Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (9.8k puan)
<strong>merhabalar.Sara ben.kaç gündür hiç durmaksızın rüyalar görüyorum.sürekli su ile ilgili.mesela 2 gün önce rüyamda bir gemi gördüm yeni bir gemi.en üst katındaydım karanlıkta.güya oraya çıkmamız yasakmış ama biz orda gizleniyomuşuz.daha sonra gizlice aşağı iniyorum.bi arkadaşım aşağı inebilmem için bi yol söylüyo ama eğer başaramazsam denize düşcem.önce biraz tereddüt ediyorum sonra bütün cesaretimi toplayıp o yolu deniyorum.o kadar sıkı tutunuyorumki düşmemek için kendimi sıktığımı rüyamda hissedebiliyorum.daha sonra aşağı inebiliyorum denize düşmeden.rüyanın devamı var ama tam olarak hatılayamıyorum.dün gördüğüm rüya ise yine su ile ilgili.yeşilliklerin arasındayım önümde göl gibi birşey var baya büyük.arkadaşlarım yanımda.daha doğrusu denizin üstünde teknedeler.ben onlara yetişebilmek için denize atlıyorum ve birde denizin üstünde kaymaya başlıyorum.herkes şaşırıyo tabiki nasıl yaptım bunu diye.ama o kadar gerçekçiydi ki rüyadan uyandığımda sanki öyle bir yeteneğim varmış da hemen gidip denemeliymişim diye hissettim.rüyada bu yeteneğimin üzerine espiri bile yapılıyor.mesela 'bence sen yetenek sizsiniz Türkiye'ye falan katılmalısın' diyolardı.katılmayı düşünmedimde değil rüyamda.sürekli su sürekli su ve artık bunların anlamını merak etmeye başladım.yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşkkürlr.</strong>

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
1 yorum 17 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Bss yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
24 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Sevda yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde sltn Rüyazede (140 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...