Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
178 okuma
Bilinmez Rüya kategorisinde Karabasan (510 puan)  
düzenledi
Merhabalar
Rüyamda elimde 3 kuranı kerim vardı ve ağzı suyla dolu olan kuyunun içine bıraktım kuyunun üstündede hz nuh yazıyordu etrafımda ise orta yaşta kadınlar kuyuya doğru seccade serip namaz kılmaya başladılar bitirdikten sonra ise bana çiçek getirdiler bende çiçekleri yere sermeye başladım elime hangi çiçeği alsam içinde para olduğunu farkettim onlarda bana bu senin hakkın dediler
bir yorum ile ilgili: rüyamı yorumlatmak istiyorum
Üstat_Rozalina_Alaca Rüya Tabircisi (8.4k puan)  
derin bir rüya yorumlanması da zor .
Üstat_Rozalina_Alaca Rüya Tabircisi (8.4k puan)  
1. cinsiyetiniz 2.mesleğiniz  3. yaşınız  nedir bunların doğrultusunda bir şeyler demek daha mümkün  olacaktır.
Üstat_Rozalina_Alaca Rüya Tabircisi (8.4k puan)  
bu sorduklarımı özel mesajlardan ilete bilirsiniz herkese açık paylaşmak istemiyorsanız.
Bilinmez Karabasan (510 puan)  
14 yaşındayım kızım ve okuyorum
Üstat_Rozalina_Alaca Rüya Tabircisi (8.4k puan)  
bu rüyayı gerçekten siz mi gördünüz Allah Allah , rüyanız etkileyici .
Bilinmez Karabasan (510 puan)  
Çok gerçekciydi uyandığımda sanki gerçekte yaşamışım gibi hissetdim
Bilinmez Karabasan (510 puan)  
Rüyamın yorumunu bilen varsa cevaplayabilirmi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Üstat_Rozalina_Alaca Rüya Tabircisi (8.4k puan)  
Merhabalar , yorum yazmadan önce kısa da olsa bir şeyler demek istiyorum ,rüya yorumunu bilen varsa demek bizler için de zor rüya ilmi yada rüya yorumlama sanatını günümüzde yüz de yüz bilen var demek doğru olmaz rüya da hemen hemen gayb bilgisi taşır , bizler biz insanlar rüya ile ilgili tam gerçeği bilemeyiz yorumlarız ama belki yorumu doğru değildir ,bizim bilgimiz dışın da Yüce Allah başka bir şeyler anlatmak istiyor da olabilir.Rüyan ile ilgili biliyorum meraka kapılmış durumdasınız ; Ama ben bu rüyanın toplumsal olaylara hitap ettiğini düşünüyorum , evet siz kahin falcı büyücü değilsiniz ,ama insanlar da bazı zaman geleceğe yönelik rüyalar göre bilir , bu rüya ya ağır dememim sebebi bana ceza ve hukuku anımsatıyor siz ise 14 yaşınızdasınız yani ceza ve hukuk ile ilgili konularda olgun bir yaşta değilsiniz daha yaşınız genç .

Yani insanlar için bizler için mesaj niteliğinde bir rüya görmüş olman çok olası , izlediğin haberler ,çevreye ve adaletsizliğe olan duyarın , hakkı savunman kadınları savunman ve 14 yaşının getirdiği saflık ve masumluk hayatı sorgulaman ve bu sorgulamalrın sebebinde manevi açıdan bizler adına da bu rüyayı görmen çok normal .Rüya çağırmışsın , çünkü zihnin ve bilinçin gelişiyor çevreye karşı sorumluluğun ve potansiyelin artıyor ben kısaca rüyanın ben de oluşturduğu izlenimi , genel olarak analiz edeceğim , rüya ilmi  ve yorumlanması kişinin bilgisine ve kişinin dini inancından , görüşünden rüyada ki simgelere yüklediği anlamlara kadar yorumlama kişiden kişiye değişir ben kendi yorumumu katacağım .


