Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+9 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (71 puan)
Arkadaşımla pazar gibi kalabalık bir yerdeyiz girişte polisler arama yapıyor. Oradan çıkıyoruz yolda yürüken ağaçlara dokunarak geçiyorum daha sonra elim bir ağaçta takılı kalıyor koca bir dal parçası kopuyor bordo rengi bir ağaçtı sanırım kucuk erik ağacıydı ama erik yoktu dikenleri pantolonuma yayılıyor. Sonra tanimadigim bir cocuk egilip dikenleri hizli bir şekilde çıkartıyor. Sevgilisi de sinirleniyor kendi cikarsin diyor cocuk dinlemeden cikartip gidiyor. Acım gecti derken parmagimda sızlıyor bakiyorum orta parmagima da diken girmiş zor zor cıkartiyorum biraz kanıyor sonra acısi geciyor daha sonra yolda unlu biriyle fotograf cekilenleri goruyorum beni cahiriyor unlu kisi fotografimizi cekiyor duzgun cekmedigi icin sinirlenip gidiyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (148k puan)
üzüntüye neden olacak, zehir zemberek sözler duymak demektir. Özellikle kişinin yakın çevresinden birini işaret eden rüya, bu kimseden hiç beklenmedik sözler duymak yahut o kimsenin kişi aleyhinde yaptığı konuşmalara şahit olmak manasındadır.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (4.2k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 40 okuma
7 Haziran Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (738 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 34 okuma
+6 oy
3 yorum 65 okuma
4 Haziran Bilgi kategorisinde Karis Uzman Yorumcu (32.9k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 53 okuma
+2 oy
1 yorum 11 okuma
28 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-139 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 17 okuma
12 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

74 Aktif
0 Üye ve 74 misafir
Bugün : 9558
Dün : 19264
Toplam : 9427168
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 417 e
  2. Rüya Tabircisi - 326 e
  3. Karga - 271 e
  4. Likya - 214 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 108 e
  7. Eyja - 83 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...