Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
90 okuma
Aysegul27 Rüya kategorisinde Karabasan (470 puan)  
Merhaba. Rüyamda okul gibi bir yerdeyim bi kız var oturmuş bir yere sınıf defteri dolduruyor yanında ise benim platonik sevdiğimin erkek kardeşi var. Bende konuşmuyorum tabi ama icimden diyorum bu kız kim soyismi sevdiğimin soy ismi ile aynı kardeşi falan sanıyorum. Bu platonik sevdiğimde biraz tanınan biri ama asla kız kardeşlerini annesini vs paylaşmıyor paylaşacak biri de değil. Sonra bi bakıyorum ki sevdiğim kişi galiba Instagram hesabıma fotoğraf paylaşmış bi kızla o gördüğüm kızla hayaller gerceklesti gibi bisey yazılmış altına da fotoğrafın. Ben görünce çok şaşırıyorum üzülüyorum. Sonra sanki o ortama girmişim gibi açık alanda nisan oluyor. Sonra kendimi bir gelinlikçi bi kuaför gibi bir yerde buluyorum o da geliyor konuşuyoruz galiba ama hatırlamıyorum tam. O şekilde uyandım uyandigimdan beri nefes alamıyorum. Sanki kalbimin üzerine ağırlık çöktü gibi oldu hâlâ da o durumdayım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.0m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanın okulda geçiyor olması hala öğrenmen gereken şeyler olduğunu gösteriyor. Özellikle bu ilişkiden veya yaşananlardan deneyim kazanacaksın gibi görünüyor. Ama diğer yandan olumsuz gelişen kıskançlık olayları da var gibi görünüyor. Bu kişi seni düşünmüyor veya düşünmeden hareket ediyor gibi. Fakat gelinlik olayı işi biraz değiştiriyor, hayatın yeni bir döneme yeni bir başlangıca işaret ediyor gibi.
+4 oy
ruyacıı Karabasan (248 puan)  
Bu tarz rüyalar genellikle bilinçaltı olarak yorumlanıyor ancak ben de daha önceden buna benzer bir rüya görmüştüm. Sevgilimi başkasıyla nişanlanırken görmüştüm. Daha sonra da ayrılmıştık. Seni üzmek istemem fakat o kişinin hayatında başkası olabilir. Eğer böyle bir durumun haberini alırsan bence en iyisi kendi yoluna bakman olur.
+2 oy
Kahin Rüya Ustası (60.6k puan)  
Bu rüya biraz senin hayallerini destekliyor gibi görünüyor. Yani o aldattığı kişi de aslında senin yapmak istediklerin bence. Bu yüzden kötüye yorma.
0 oy
Aysegul27 Karabasan (470 puan)  
Aslında bende öğretmen olmak istiyordum fakat okulu bıraktım yani peki bu isteklerim olur mu kii
Aysegul27 önce Karabasan (470 puan)  
Hayra çıksın inşallah

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 40 okuma
+6 oy
1 yorum 138 okuma
+6 oy
4 yorum 52 okuma
+2 oy
1 yorum 75 okuma
+33 oy
10 yorum 245 okuma
+6 oy
3 yorum 129 okuma
Likya 13 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (439k puan)   yazdı
+18 oy
2 yorum 138 okuma
İpekD 7 Kasım 2019 Tabir kategorisinde İpekD Rüyazede (1.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

427 Aktif
6 Üye ve 421 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7770
Dün : 24117
Toplam : 29446753
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...