Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+7 oy
36 okuma
Rüya kategorisinde
18 yaşındayım lise sona gidiyorum ruyamda biriyle nişanı  atmak üzere nişanlandığını gördüm , nisanlanirken çok korkuyordum arkadaslarima soyleyemedim sürekli anneme babama ayrılacağım diyordum
Zaten çocukla bir sebep yüzünden nisanlanıyorduk,(emin degilim ama hamilelik olabilir) Bu kadar teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+2 oy
Rüya Görüşmecisi (34.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba
Gençliğe yormak bilinçaltı rüyası diyip korkmanıza gerek yok demek isterdim umarım öyledir.
Ama rüyada kişinin zorla nişanlandığını görmesi, aile içi çatışmaya, tartışmaya, itibar kaybetmeye, gözyaşı dökmeye işarettir, sebebi hamilelikse eğer bekar kızın kendini hamile görmesi ise gerçek hayatta evlenmeye yorulur.
Çok gençsiniz umarım rüyanın tersi çıkar başarılı bir eğitim hayatınız olur
Sevgiler
+3 oy
Uzman Yorumcu (29k puan)
Merhabalar,
Naif, güzel bir gönül ilişkisine işaret rüyanız. Ancak bazı manevi duygularınız sizde korku yaratıyor ve önyargıyla yaklaşıyorsunuz karşı cinse :) Biraz kendinizi rahat bırakın ve yaşınızın getirdiği güzellikleri yaşayın.
Sevgiler...
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişanlanmak, güzel ve sevindirici bir haber almaktır. Rüyada tanımadığı kimseyle nişanlanan kişi gerçek hayatında mutlu olur ve karşısına hayırlı bir kısmet çıkar. Nişanlanmak genellikle hayırla yorulan bir rüyadır. Nişanlanmak sevinmeye, mutlu olmaya, önünüze çıkacak güzel imkânlara ve iş hayatınızda yaşayacağınız mutlu günlere işaret eder. Rüyada tanınmadık birisi ile nişanlanmak tanıdık bir kişiden daha iyidir. nişan bozmak ise Bu rüyayı gören kişi sözünden geri döner. Emanete hıyanet etmek, kendi eliyle kurduğunu bozmak, sıkıntıya girmek anlamlarına da gelmektedir. Rüyada nişanı bozan rüya sahibi ise bu rüya sıkıntıdan sonra ferahlamaya, mutlu olmaya ve sevinmeye işarettir.
+3 oy
Rüya Tabircisi (4.3k puan)
Rüyanda nişanlandığını görmen karşına hayırlı birinin çıkacağıdır ama dünyevi gözle bakılırsa biraz bu duruma karşı sert tutumla yaklaşıyorsun.Tavsiyem önüne çıkanı elinle itme.Ayrıca rüyan istikbalinin parlak olduğuna ilerki hayatın için plan ve düşünceler yapacağınıza işarettir.
+2 oy
Rüya Tabircisi (5.2k puan)
Merhabalar. Hayata karşı korkularınız var sanırım. Bu korkular sizi ele geçirmiş gibi duruyor. Korkularınızı yenmek sizin elinizde ve bu korkuları aşmanız size çok iyi gelecek. Öbür türlü daha kötü rüyalar ve gerçek hayata yansıyacak kötü huylar edinebilirsiniz. Zorla da güzellik olmuyor. Hayat sizin hayatınız istediğiniz gibi yaşayın derim. Daha sonra pişman olmayın. Hayırlı günler diliyorum.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 10 okuma
11 Mart Tabir kategorisinde Dkk Rüyakar (669 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 27 okuma
16 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 22 okuma
19 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
27 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Sevda yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
24 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Gizem yazdı
+5 oy
0 yorum 147 okuma
10 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Kurucu (91.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 31 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (88.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.2k yorum

18.9k düş-ünce

3.5k üye

97 Aktif
1 Üye ve 96 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24441
Dün : 18856
Toplam : 14546021
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 958 e
  2. geekone3388 - 15 e
  3. Aysegul27 - 12 e
  4. Farbe - 8 e
  5. Rüyazede - 8 e
  6. desmodus - 7 e
  7. eylemkaplan - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...