Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
43 okuma
asiya Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (12.8k puan)  
düzenledi
Merhabalar.
Aslında merak etmediğim bir rüyaydı dün gece gördüğüm rüyam fakat bugün rüyamda gördüklerimin benzerini yaşayınca merak ettim.
    Rüyamda fast food restaurantlarından birindeydim. Yakın bir arkadaşımla oradaydık. Ben gitmeden önce dondurma yemiştim fakat arkadaşım acıkmıştı. O acıktığı için yemeği o seçsin istiyordum ama içimden de umarım hamburger yeriz diyordum. Sonra arkadaşım bana “ buranın kanat kızarması çok güzel kanat yiyelim dedi “ sonrada yanımıza erkek garson geldi sipariş verecektim ki arkadaşım dur dedi benim burda kuzenim çalışıyor  o çok çalışkan aynı anda 15-20 sipariş alabilir diyordu ben de tamam dedim.
   Sonra kuzeni yanımıza geldi kıza siparişi verdik kanatlar geldi fakat çok kötüydü sönmüş beklemiş gibiydi tadı kötüydü. Ben de arkadaşımda beğenmedik ama ses çıkarmadık ikimizde birbirimizin midesini bulandırmak yemekten soğutmak istemedik.
   Yemek bitince de bir birimize söyledik o da şaşkındı burda normalde hep lezzetli olur diyordu. Mahçup hissediyordu. Daha sonra ise uyandım halen de o mide bulantısı aklımdaydı.
Rüyam burda bitti asıl takıldığım şey bugün yaşadıklarım onu düşünce kısmına ekliyeyim
asiya Rüya Yorumcusu (12.8k puan)  
Daha sonrasında gün içinde annemin yorgun olduğunu gördüm. Ona bugün istersen dışardan yemek sipariş edelim dedim. (O an da rüyamı tamamen çıkarmış aklımdan) annem de olur dedi. Canın ne istiyor dedim. İçimden de hamburger mi yesek diye düşündüm. Annem ise Kanat isteyelim dedi.
    O an rüyam aklıma geldi tekrar. Normalde çok güvendiğimiz hep aldığımız yerden sipariş ettim. Yemekten önce de kahve içtiğim için de toktum biraz. Yemek geldi yemeye başladık dışı çok pişmiş ve kararmıştı. İçi de çiğ kalmıştı. Annem yemekten soğumasın diye aç diye ona çaktırmadan pişen kısımları yedim. Meğersem annem de sevmemiş o da bana kıyamammış yemek bittikten sonra dedi bunu.
   Bu rüyamın aynısını gün içinde yaşayınca merak ettim haliyle.  
Yorumlatsanız sevinirim
ABDULSAMET Rüyakar (2.5k puan)  
Rüyaların bazıları gercek yaşantımızda gerçekleşebiliyor.bende bunalrın bazılarıyla karşılaştım.ruya demek bilinç altımızdaki iç sestir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
ABDULSAMET Rüyakar (2.5k puan)  
Satın rüya yazarı...Rüyanda arkadaşınla restaurant ta gitmenin arkadaşının kuzenini görmesi için bulduğu bir bahanedir.çünkü erkek garsonu çağırmamış özellikle kuzenini çağırması,başkasına güvenmediğini sadece yakınlarına güvendiğinin göstergesi.ama yediğiniz kanatlar kötü olunca hayal kırıklığına düşmüşsünüzdür.ve bunu aynısının gerçek hayatta yaşanması tanıdıklarına her zaman güvenmenin açık ve açık söylemektedir.
asiya Rüya Yorumcusu (12.8k puan)  
Sağolun
ABDULSAMET Rüyakar (2.5k puan)  
Rica ederim.
Ama bu ilişkinize zarar vermek istemem rüya ne de olsa
asiya Rüya Yorumcusu (12.8k puan)  
Ha yok benim içinse ben güvenmiyorum zaten. Tanıdıklarımdan darbeliyim. Arkadaşım için ise bilemem. Hayırlısı olsun
ABDULSAMET Rüyakar (2.5k puan)  
Evet her insana güvenmemek gerek.

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 75 okuma
Mehmet06 21 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Mehmet06 Karabasan (349 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 39 okuma
Ali kemal 30 Mayıs Rüya kategorisinde Ali kemal Karabasan (244 puan)   yazdı
+16 oy
3 yorum 69 okuma
+4 oy
0 yorum 13 okuma
+5 oy
1 yorum 26 okuma
asiya 3 gün önce Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (12.8k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 30 okuma
Bubilim 5 gün önce Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (303 puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 68 okuma
+5 oy
2 yorum 63 okuma
asiya 9 Haziran Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (12.8k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...