Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
82 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Karabasan (211 puan)  
düzenledi
Elimde valizim,akşam vakti babamla çıkıyoruz dışarı. Nereye gidiyoruz bilmiyorum. Dışarı çıktım her yerde kar var. Akşam vakti her yer bembeyaz olmuş 5 cm. gibi bir kar yağmış. Çok güzel görünüyor bakınca hoşuma da gidiyor ama şaşırıyorum. Daha sonra elime alıyorum,babam bana atıyor ben ona atıyorum beraber kartopu oynuyoruz. Daha sonra annem geliyor.Ben kartopunu atıyorum yerde yüksek bir kar var onun içinden geçiyor ve içinde bir boşluk oluşuyor. Daha sonra bir tane daha kartopu atıyorum ve yerde küçük bir tünel oluşuyor. Arka tarafının da açık olduğunu görüyorum. Kaymak istedim içinden ama annem geçerken yıkılırsa üstün hep kar olur dedi. Kaymadim. Daha sonra valizimi aldım tekerlekleri üstünde arabaya doğru gittim ama devamı yok. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Şanslıxkelebek Karabasan (211 puan)  
Karı elime aldım hemen sıkıştı halk ağzıyla çok iyi tutuyordu. Temiz,parlaktı güzel görünüyordu. Rüyamda yaz mevsimi değildi ayağımda botumu hatırlıyorum. Üşümedim
Valizim çok ağır değildi kolaylıkla taşıdım ama  içi boş da değildi. Evde mor bir valizim onu götürüyordum. Büyük olandı. Akşam vaktiyfi hava karanlıktı ve dışarıda hiç kimse yoktu araba bile geçmiyordu. Güzel bir ruyaydi güzel hissettirdi. Yorumlarsanız çok sevinirim :)
Şanslıxkelebek Karabasan (211 puan)  
Birde dün bir videoda kar görmüştüm yeni geldi aklıma o yüzden mi gördüm bilemedim. Bulunduğum şehirde de aşırı sıcak bir hava yok hatta yağmur bile yağıyor hava soğuyor.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (315k puan)  
Mor valiz iç dunyanizdaki olumlu dişi enerjinin yükselmesi ve genç kizliktan artık olgun bir kişilik yapısına hazır olduğunuzu da gösterte bilir ve bu mor valiz güzel de haberlerin başlangıcı olabilir.
Şanslıxkelebek Karabasan (211 puan)  
Rüyamı paylaştım hatta sizi de etiketledim rica etsem bakar mısınız müsaitseniz eğer :)
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (315k puan)  
Linkini atar mısın rüyanın.
Şanslıxkelebek Karabasan (211 puan)  
Hemen atıyorum :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (315k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanın giriş kısmı için çok çaplı ön görüde bulunmak mümkün , valiz ve kış ayı burada hazırlıktan ziyade bir şeyin bitişi ve vedası olabilir ve sonraki döneme ise geçiş olabilir ,baba figürü güven ve yanında kendini huzurlu hissetigin kişilere yorumlamak mümkün .

Valiz kişinin iç dünyasını ve ic dünyasını yorumlama şeklinde belirmiş olabilir , kişi yolcuktan ziyade değerli bir haber alması mümkün valiz burada toparlanma bir seneyi kapatma yani gerinde bırakacağın bir dönemin var geride arkanda bırakmak ve sanki hiç geri dönmeyecek gibi sonsuza kadar kapalı dursun deriz ya o şekilde bazı olayları ve yasanmisligi geride bırakma kararı ile karşı karşıya geleceğin bir döneme giriyor olabilirsin.

Mevsiminide kâr görmemek olumsuz olsada sizin rüyanız için değil , iş özel yaşam mezuniyet sonrası yada finansal anlamda bir atılım yapmak istiyor yada hayaliniz var yada kariyer anlamında gerçekten bir atılım yapacaksınız bunun da ön hazırlığı mevcut durumlarda sanki ya da gelecekte olacak , ne kadar tecrübeli olsanız da aileniz ön planda onların desteği ve onayı sizin için önem arz ediyor durumda kar ve valiz sizin için yeni hedefleri simgeliyor siz finansal konulardan hala etrafa çocuksu bir gözle bakıyor olabilirsiniz ama valiz size artık gençlik döneminden olgunluk evresine geçmenizi istiyor gibi sizi caylakliktan toyluktan sıyırmak istiyor gibi rüyada belirmiş durumda geldi bana , veda var ama aileniz yanınızda bu da demek ki içsel bir takım şeylere özelliklere huylara veda ediyor anlamı da taşıyor olabilir.
Şanslıxkelebek Karabasan (211 puan)  
Rüyamı çok güzel yorumlamışsınız çok teşekkür ederim,sağ olun :)
Şanslıxkelebek Karabasan (211 puan)  
Evet var dileğim inşallah da olur ama bilemiyorum :)
Teşekkür ederim :)
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (315k puan)  
Ha birde dileğin varsa ve bu dileğin yakın zamanda gerçek olmasını istiyor isen sanki vedalaşman yada kendinle ilgili toparlaman gereken bir durum var dileğin için sanki şartları ve koşulları sen hazırlarsan olacak gibi .
0 oy
Şanslıxkelebek Karabasan (211 puan)  
Bir rüya daha paylaşacağım ve sizin yorumlamanızı çok isterim rica etsem yorumlar mısınız :)

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 29 okuma
geekone3388 28 Ağustos Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 54 okuma
mustafaharputi 20 Şubat Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+8 oy
101 yorum 469 okuma
+5 oy
1 yorum 95 okuma
12 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 118 268 yazdı
+9 oy
2 yorum 84 okuma
2 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir   37 118 268 yazdı
+7 oy
1 yorum 57 okuma
Nutella 7 Mart 2020 Rüya kategorisinde Nutella Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+16 oy
2 yorum 116 okuma
Adams 2 Nisan Rüya kategorisinde Adams Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 91 okuma
21 Mart 2019 Rüya kategorisinde Chieftain   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

490 Aktif
0 Üye ve 490 misafir
Bugün : 6764
Dün : 22162
Toplam : 30136619
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...