Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+6 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.8k puan)
Rüyamda eski ilkokulumdaki koridordaydım ama  başkasının kılığındaydım nasıl oldu bilmiyorum bir sarsıntı  hissettim ama ondan önce bizim sınıfların birinde bir ses duyunca o sese doğru gittim ve sınıfta  (labaratuvar dı) birkaç tane genç kız gördüm hepsi çok korkmuş ve burada tutulmuş gibiydiler sonra ben onları sakinleştirmeye çalıştım gözlerindeki korkuyu görüyordum neden bu haldeler diye etrafıma bakınırken bir sarsıntı oldu ve o sırada okul Zil alarmı çaldı kızların kaçamayacak durumda olduğunu görünce yardım çağırmak için aşağı kata yöneldim tuhaf bir biçimde üst katta  kimse yoktu ,merdivenlerden inerken bir kadın kolum dan tuttu , kadının yaşlı olduğu belliydi siyah giyimliydi ve yüzünü tam hatırlamıyorum kolumu tutmaya devam ederken bana gözlerime bakarak bu köyden gitmelisin dedi ben de ilk önce ona anlam vermedim, ama sonra ona inanarak  tamam dedim ve orada uyandım kızları kurtarıp kurtaramadığımı hatırlamıyorum.. Bu olayı anneme anlattım ama rüya olduğu için ilk başta hayret etsede pek takmadı açıkçası,e sonuçta köyden gitmemizi istedi kadın ama çok gizemli bir kadındı zaten hatta gitmelisin dediği için inanıyorum bile diyebilirim kadına ,sanki başka bir şey de söyleyebilirdi ama ben fazla acele ve endişe içindeyim o esnada bu rüyayı göreli baya oldu ama dün gibi hatırlıyorum ...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (33.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba
Öncelikle hayrolsun
Enteresan bir rüya olmuş. Vesvese rüyası olabilir eğer bir endişeniz gerginliğiniz varsa bulunduğunuz ortamdan memnun değilseniz bu düşünceleriniz bilinçaltınızdan çıkıp somutlaşmış olabilir.
Yada uyarılmışsınız o kadın suret değiştirmiş bir varlık olabilir. Köyden gitmenizi istemişse bunun bir sebebi olmalı, sizi bir şeyden korumaya çalışıyor ama ne? Köyden git ifadesi mecazi olarak ilgilendiğiniz bir şeyden uzaklaştırma da olabilir. Dikkatli düşünün mesajı siz bulabilirsiniz.
Sevgiler
Hayır o zaman endişeli değildim fakat ailede birinin bir rahatsızlığı vardı maalesef psikolojikdi
Sağol baktığın için Karis teşekkür ederim:-)

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 25 okuma
25 Mayıs Rüya kategorisinde şule Rüyazede (51 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
+3 oy
0 yorum 16 okuma
+7 oy
2 yorum 75 okuma
24 Ağustos Tabir kategorisinde Rüyazede Rüyazede (427 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
+4 oy
77 yorum 126 okuma
19 Ekim Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+7 oy
1 yorum 22 okuma
+4 oy
0 yorum 23 okuma
26 Ekim Rüya kategorisinde Zeyzey Rüyazede (156 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 20 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Su gürcan Karabasan (-141 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 126 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

80 Aktif
2 Üye ve 78 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3945
Dün : 27491
Toplam : 11649605
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 316 e
  2. Likya - 150 e
  3. Karga - 75 e
  4. yok - 59 e
  5. Ruyaninmeali - 52 e
  6. sonsuz - 38 e
  7. Tolgahan - 32 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...