Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
18 okuma
tubiko81 önce Rüya kategorisinde Rüyazede (1.5k puan)  
önce düzenledi
Haftalar önce gördüğüm bir rüyayı paylaşmak istiyorum. Bilmediğim bir villadayım, suyu berrak bir havuz var, baya cezbedici. İki çocuk etrafta oynuyorlar, bir de annem var evde. Çocukların birinin boyu uzun diğerinin ki kısa. Dayanamayıp benim yapmak istediğimi yapıyorlar ve havuza atlıyorlar. Fakat o anda çakılıyorlar çünkü havuzdaki su aslında sıvı değil. İçi farklı bir radyoaktif madde ile dolu. Çocuklar toprak gibi çatlıyorlar. O hallerini görüyorum. O sırada havuzun suyu değişiyor dibe çöküyor. Minnacık bir karanlık madde kalıyor. Tüm bu süreçte dönüşen sudan ne oluyorsa o arayı hatırlamıyorum. Bir bardak bir yudum içmiş olduğumu fark ediyorum. Ne zaman öleceğim diye beklerken, evin havaya uçmak üzere olduğunu fark ediyorum. O sırada erkek arkadaşımı arıyorum ama numarası telefonumdan silinmiş. Diğer sosyal medya hesaplarımdan birinde onu tekrar buluyorum, telefonu açıyor ve bana o evden çıkış yolunu tarif ediyor. Çıkıyorum ve ev ardımdan havaya uçuyor. Fakat annem içeride kalıyor. Ne olacak şimdi derken uyanıyorum...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Karga önce Rüya Bilgesi (889k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
Epey sorun ve çaresizlik durumları olan bir rüya olmuş. Aslında endişelerini dile getirmiş sanki bilinçaltın. Rüyanda yapmak istediğin şeyler var ama cesaret edemiyorsun başkaları yapıyor. Ama sonuçları da kötü oluyor. Bu hayatınla ilgili bir durumu işaret ediyor. Özendiğin istediğin bir şeyi neden yapmadığını anlatan bir duygu var sanki rüyanda.

Kendin için ve annen için endişe ediyorsun yine. ayrıca iletişim eksikliği yaşadığın bir sevgilin var gibi görünüyor. Ona ulaşmaya kendini ifade etmeye çalışıyorsun ama bu konuda zorlanıyorsun sanki.

Eğlenceli gibi görünen şeylerin aslında yok olup gittiğini ve zehirli bir hal aldığını da rüyan sana gösteriyor. Bu konudaki fikirlerini bir düşün derim.
tubiko81 önce Rüyazede (1.5k puan)  
Kim yüzde yüz tercihlerinin nerede son bulacağından emin ki? Ya da kim yüzde 0 endişe ile yaşayabiliyor? Biz buna özetle hayat diyoruz... değil mi ;)

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 61 okuma
+2 oy
1 yorum 10 okuma
eirene 6 saat önce Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 39 okuma
+6 oy
7 yorum 63 okuma
sokcu 27 Şubat Rüya kategorisinde sokcu Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
5 yorum 125 okuma
Seymaf 23 Şubat Rüya kategorisinde Seymaf Karabasan (792 puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 88 okuma
BB 12 Aralık 2020 Tabir kategorisinde BB Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 52 okuma
Zeynel45 26 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (3.0k puan)   yazdı
+3 oy
9 yorum 103 okuma
+15 oy
11 yorum 115 okuma
+23 oy
1 yorum 33 okuma
_Nik 14 Eylül 2020 Tabir kategorisinde _Nik Karabasan (815 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...