Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
93 okuma
Sdfssf Rüya kategorisinde Karabasan (357 puan)  
Bir okul içerisindeyim sınıf arkadaşlarım var ben mezun öğrenciyim okul hayatım yok rüyada da bunun bilincindeyim kendi hocamın sen başarılıydın bu konularda ne oldu da unuttun bu konuları diyerek bana terslendiğini gördüm derse ara verildi bende sınıftan çıkıp koridorda gezinmeye başladım karşılaştığım eski öğretmenlerimden biraz buraların tozunu alsaydı birileri dedi bende kısık bir sesle ben alırım dedim öğretmen sen al dedi bende bana bir bez ver dedim yok nerden bulacam dedi normalde kahverengi gözlü bir arkadaşım gelip beni çağırdı gözleri masmaviydi içimden gözleri renkli değildi diye geçirdim.Gel beraber oturalım falan dedi. Sonra okuldan çıktım hızla uzaklaştım eve benzer bir yerde ayakkabılarımı değiştirdim model olarak aynı fakat renk olarak iki farklı ayakkabı giydim.Ayakkabılardan biri siyahtı ve yeniydi diğeri de yeniydi fakat siyah kadar değildi onunda rengi kahverengiydi.Kahverengi ayakkabı sol ayağındı fakat ben sağ ayağıma giymiştim siyahı ise sol ayaktaydı ve olması gerektiği gibiydi rahatlardı ikiside.O ayakkabılarla dışarı çıktım ve normal yürüyordum arkamdan bir erkek çocuğu ağlayarak gitmesin diyordu o koşmaya başladı bende bana yetişmesin diye daha hızlı koştum çocuğun peşinden de annesi olduğunu söylediğim bir kadın koşuyordu.O erkek çocuğundan kaçarken cadde kenarına bir arabayı durdurmaya çalıştım durmadı ama arabaya bindim araba şöförünün eski sevgilim olduğunu gördüm yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanı okuduğumda sanki geçmişten gelen bir sorun yüzünden veya öğrenemediğin bir mevzu yüzünden kararsız kalmışsın ve içsel olarak ikiye bölünmüşsün gibi. Kendini bazı konularda suçlu hissediyor olabilirsin ve bunu telafi etmeye çalışıyorsun galiba.
Sdfssf Karabasan (357 puan)  
Öyle olabilir mi bilemedim bende teşekkür ederim tabi yorumunuz için.
+1 oy
ferdi hazer Karabasan (960 puan)  
Rüyada görülen ayakkabı ise dünyadaki dayanma gücünüze atıfta bulunur. Rüyada ayakkabı kaybetmek, temel eksikliğini temsil edebilir veya gerçeklikle temasınızı kaybettiğinizi gösterebilir. Kovboy çizmeleri, sevgilisini terk eden bir kişiye işaret edebilir. Yüksek topuklu ayakkabılar bir kadının giyinme ve uzun görünme ihtiyacını temsil edebilir. Ayakkabının renginden stiline kadar tüm özellikleri rüyanın yorumunu değiştirir.
Sdfssf Karabasan (357 puan)  
Teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 186 okuma
Eyja 7 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Eyja Rüya Tabircisi (9.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 71 okuma
17 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Sadık   1 2 yazdı
+5 oy
3 yorum 124 okuma
+5 oy
2 yorum 124 okuma
+3 oy
2 yorum 95 okuma
Mora 23 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Mora Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 90 okuma
Eslemm 31 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Eslemm Karabasan (484 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 186 okuma
nazlidemirr 12 Ekim 2020 Rüya kategorisinde nazlidemirr Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 94 okuma
Suleee 26 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Suleee Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+13 oy
8 yorum 305 okuma
+8 oy
3 yorum 621 okuma
Mehmet33 15 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

172 Aktif
3 Üye ve 169 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19703
Dün : 19573
Toplam : 41850319
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...