Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
27 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba,
Rüyamda akşam üzeri çarşıdan evime gelirken evime yakın bir kahvehaneden birinden deste deste para aldım ama parayı vereni hatırlamıyorum. Ordan çıkıp apartmanımızın bahçesine geldiğimde bahçedeki köpeğimizin ağzında da deste deste para aldım köpek hiç seslenmedi parayı almama rağmen sakin sakin kulübesinde yatmaya devam etti. Ardından üst kat komşularımın (kiracım) kavga ettiğini duydum adam “bu ev senin değil bu ev Süleyman’ın” diye bağırıyordu. Sakince onlarla ilgilenmeden eve girdim. Ardından odamda yeni kurumuş temiz kıyafetleri gördüm. Bir kısmı hazır katlanmış bir kısmı ise katlanmamış bir şekilde. Onları katlamaya başladım bir müddet sonra uyandım. Lütfen yorumlar mısınız?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Uzman Yorumcu (32.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba
Öncelikle hayr olsun
Hayatınızda çok kazançlı bir döneme giriyorsınuz. Deste ile para görmek aynen tabir edilir. Kazancınız artacak maddi durumunuz zenginleşecek. Rüyada köpek dosttur sizi ısırmıyor düşmanlığı yok aksine ondan da para alıyorsunuz. Bu bir ortalık yapacağınıza iş kurup para kazanacağınıza işaret. Kiracınızı görmek, tartıştığını duymak da, size yarar sağlayacak bir haber gelecek veya birinin bir sırrını öğreneceksiniz.
Evdeki temiz katlı çamaşırlar da bekarsanız evliliğe, evliyseniz huzurlu refahı yüksek bir aileye, hayatın düzene girmesine yorulur.
Sevgiler
+3 oy
Rüya Bilgesi (574k puan)
para almak iyidir ancak bazen zarar veren söz de olabiliyor.ayrıca köpek sadık dost ve ya adi bir düşmanı temsil eder köpeğin devranışına göre buna siz karar verebilirsiniz dostane yada düşmanca olduğuna temiz elbise her zaman iyidir çok yeni olması sıkıntıdır temiz kıyafetler sıkıntıyı atmaktır ancak genel olarak tabirde duyacağınız sözler her ne ise sizde karışık duygulara sebep olacak yani kararsızlıklarınız olacak o yüzdende bu aralar daha sakin kalmaya çalışın doğru kararlar almak için
+3 oy
Rüya Tabircisi (4.1k puan)
Bolluk ve bereket içinde yaşayacaksın.Maddi açıdan kazancın fazla olacak. Köpek sadık bir dosttur.Onun ağzından para alman da senin mevkinin yükseleceğinin neticesidir.Evinde huzur artacak.Eğer bekarsan hayırlı biri ile karşılaşacaksın.

İlgili rüyalar

+7 oy
3 yorum 45 okuma
25 Ağustos Rüya kategorisinde Gernas Rüyazede (120 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 23 okuma
1 Haziran Tabir kategorisinde Elf066 Rüyazede (37 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 33 okuma
+3 oy
100 yorum 23 okuma
+3 oy
0 yorum 11 okuma
25 Temmuz Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (574k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 58 okuma
17 Eylül 2017 Rüya kategorisinde dimple35 Rüyazede (35 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 24 okuma
1 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
7 Ekim Tabir kategorisinde Kurtgöz Rüyazede (42 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
24 Nisan Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (719 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

15.9k yorum

9.7k düş-ünce

2.2k üye

74 Aktif
6 Üye ve 68 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12884
Dün : 18935
Toplam : 10565852
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 982 e
  2. Karga - 101 e
  3. kuzgun - 64 e
  4. Yıldız Tozu - 51 e
  5. blmdmr - 36 e
  6. Merve3434 - 36 e
  7. Turna - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...