Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
68 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Karabasan (970 puan)  
yeniden etikenlendirildi
Merhaba
Rüyamda bir yerdeyim ama tanıdık değil. Gelinlik bakıyoruz yanımda kız kardeşim var. Ben üstüme tutup bakıyorum gelinliklere ama hoşuma gitmiyor. Görevli kadın getiriyor bana ben seçiyorum ama hiçbirini beğenmiyorum. Hep de kıyafetimin üstüne tutarak baktım özellikle giymedim. Daha sonra oradaki görevliye istediğim gelinliği anlattım istediğimi getirmedi. Bir odada hep gelinlikler var onlara bakıyorum ama beğendiğim yoktu tekrar odaya girip baktım ve gelinliklerin renkleri değişmişti. Bir tane pembe gördüm. Sütlü kahve gibi olan vardı.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)
Şanslıxkelebek Karabasan (970 puan)  

Merhaba rüyamı yorumlar mısınız :)

Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
Bulunduğum şehirden fazla uzaktayım internette erişım sağlayamıyorum ve Eylül ayına kadar sitede bulunamayacağım yine rüya ile ilgili sorunuz olursa sorun yazmaya çalışırım.
Şanslıxkelebek Karabasan (970 puan)  
Sağ olun teşekkür ederim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Gelinlik olmasını istediğin düşlediğin konun asıl simgesi burada .Ama neden se beğenmiyor sun bu rüyadaki sana getirilen gelinlik  ve senin hoşnut olmaman dünyevi yani reel de ki konulara isaret senin için hayırlı olan asıl konunun zamanı var demek senin acele ediyor olman söz konusu olabilir ama daha ca isteklerin için zaman var manası taşıyor olabilir . pembe dilegin için yada iş yada kariyer yada okul vs olumlu gözüküyor ama zamanından once olmayacak gibi acale edilmemesi gerektiğine vurgu yapıyor .
Şanslıxkelebek Karabasan (970 puan)  
Teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+3 oy
9 yorum 136 okuma
+7 oy
3 yorum 95 okuma
+7 oy
2 yorum 74 okuma
+3 oy
2 yorum 69 okuma
Eylülmls 31 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Eylülmls Karabasan (482 puan)   yazdı
+12 oy
30 yorum 139 okuma
mustafaharputi 11 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

350 Aktif
3 Üye ve 347 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5752
Dün : 24117
Toplam : 29444739
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...