Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
26 okuma
eirene Rüya kategorisinde Rüyakar (5.1k puan)  
Rüyamda çok büyük bir yerdeyim. Yürüyorum ve eski iş arkadaşlarımı görüyorum. Ortada bir masa var, üzerinde çok güzel, süslü yuvarlak pasta ve çok da büyük olmayan dikdörtgen bir turta var. Eski iş yerimden garson 2 arkadaş doğum günün kutlu olsun, bunları senin için aldık diyor. Sonra ilk işimden 2 arkadaş beliriyor, doğum günün kutlu olsun, benimkini buzdolabına koy, yarın yerim diyor biri, ben de tamam diyorum. Ama pasta kime yetecek bu diye düşünüyorum. Sonra pastayı alıp içeride bir odaya giriyorum. İçeride 2 garson arkadaş var ama bunlar gerçek hayatta tanıdığım kişiler değiller; oturmuşlar. Ben bir şey almak için odadan  çıkıyorum ve geri geldiğimde başkaları var. 2 yaşlı adam - bunlardan biri ölmüş dedem ama rüyamda onun olmadığını biliyorum, amcam ve genç bir çocuk var. Çocuk ayakta, geri kalan oturuyor ve 4 sandalye var. Pastayı dedem gibi görünen adama uzatıyorum, bunu dilimler misiniz diye soruyorum ama adam hiç konuşmuyor. Bıçak buluyorum ordan ve yıkıyorum, niyeyse biraz vakit alıyor. Bu sırada annem geliyor ve anneme "doğum günüm, herkes oturmuş, ben bulaşık yıkıyorum" diyorum. Daha sonra oradaki adamın dedem olup olmadığını soruyorum. Değil diyor, şerefsizin biri bu diyor, deden onu hiç sevmezdi diyor.  Sonra genç çocuğa turtayı getirmesini rica ediyorum, çünkü pasta yetmeyecek. Çok ince dilimlenmesi gerek her kese yetmesi için diye düşünüyorum. Pasta normal dilimlenmeyle 4-5 kişiye yetecek bir pasta. Ama pasta vereceğim kişi sayı fazla diye düşünüyorum.
Sevrsy23 Karabasan (860 puan)  
Dedenizi özlemiş olabilirsin bence

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (901k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Yine ilginç sembollerle dolu bir rüya. Burada pasta senin emeğini ve işlerini temsil ediyor. Kimseye yaranamayacağını düşünüyorsun devamlı. Yaptıkların yetersiz kalacak hissi var. Ayrıca iyice stress ve sorumluluk yüklenmiş sanki omuzlarına. Doğum gününde bile bulaşık yıkaman kendine vakit ayıramadığını gösteriyor.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi aile veya akrabalar arasında sizi rahatsız eden birisi var. Böyle nasıl desem başınıza iş açıyor veya dertleri ile sizi boğuyor gibi. Artık o kişiden de bi gına gelmişlik söz konusu.

Bunlar olup biterken sen hala birilerinin hakkını koruma derdindesin. Belki bunları bi kenara bırakıp kendinle ilgilenme zamanın gelmiştir. Kendine vakit ayır kendini dinle. Yoksa görüyorsun rüyalarında anlatmaya çalışıyor bilinçaltın dertlerini.
eirene Rüyakar (5.1k puan)  
Bazen beni tanıdığını düşünüyorum :)
Karga Rüya Bilgesi (901k puan)  
Tanıyorum rüyalarından. :)

İlgili rüyalar

+17 oy
61 yorum 190 okuma
+10 oy
1 yorum 118 okuma
29 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Dilek   1 9 20 yazdı
+5 oy
5 yorum 77 okuma
eirene 28 Eylül 2020 Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (5.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 70 okuma
GeceN 3 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde GeceN Karabasan (860 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
+15 oy
1 yorum 29 okuma
eirene 5 Mayıs Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (5.1k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 69 okuma
+4 oy
1 yorum 43 okuma
+16 oy
2 yorum 50 okuma
eirene 19 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (5.1k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 68 okuma
eirene 9 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (5.1k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 95 okuma
Likya 19 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (432k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...