Eliniz de bulunan üç kuranı kerim ; Kuran bozulmamış son dini kitabımızdır. Ve indirildiğinde de içinde yer alan ayetler , tarih öncesinden bilgiler verir .Kuran iblis ,hz.havva ve ademi bazı kavimlerin başlarına gelenleri mucizeleri ,cenneti ve cehennemi anlatan , melekleri anlatan ,ahiret hayatını anlatan  insanoğlunun yapması gereken ibadetleri de ele alan dini kitabımızdır. Temelinde hitabı insanoğlunadır ,
burada sizin elinizde ki 3 kuranın neyi bize anlatmak istediği önemli , 3 büyük günah mı , yoksa 3 büyük emir, 3 büyük görev , ya da üç büyük günahtan arınma, ya da çok değerli üç büyük manevi haber diğer simgelerle bize ne anlatmak istediğini tesbit etmek zor ama var sayımlardan gidelim , kuyu simgesi genelde iki türlüdür  olumlu ve olumsuz , eğer kuyunun yanı ve kuyu güzel ise kuyudaki su ferah ve içilecek şekilde ise bu bolluk ve bereketir , ama kuyu ve etrafı kötü ise su da kötü ise bu kötü olayları işaret eder hoşnut olunmayacak hal ve durumlara vurgu yapar , sizin gördüğünüz şekli inceleyelim , kuyu ve ağzına kkadar su dolu ve hz. Nuhun ismi yazıyor ; burada pek de bir seçenek yok gibi , yukarıda 3 tane kuranı kerimin ne manaya geldiğini söylemek güç demiştim , ama şimdi elimizde bir delil daha var kuyu ve nuh , hz . nuh peygamber dünyaca bilenen nuh tufanı ile meşhur bir peygamberdir , size yukarıda dediğim gibi bu rüya hem sizlere hem biz insanoğluna mesajlar içeriyor , HZ.NUH ; Sözlükte tûfân “sel getiren şiddetli yağmur, su baskını, her yeri kaplayan su” anlamına gelmektedir. Tûfan sadece su ile değil ateş, deprem, kan, kar gibi unsurlarla meydana gelen felâketlerin de adıdır; ancak genelde su ile gelen felâket anlamı ön planda olup bu yönüyle tarihte pek çok örneğine rastlanmakta, özellikle Hz. Nûh zamanında meydana gelen ve her şeyi su altında bırakan büyük felâketi ifade etmektedir. Yani burada bize bahsedilen zamanı geldi , 3 kuran bizlere verilecek üç büyük ceza , ya da 3 büyük affdelişi simgeliyor olabilir ama zannımca işlemiş olduğumuz toplumlarca işlemiş olduğumuz milletce işlemiş olduğumuz ve Allaha karşı ve allahın emirlerine karşı işlemiş olduğumuz 3 büyük hatayı temsil ediyor olabilir , kyunun ağzına kadar dolması yine bizlere ithafen zaman geldi vakit daraldı , bunu da ifade ediyor olabilir Yüce ALLAH C.C BİZLERİ AFFETSİN VE BİZLERİ AFETLERDEN KORUSUN . Kadınların ise namaz kılması , burada simgelenen ibare , tövbe , Allaha sığınma , Allaha dönme , ve özellikle kadınlara vurgu yapılmış affolma ,af dileme gibi anlamları var . Kadınlar ve çiçek , burada çiçek bazı kulların af edilişini simgeliyor haşa tabikiki bu bir rüya ama lafım sözüm meclisten dışarı biz affedilecek olanların kimler olduğunu bilemeyiz benim kisi sadece bir örnekleme ,affedlienlerin arasında sizin olduğunuz müjdeleniyor olabilir ALLAH KORUSUN allah başımıza vermesin umdumuz bu ama eğer bir tufan olursa ki , tufan dan sonraki senelerde bolluk ve bereket olacak gibi duruyor alma verme dengesi bu rüyada çok hak yerini bulacak kötü cezalandıralacak iyi mümin kişi ise mükafatlanıralacak gibi duruyor .

!!! Bu yorum tamamen şahsıma aittir, topluma ve miileti kışkırtıcı ve dinlere karşı sözel hakaret içermemektedir , ya da ahlak dışı veriler yoktur özel bir analizdir, NUH TUFANI KOPACAK demek , gelecek bu demek le eş değer olduğundan  bunu demeyi kendime  yakıştırmıyorum ve nuh tufanı kopacak da demiyorum  Gaybı Ancak Allah bilir , bunun sadece rüya ve yorumum da  sadece örnek bir yorumdur .
+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (400k puan)  
Bu rüya biraz da üstadın dediği gibi , eğer haberlerde yer alan , cinayet ,ölüm , toplumsal olaylar gibi konularda çok fazla hassasiyet yaşıyor isen , tepkili ve kadınların hakkları ile ilgili duyarlıysan psikolojik ve ruhsal açıdan bu rüyana bu simgeler yansımış olabilir , toplum da yaşanan olaylara üzüntülü ve bu olayları takip ediyorsan vicdanen de duygusal olarak da bilinç altın da bu şekilde simgelerin belirmesi normal , üstat rüyana dini açıdan yaklaştı , simgeleri islami açıdan değerlendirdi ve haberci ikaz rüyası olduğunu belirtti , rüyan da biraz da duygularının yansıması olabilir. Duygusal bir tepkime sonucu da görülmüş olabilir.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 75 okuma
Rüya147852 13 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Rüya147852 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
60 yorum 1.1k okuma
mustafaharputi 30 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 106 okuma
10 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+7 oy
1 yorum 56 okuma
Hope 28 Temmuz Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 83 okuma
Melikenur 11 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Melikenur Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+7 oy
4 yorum 149 okuma
+3 oy
1 yorum 85 okuma
Melaike4242 19 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Melaike4242 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
4 yorum 483 okuma
AFAKIN 3 Kasım 2019 Rüya kategorisinde AFAKIN Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 323 okuma
Kahin 24 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Lusid Rüyacı (73.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 122 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (240k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 130 okuma
+4 oy
54 yorum 923 okuma
+10 oy
110 yorum 3.5k okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

338 Aktif
3 Üye ve 335 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13583
Dün : 20662
Toplam : 39792195
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...