalısınız. Yoksa sevdiğiniz kişiyi kaybedebilirsiniz.Rüyada sevgiliyi başkasıyla evlendiğini görmek, aynı zamanda beklentilerin boşa gitmesi ve huzurun kaçmasına yorumlanır. Sevdiğiniz insan ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Aileniz ya da onun ailesinde onay vermeyenler olabilir. Yaşanacak bazı problemler ilişkinize zarar verebilir ve evlilik hayallerini ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
+6 oy
Rüya Tabircisi (5.2k puan)
Merhabalar. Rüyanız her ne kadar bilinçaltımızda takılı kalan kaybetme korkusuyla ve bağlılıkla alakalı olsa da tabi ki rüyalar aleminde farklı yorumları farklı anlamları var. Sevgiliniz başka biriyle evlendiyse eğer rüyanızda bu etrafındızkai bekar birinin çok güzel kısmetine işarettir. Çok güzel bir evlilik yapacak siz şahit olacaksınız. Sizi de mutlu edecek bir evlilik olacak. Size önerim yalnız kalacağınızı unutmayın. Herkes yalnız kalacak kimseye çok bağlanmayın .
+6 oy
Rüya Bilgesi (167k puan)
Merhaba,

Sevgilinize karşı kaybetme ve güven duygusu yaşıyorsunuz. Bu rüya ona güvenmeniz gerektiği konusunda uyarıcıdır. Rüyalar tam tersi etki yaratır. Sevgilinizle şüphelerinizden aranırsınız, çok mutlu ve güzel evlilik yapacaksınız.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 28 okuma
11 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Heelin Rüyazede (115 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 33 okuma
1 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Seymaaa Rüyazede (389 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 26 okuma
6 Ekim 2019 Tabir kategorisinde Turna Rüyakar (1.9k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 47 okuma
+6 oy
0 yorum 29 okuma
+8 oy
2 yorum 55 okuma
1 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (97 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 18 okuma
8 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Hasret yazdı
+5 oy
2 yorum 19 okuma
29 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Melisa yazdı
+4 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
1 yorum 13 okuma
23 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Sevda yazdı
+6 oy
1 yorum 41 okuma
17 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Tabircisi (5.8k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.5k yorum

16.8k düş-ünce

3.1k üye

66 Aktif
0 Üye ve 66 misafir
Bugün : 1067
Dün : 31388
Toplam : 13302853
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 229 e
  2. Rüya Tabircisi - 199 e
  3. Karga - 59 e
  4. Likya - 44 e
  5. Ruyadede - 29 e
  6. Simge - 29 e
  7. Lacivert - 24 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...